İstanbul'da Fal - Falcılar

bendemı gelsem kızlar kadıkoy nıkoya ne kadara bakıyomuş bende merak ettım:))

25 liraydı sanırım ama yanılıyorda olabilirim, isteyen katılabilir tabi ki , ama biz o gün falcıı turu yapıcaz güzegahı daha önce verdim :)) uzun sürebilir yani heheh buyrun beklerizz arkadaslaarr

arkadaşlar şu an saat 2:30 ve gülün söylediği şeyin ilk ayağı tarihi tarihine çıktı. şoktayım desem yeridir.

bununla beraber birçok falcının söylediği şeyi de yaşamış oldum. yalnız geçen süreç önemli. geçen süreçte bu olayların gidişatına göre bilgi veririm. ama en doğru tarihi veren daha net bi tarih veren gül ve selda oldu bu durumda.

canmm anlatırmısınn lütfnnn :) banada bir tarih verdi onu bekliyorumm :KK43:

arkadaşlar şu an saat 2:30 ve gülün söylediği şeyin ilk ayağı tarihi tarihine çıktı. şoktayım desem yeridir.

bununla beraber birçok falcının söylediği şeyi de yaşamış oldum. yalnız geçen süreç önemli. geçen süreçte bu olayların gidişatına göre bilgi veririm. ama en doğru tarihi veren daha net bi tarih veren gül ve selda oldu bu durumda.

ya bana sadece evlenıcegım kısıyle tanısacagım tarıhı verdı oda masallah 4 ay sonra nasıl cıktı ne cıktıkaydirigubbakcemile2 sevgılıne arıcak demıstır oda aramıstır ole bıseymııı,genelde bunlar cıkar hadı yıyoosa benım kı arasınnn hahaa verılen tarıhlerın hıcbırı cıkmıyooo cunku aramaz benımkıı,falcılar da burda yanılıyo galıbaaaazemuszemuszemuszemus

Senın ıcın sevındım bu arada:hulya:

Günadıııııııınnnnnnnnnn Vietnam........dermişim. Ama değil tabii. Kızlar günaydın. Yine fal dolu bir güne başladık sanırım. Buradan takip etmek yorumları ve yeni falcıları çok heyecan vermeye başladı bana. Bilmem size de oluyır mu bu h eyean halleri. Yarın Sığınaktayız evet. Niko da şaşıracak bu duruma. Ama sanırım O 14.30 civarı geliyor cafeye. Yani erken gidersek boşuna beklemiş olmayalım.kafamçokkarıştı

Günadıııııııınnnnnnnnnn Vietnam........dermişim. Ama değil tabii. Kızlar günaydın. Yine fal dolu bir güne başladık sanırım. Buradan takip etmek yorumları ve yeni falcıları çok heyecan vermeye başladı bana. Bilmem size de oluyır mu bu h eyean halleri. Yarın Sığınaktayız evet. Niko da şaşıracak bu duruma. Ama sanırım O 14.30 civarı geliyor cafeye. Yani erken gidersek boşuna beklemiş olmayalım.kafamçokkarıştı

güldürdün kız benii :sm_cool::sm_cool:sana da günaydınnn

Ya rica etsem Bu Gül nerde hangi cafe de idi :) forum ve mesajlar okadarrr uzunki vaktimde kısıtlı kısadan sorım dedım :) lütfen

erken giden yol alır, temiz zihni yorulmamış gözleri ve duru görüsü ile bakar işte fenamı ? sıra filan olur sonra fal turunu tamamlayamayız olmaz :)) aslında avrupa yakası turumu yapsaydık diye düşünüyorum daha çok falı varmış orda yawww:))
bu arada herkese günaydın bakıyorum da üç silahşörler her daim hazır

erken giden yol alır, temiz zihni yorulmamış gözleri ve duru görüsü ile bakar işte fenamı ? sıra filan olur sonra fal turunu tamamlayamayız olmaz :)) aslında avrupa yakası turumu yapsaydık diye düşünüyorum daha çok falı varmış orda yawww:))
bu arada herkese günaydın bakıyorum da üç silahşörler her daim hazır

