İstanbul'da Fal - Falcılar

gülün söylediğinin çıkmasını o kadar çok istiyorum ki. umarım çıkar. eşref saatleri ne zaman? :)

Gülün verdiği tarihler ne kadar oynuyor?

bi de gül hakkında son olarak şunu sormak istiyorum:

gelecek tahminlerinin çıkıp çıkmaması bi yana, o an için söyledikleri doğru mu sizce? misal bi kişi söyleyince onun falına bakınca. seni sevmiyor seni seviyor gibi yorumlarda bulunuyor ya? doğru mu sizce onlar?

Yiğitin fallar genelde bende çıkıyor,Tarık geçmişi ve anı inanılmaz güzel bildi,gelecegı beklıyorum artıkk...akannehir

bende erkek falcılar genelde çalışmıyor. yiğit de tarık da hem olumsuzdu bana hem de söyledikleri pek çıkmadı.

arkadaşlar yukarıdaki sorularıma 2 soru daha eklemek istiyorum:
1. ayhanın numarasını bana biri özelden atabilir mi?
2. emir azad nasıl falı çıktı mı?, enfal ve bakırköydeki emel hakkında pek bilgi göremiyorum son zamanlarda, gidip gitmemeyi düşünüyorum?
3. bi de o bakırköydeki cafe laf da kim var iyi önerebileceğiniz?

ama bu bahsedilmeyen ve söylediklerini yaşadığın falcıyı söylemezsen ben burda çatlarım :) bana özelden yazabilirmisin burdn sölemek istemiyorsan!:asigim:

gülün söylediğinin çıkmasını o kadar çok istiyorum ki. umarım çıkar. eşref saatleri ne zaman? :)
memnun kaldıgın reklam yapmak ıstemedıgını deneme ısterım vbanada ozelden atarmısın veya emaıl adresım [COLOR="Red"]XXXXXXXXXXXXXX[[/COLOR]/email]

Son düzenleyen: Moderatör:
aRKADAŞLAR Günaydın,

Kartal'da Medyum Tal ya diye bir kadın var, orta yaşın üzerinde, gerçek adı da Hülya. Ona giden oldu mu acaba, kedileri filan var, kücük dükkan gibi bişeyi var. Tüm falcılar gibi çok iddialıydı da sormak istedim giden oldu mu diye.

Gül'ü bende hiç beğenmedim verdiğim paraya ve harcadığım zamana çok acımıştım ODEON yazışmalarının hepsi birbirinden tutarsız zamanında gülü beğenmemişsin şimdi öve öve bitiremiyosun sana primmi veriyolar acaba düşünmeden edemedim

bende erkek falcılar genelde çalışmıyor. yiğit de tarık da hem olumsuzdu bana hem de söyledikleri pek çıkmadı.

ya bende erkeklerin acımasızca gerçekleri söylediğini ama kadınların bize kıyamayıp olumlu konuştuğunu düşünüyorumkaydirigubbakcemile2

Vallaa inşallah istenilen fallar çıkar arkadaslar ne diyim bennn:sinifsinif:

daha önce de yazdım ben geçen haftasonu gittim yaşayan babama onu yaşamıyor görüyorum dedi,2 aylık ilişkim içinde yılların ilişkisi evlilikten dönmüşsün dedi,ben de şaşırdım şimdiye kadar Seval e,Dilek e,Tarık a,Yiğit e,Demet e baktırdım daha baskalarıda var tabii ama hiç anı ve geçmişi bilemeyen olmamıstı bunun kadar:gitme:
Üzüldüm verdiğim zamana birde o kapı önünde beklemek beni çok kızdırdı kendi kendime kızdım napıyorum burda diye....

orada bir kız vardı uzaktan geliyormus güle kıza eskı sevgılısı için arayacak seni demiş cocuk aramıs ama bır baska erkek arkadası ıcınd e senı sevıyor senden vazgecmez demıs ama cocuk kıza beı arama bırak pesımı demiş kız hesabını sormaya gelmişti güle

Yani umut bağlamayalım arkadaslar inşallah çıkar istediğimiz fallar gül bana gelecekle ilgili güzel şeyler söyledi ama geçmişi ve anı bilemeyen nasıl görecek geleceği:gitme:insallah çıkar dedikleri tarih de verdi ısrarla ama ben bir daha gitmem acıkcası

bi gariplik olduğu kesin zaten bende yazdım kendisinide cvp alamadım :) benim gül e gitmeme gerek kalmadı zaten çok zor geliyordu çok uzak diye en azından biri elenmiş oldu :)

cnm ben acıkcası bu forumun falcılarca artık ögrenildiğini ve buraya girerek reklam yapmaya çalışıldıgını düşünüyorum.Bu sebepten birçok kişi tarafından denenmiş olan kişilere gidiyorum yani yazık verilen paralara eğer yönlendiriliyorsak.o kadar da anlaşılır yapıyorlar ki birde utanmadan göstere göstere

demet tam bir facia,gül hakkındaki yorumlarımı da yazdım bende begenmedım bana tutturamadı ama baskalarını bilemem,Enfali bir ara methettiler burda gidenler var forumda aratırsan yeri çıkar bakırköyde kemal tancayı geçinceymiş yeri,ayhanı telını ise sana atayım özelden ayhan la bulusuyorsun belli bir yerde degıl o kızlar begendi genelde Ayhanı ben baktırmadım baktırıcam insallahkaydirigubbakcemile2

ya bende anlamıyorum insanlar kapıda kuyruk,soruyorum nasıl diye iyi diyemiyorlar fena değil diyorlar madem öyle neden kapıdalar:hulya:

Arkadaşlar öncelikle günaydın
Defalarca uyarıda bulunmama rağmen hala mail adreslerinizi
formda paylaşıyorsunuz bu hiç de güvenli değil burayı misafir
olarak okuyan kişilerin amacını bilemezsiniz değil mi?

Forum içinde mail paylaşımı ,konuyu dağıtma,hakaret,reklam gibi paylaşımlar yasaktır.Lütfen unutmayın:enbuyukkk:

şimdi bana önerebileceğiniz bi isim son olarak nedir :)
bu c.tesi gitmek istiyorum ..
yanıma yoldaşta kabul ederim :)

bende bu şekilde düşünüyorum tutarlı davranmamaklada ortaya koyuyolar niyetlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…