İstanbul'da Fal - Falcılar

Bravo çok kapsamlı bir araştırma ön çalışması olmuş bu...Yakında biz global fal seminerlerine de katılırız veeeee geleceğin gençlerine objektif yol göstericiler olarak tarihe bile geçeriz.....alkisalkisalkis

Yürekten kutlarım ve tabii ki katılacağım bu çalışmöaya ben de

,

Bravo çok kapsamlı bir araştırma ön çalışması olmuş bu...Yakında biz global fal seminerlerine de katılırız veeeee geleceğin gençlerine objektif yol göstericiler olarak tarihe bile geçeriz.....alkisalkisalkis

Yürekten kutlarım ve tabii ki katılacağım bu çalışmöaya ben de

,

çok başarılı olmuş gerçekten emeğine sağlık arkadasım!! çok faydalı olacağına inanıyorum

bgn kü bulusma sonucu neler yasadınz ark.lar ben soktayım umarmm hrsyyy cıkar !!!! soklardym 3 saattr kendme gelemiorm !

bgn kü bulusma sonucu neler yasadınz ark.lar ben soktayım umarmm hrsyyy cıkar !!!! soklardym 3 saattr kendme gelemiorm !

önce buluştunuz mu demen lazım :)) Ben gittim gerçi baktırdım Niko ya ilk ben sölemiştim burda Niko yu kuzenim gitmiş iyiymiş filan diye ama bugün bana o kadar saçmaladı ki tarifsizzz...

o niko bana sırtında benin var dedi, ağız yüz eğince bacağa döndü olmayınca muhtelif yerlerime monte etti beni, saçmaladı düzeltti saçmaladı düzeltti çok soruyor çok surat ifadesine bakıyor, onun kendine hayrı olmamış tipine bakılırsa ya, elektrik diyelim...

hiç anlam veremem böyle falda ki şurda şuyun var laflarına muhtelif yerde ben varmış.. sanki biz onu bilmiyoruz da falcıdan ögrenicez neyin nerde oldugunu... madem o kadar iiler insanın merak ettiklerini sölesinler onları bilmiyorlar mı.. bölee fal bakıpta kıvaranlara uyuz oluyorum. o yüzden de bi çoguna inanmıyorum

daha önce bahsetmstm şuşu cafeye gidicem diye .
gittim soka girdim erkek ark.ım adı üc harfli
t... dedii ikinci ismide t... dedi soyadı sonu .... r yazdı
ismini bildi taskın dedi ikinci ismini söyledi soka girdm ar.lrmda öyle soka girdi cok cok tatlı bi kızz bakan fala mutlaka gidin derim son 4 sattr hayatıma renk geldi ! ark.lrımaa da isim verdi . 3 kız kalakaldık . tavsye ederim . gittigim en iyi fal bakan insan ark.lar kesnlklee tavsye ediorm ama mutlaka randevu alp gidin !

İyi de bunu Kadınlar Kahvesi'ndeki Meryem'e gitsen o da söylerdi. İsim bilmek yetse keşke.

İyi de bunu Kadınlar Kahvesi'ndeki Meryem'e gitsen o da söylerdi. İsim bilmek yetse keşke.

cnm kadınlar kahvesndeki meryeme gitmedim ben hic .
ama kadınlar kahvesinde cok fal baktırdım .
bu insnların methini duydum ve gittim digerri olduugu gibi
ama ben böyle bisey grmedim hayatımda
benim hayatımdaki herseyi okudu
gecmisi herkes okur
ama glecegmle ilgili kendi kararlrımı söyledi üstünde durmadıgım düsündgüm seyleri söyledi
ztn özet gectim isim vermsyle alakalı .
tavsye ettim hepsi buu herkesin kendi kararrına kalmıs bisey bu ztn .

Ya işte evet benim de uzun zamandır beklediğim yorum budur işte. Bu kadının methini gerçekten çok duymuştum ve fakat gidememiştim. İlk fırsatta zaman yaratıp ben de gitmeyi düşünüyorum...

shark,avcılar düş cafe nesibe hanıma gitmek istediğini söylemiştin yanlış hatırlamıyosam.Gittinmi?Düşüncelerini paylaşabilirmisin?Ben bugün tekrar gitmeyi düşünüyorum ama kararsızımboshayallersmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…