Ya dün gece çok güldüğüm ama aslında bizleri de bağlayan traji-komik bir şey yaşadım TV başında. Kanalları gezerken saat 23 civarında CNBC-e de bir Fransız filmine denk geldim ama sonlarıydı sanırım. Filmdeki sahne aynen şöyleydi; Bir adam ama kadın kılığına girmiş ve karşısında iki gözü iki çeşme ağlayan bir kadın ve adam başlıyor söylemeye tarot kartlarından. Kadına diyor ki;

- Bir sevdiğin var kocandan başka ve sana çok yakın oturuyor
Kadın;
- Hayır aslında çok uzak oturuyor
Adam;
- Yani kalbinde olduğu için çok yakın dedim :-))))))))) Bir yandan da kadın çantasını açıp para vereceği zaman adamın gözleri öle bir parlıyor ki!!!!

Ne düşünmeli acaba?????lülülülülülü

Son düzenleme:
Ya dün gece çok güldüğüm ama aslında bizleri de bağlayan traji-komik bir şey yaşadım TV başında. Kanalları gezerken saat 23 civarında CNBC-e de bir Fransız filmine denk geldim ama sonlarıydı sanırım. Filmdeki sahne aynen şöyleydi; Bir adam ama kadın kılığına girmiş ve karşısında iki gözü iki çeşme ağlayan bir kadın ve adam başlıyor söylemeye tarot kartlarından. Kadına diyor ki;

- Bir sevdiğin var kocandan başka ve sana çok yakın oturuyor
Kadın;
- Hayır aslında çok uzak oturuyor
Adam;
- Yani kalbinde olduğu için çok yakın dedim :-))))))))) Bir yandan da kadın çantasını açıp para vereceği zaman adamın gözleri öle bir parlıyor ki!!!!

Ne düşünmeli acaba?????lülülülülülü

karıştımayalım simdi ortalığı bence hiç gerek yok :)):eek:klava:

İşte delirme alametleri:-))))) kendime cevap yazmışım. Hahahahahah.........Angel ve Mylady.....Siz ve ben yani üçümüz.... 3 silahşörler gibi olduk adeta......3 falahşörlerlülülülülülü

arkadaşlar her an perşembe günü ben de fortunato da olabilirim çok mu sıra olcak o gün ne : ) ne yapıp edip sizden önce gitmem lazım:)

Ama biz Fortunatoya değil Sığınak Cafeye gidiyoruz. Yani Kadıköye Acıbademe değil. Fortunatodaki Yusuf Sığınaktaki ise Niko

Ben de fortunatoya gidilcek diye anlamıştım kusura bakmayın ben büyük ihtimal oraya giderim gidersem yorumlarımı da yazarım bu arada galeta bugün fortunatoya gidecekti gittiyse yorumlarını bekliyorummmmmmmm:hulya:

Kızlar selam dün ben ve bi arkadasım dayanamadık nikoya gittik :)) Aslında çok umutluydum ama ne bileyim 10 üzerinden 6 diyorum arkadaşım bana göre daha çok beğendi bu arada o Ayhan'a gitti evvelsi gün 10 üzerinden 8 diyor. Sonra biz gene cafein fatoşa gittikk yine cok güzel baktı bana arkadasım da cok begendi ama cok begenmeyenler var forumda sizi etkilemek istemem.. sonra sorumlu olurum falan :)
yarınki fal org gene de katılıcam ama nikoya baktırmıcaamm kesinlikle digerlerine baktırırım ayy delimiyim neyimm

:eek: kaydirigubbakcemile2

diorrissimo çok ama çok teşekkürler bana gönderdiğin mesaj için.

Bu arada Pendikteki Nuray Hanımın numarasını gönderebilir misiniz rica etsem...

selintortum gülün söylediklerinin çıkmasına çok sevindim darısı başıma inşallah:sinifsinif:

şirinevler'de zeynep diye bir kadın var, evinde bakıyor, ona giden oldu mu hiç? akbankın ustunde oturuyor.

X