İstanbul'da Fal - Falcılar

ewet aynen dediği gibi cnm 3 katlı falandı sanırm ahsap şirin bi kafe. sen gittnmi acaba fatosa bana simdiyi ck güzel baktı ama cıkarmı zaman gösterecek geleceği :sm_confused:

yaa sen levent için ne duydun ? iyi mi bakıyormuş acep, hani eğer öyleyse 6 aya düğünümüz vvarrr sositososito hep beraber oynıycazz .:)))))

Ya valla bacım ben Levent için ne duyduysam buradan duyduklarım ve hatta dedim ki; "Ben bunca zamandır kadıköy'lüyüm de neden Levent ve Niko'yu duymamıştım önceleri?"lülülülülülü

Son düzenleme:

Ay hep benim yüzümden oldu....Ortalığı karıştırdım ya. Çok affedersiniz. Yusuf yani gay olan Acıbadem Fortunato'da ama Fatoş gay olmayan!!!! Kadıköy Migrosun karşı sokağında Cafein de....Bilgilerinizeeyvahedigeldismile

ewet aynen dediği gibi cnm 3 katlı falandı sanırm ahsap şirin bi kafe. sen gittnmi acaba fatosa bana simdiyi ck güzel baktı ama cıkarmı zaman gösterecek geleceği :sm_confused:

yok ben gitmedim de daha önce orda birine baktırmıştım cafeyi ordan biliyorum!

Ya ben Güle defalarca gittim ve de sana bukonuyla ilgili bişey sormuyorum ya. Neden sürekli bana yazaıyorsun anlamadım. Uf

Canım bu arkadas odeon... bastan bize aklı olan fal baktırmaz yazık Turk genclıgıne dıyen arkadas ,bastan gulde dahıl kımse bırsey bılemez demıs sımdı ben gulu elestırınce de bana çıkışmış cvp yazdığıma pişman oldum sende boşver.Bu arada Gül sana bilebilmişmiydibilmiyorumkismile

Ya valla bacım ben Levent için ne duyduysam buradan duyduklarım ve hatta dedim ki; "Ben bunca zamandır kadıköy'lüyüm de neden Levent ve Niko'yu duymamıştım önceleri?"lülülülülülü

ben levent le ilgili burda bişey okumadım diye hatırlıyorum da ondan sordum çünkü ben de baktırdım ona ama hiçbi fikrim yoktu baktırırken nikoyu beklemekten sıkılınca baktırdım :)

Tatlım ben Güle 10 defa falan gittim sanırım. İsimleri bildi evet kısmen olayları da ancak hepsinde olduğu gibi O'nun da eşref saati olması gerekiyor sanırım. Bi kere uzun bakmıyor, bakması da imkansız ve cinleriyle söylüyor. Bana 22 Eylül tarihinde olacak dediği şey aynen o tarihte oldu ama yine olacak dediği birşey olmadı. Pek de fazla hatırlamıyorum açıkcası ama bildiğim bir şey var ki o ad cinlerin insanları özellikle yanıltabileceği. Yani insanlarla dalga geçiyorlarmış. Dolayısı ile de cin aracılığıyla fala bakan kişi bize sadece onların dediklerini diyor. Yani dalga geçilip geçilmediğimiz ne malum?

Son düzenleme:
ben levent le ilgili burda bişey okumadım diye hatırlıyorum da ondan sordum çünkü ben de baktırdım ona ama hiçbi fikrim yoktu baktırırken nikoyu beklemekten sıkılınca baktırdım :)

Çok geçmiş sayfalarda sanki kısa boylu Levent diye bir duyumum olmuştu ama aynı kişiden mi bahsediyorum işte onu bilmiyorum. E denemekte ne sakınca var ki bacım?

Odeon benim paramı vermene gerek yok canım çok mersi neden elin falcısına kefil oluyorsun ki arkadasım,taksiciden bana ne ben gittim diyorum babama ölü dedi diyorum 2 aylık ilişkim için yılların ilişkisi evlilikten dönmüşsünüz dedi diyorum,kafasıda sakindi diyorum ama anlatamıyorum sana.ayrıca sen degıl mıydın bırakın bu falları dıyen oncekı mesajlarda,gül dahil kimse geleceği bilemez diyen....ayrıca kadın bize kursun dökeceğine ilk önce kendisine döksün,ayrıca ben keyif için baktırıyorum falı öyle dükkan kapılarında saatlerce bekliycek kadar çaresiz değilim açıkcası,ayrıca sürekli herkese gül ü önerip duruyorsun diğerlerini de kötülüyorsun yani bilmem birşeyler anlatabildimmi sana

Doğru tabii,kandırılmış ta olabiliriz,bende de isim bildi sadece o kadarakannehir

Levent ve Niko'ya baktırmıştım daha önce yazmıştım buraya. Niko'nun sağlam saçmaladığı şeyler olmuştu bilemiyorum çok matah değil. Levent'in falı ise çok havada kaldı.(sığınak kafedekiler bunlar)

ben ctesı cafeınde fatos hanıma baktırdım begenmedım aynı yerde semra hanıma ıskambıl aktırdım daha ıyıydı tavsıye ederım

taksımde asmin cafede buraka fal baktırıp cıkan oldu mu ayrıca orda sedat var onu deneyen varmı tecrubenız varsa paylasırmısınız
daha once mari hanımı sormustum bırı baktırmıstı soylemedı bılgılerı cevap alamadım

Sedat Monami Cafe'deki Sedat mı yoksa? Yani oraya mı transfer oldu acaba yoksa bu başka bir Sedat mı?

bgn dediginiz fatos hanıma gittim bi takım seyleri söyledi tarot ve kahve falına bakıyor kısmen bildi ama sohbet edermis gibi anlatıyo . ama öyle cok cokk süper diyemem bilginzee

merhaba odeon...

kafam karıştı...bu yazında gül dahil...hiç bir fal çıkmaz demişsin..şimdi de GÜL diyorsun...360 derece fikir değişikliği neden?anlamdım vallaa...

bir kaç sayfa evelsi...ayhan konusunu yazmıştım size...bir arkadaşıma...iş ile ilgili..iş yerinde bazı olaylar olacak...bu hafta içersinde haberler duyacaksın ve canın sıkılacak demiş...şirket satılıyormuş bu habere canın sıkıldı tabii..ama söylenen bir oldu!

bu durumda ayhanın dedıklerı bırer bırer cıkıyor galıba,baska bır arkadas daha yazmıstı buna benzer bırseylerkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…