İstanbul'da Fal - Falcılar

taksim majectıc cafe de emre diye biri varmış
fikri olan var mı acaba

kızlar ben fala inanmıyorudum arkadaşımın tavsiyesiyle Dejavuya gittim AdA Diye 19 /20 yaşlarında genç bir çocuğa baktırdım çocuk tarotada bakıyor ama önce kahveye bakıyor bana hüseyin kim dedi eski sevgilimdi o seni cuma günü görecek ve seninle yeniden birlikte olmak isteyecek dedi ben bu çocuk salladı dedim bir cuma sabahı dolmuştayken hüseyin beni aradı ve benle yeniden barışmak istediğini söyledi şoke oldum yuh diyorum .

majestik emre demişler sen ada dan bahsediyorsun,anlamadım bişey

duygu ayrılmış ben gittim ada diye bir çocuğa aldılar çok süper baktı kocamın ismini turgut diye yüzüme söyledi şoke oldum birde geçmişini direk yüzüne vuruyor herşeyi gerçek söylüyor ağzından çıkan herşeyi yaşadım nutkum tutuldu bu çocukta başka şeyler var çok kısa bakıyor ama herşeyini söylüyor değer bakırköyde dejavuda kaydirigubbakcemile2bilmiyorumkismileboshayallersmile

dejavu bakırköyde mi acaba ?

Ya kizlar 2 yeni uye ve ilk mesajlari tek soyledikleri ada amanda inanilmazmis falan filan,reklamlara hosgeldiniz. Atlamayin rica ediyorum ayrica dejavudakiler zaten isim bilir bu yeni bisey degil adada diger subeden bu subeye gecmis anlasilan reklami olsun isteniyo benden soylemesi

dejavuda ada var çocuk herşeyimi bildi çok fal baktırırım kimse bana bakamamıştır bu çocuk boşandığımdan girdi eski sevgilimin ismine dek birde geçmişinde sanki yanındaymış gibi anlatıyor çok mükemmel çok memnun kaldım çocuk fala başlamadan 5 dk bakıyor sana sonra direk yüzüne seni anlatıyor ve herşeyi çıktı yaşıyorumşutarafagittiboshayallersmileboshayallersmile

Vallaa bravo herhalde dejavu diye taratip eski mesajlara cvp yazarak adanin reklami yapiliyor,yanliz gercekci olmamis zira dejavuda yillardir yigit var ve yigit zaten sak diye isim de soler,gecmisi de anlatir gelecegide,oradaki nese de nagehan da hikayedirnada yeni gelmis ama reklama gerek yok cok belli oluyo ne yapmak istediginiz

wala herkesin düşüncesi farklıdır ben buranın eski üyesiyim çok fal bktırdım yıllardır falcı olması önemli değil önemli olan icat ben iki kişiyi bilirim biri duygu diğeriside ada

fala ınanmıyorsun ama maasallah cok fal baltırdım ben deyıp emreyı de kotuluyorsunsempatiksalakcinniher dedıgını yasadım dıyorsun valla bu ada ne falcıymıs sana yakın gelecegı dokmus bızım falcılar vade verıyorlar beklıyoruz aylarca ama senın hemencık cıkmıs ne sans,ha bırde bu ada daha yenı geldı dejavuya vadeler de hemencık cıkıvermıs

3 kısı fazla gıder dıye burda ınsanlarla alay etmeye kalkıyorsunuz ya bırsey demeyecem daha fazla sayın eskı uye yazıyor gırıs tarıhınız ayrıca buradakı kımse aptal degıl anlıyor neyın ne oldugunu, ada bey bu kadar ıyı ıse zaten duyulur yakında merak etmeyın,burası forum rıca ederım kımse kımseyı yanlıs yonlendırmesın reklam yerı degıl burası,size iyi geceler

ben gittim benim geçmişimin üzerinden geçti sanki içimi okudu o kişinin bana olan duygularını söyledi ya çocuk direk isimde söylüyor ve cidden ben böyle falcı görmedim :hulya:

herkesin düşüncesi farklıdır kötü baksaydı ben anlamazmıydım onca falcıya baktırdım meryeminden tut dilekine duygusuna tarığına hepsi gelecek gelecek dediler sende fal baktırıyormusnsn ben yeni eski kim olursa bktırdım farklılarınıda denicem ama bende paylaşmak istedim bunun neresi kötü öwmedim geleceği sadece yüce Rabbimiz bilir bu bir eğlencedir başka bir çıkar falan yok kafasından ne düşünen düşünsün gerisi boş yeni falan çok güzel baktı fala helal olsun ne diyim vereliniortakalkisalkisalkis

ben gittim benim geçmişimin üzerinden geçti sanki içimi okudu o kişinin bana olan duygularını söyledi ya çocuk direk isimde söylüyor ve cidden ben böyle falcı görmedim :hulya:

Sen buadaki insanlari salak sanip hala uazabiliyorsun ya inanmiyorumm.ada ada ada aaa yoksa sen adamisin hahahaaaaa canim yemiyoruz biz bunlari anladik ada var ok kessen artik reklami

Sen buadaki insanlari salak sanip hala uazabiliyorsun ya inanmiyorumm.ada ada ada aaa yoksa sen adamisin hahahaaaaa canim yemiyoruz biz bunlari anladik ada var ok kessen artik reklami

ya sen ne diyorsun sende bir problem var herhalde ben tnıtım yapmıyorum sadece memnun kaldım bahsetmek istedim bunun neresi kötü başka falcılarıda gittiğimde söylicem sende birşey varki bu kadar o falcıyı kıskanmazsın benim anamın çocuğu değilki öveyim hihoyyythihoyyythihoyyytlaelaelaelaelae

merhaba arkadaşlar bende siteye bir süredir üyeyim ama ilk defa yazıyorum bahsettiğiniz falcılardan Paradiso Demete ve Gül'e gittim ben Demeti hiç ama hiç beğenmedim malesef Gülü beğendiğimi de söyleyemem sadece isimler konusunda iyiydi o da ben Enfali ve Ayhanı ve merak ediyorum mümkünse nerede çalıştıklarını yazarsanız sevinirim

bır kere begendıysen begendım dersın susarsın,sen habıre aynı seylerı yazıp reklam yapmaya calısıyorsun.Burdakı ınsanlar boş değil,bu numaraları yemezler,bakıyorum ada yazan tum mesajlar yenı uyenın ılk mesajları ve hepsı olay anlatıyor dıyor kı atıyorum ahmet gelecek dedı,işin enteresan yanı 600 sayfa oldu kımse falda gecen ısımlerı yazmadı bır tek bu mesajlarda ısım gecıyor demekkı hepsı aynı agızdan yazılmıs,sende bır gerıden oku mesajları anlarsın.

Bu arada evet cok kıskandım adayı eyvah eyvah napsam acaba şimdi benopuyorumnanaktan.Bız alıskınız burada reklam yapan falcılara ama bu kadar alenısı hiç olmamıştı kusura bakma kaydirigubbakcemile2

yalnız angel bazı falcılarda da acaip bir popülarite var anlam veremediğim. ben nerdeyse hiç bahsedilmeyen bi falcıya gittim ve söylediklerini yaşıyorum. söylemiyorum kim olduğunu çünkü çok bahsettim reklam yapıyor gibi olmamak için.

yalnız bu falcı reklamından da ben hoşlanmamaya başladım. onun için bi çalışmam var yakında. daha istatiksel veriler ile iyi falcı kötü falcıyı ortaya çıkaracaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…