İstanbul'da Fal - Falcılar

Fortunatoda eskiden Yusuf diye gay bir çocuk vardı onu epey eskiden Modadan beri tanırım. O oranın müdürü olmuştu sanırım yaniş Fortunato'nun. Ama bu Fatoş denen kişi yeni gelmiş anladığım kadarıyla. Sarışın kısa saçlı renkli gözlü zayıfça bir kadın mı bu Fatoş acaba?

fatoş da mı acıbadem de ki? o sanki kadıköy cafe in deydi, aman gene bi sürü isim çıktı hadi bakalım ne olcak şimdi :))

mrb :)
zaten 1 kişi bakıyor
cok sırada olmuyor ne uzun ne de kısa bakıyor sormak istediginiz ne varsa sorun diyor
sordugunuz seylere cok güzel cevaplar veriyor insanı motive ediyor .

teşekkürler canım bide burayı deneyelim bakalım, senin tecrübene göre dedikleri çıkmış bizede kısmet artık

Fortunatoda eskiden Yusuf diye gay bir çocuk vardı onu epey eskiden Modadan beri tanırım. O oranın müdürü olmuştu sanırım yaniş Fortunato'nun. Ama bu Fatoş denen kişi yeni gelmiş anladığım kadarıyla. Sarışın kısa saçlı renkli gözlü zayıfça bir kadın mı bu Fatoş acaba?

adının bilmiyorum inanın acıbademdekinin ama beni dehsete düsürüyor her gittigimde .
dediginiz fatosu hic duymadım :KK43:

teşekkürler canım bide burayı deneyelim bakalım, senin tecrübene göre dedikleri çıkmış bizede kısmet artık

evet iste fala inanma falsızda kalma birazda olsa motive ediyor . cokta eglenceli bir bey . yorum falan yapıyor . yok aramaz diyorum yok ama bak gör aricak o seni diyor cok keyiflii kendisi . umarım dilediginiz gibi olur

Acıbadem Cafein'in sanırım eski adı Fortunato idi ve orada aynı zamanda da yöneticilik yapan gay bir çocuk vardı adı da Yusuf. Ancak şimdi bu Fatoş'da orada bakıyor anladığım kadarıyla ama peki Yusuf da var mı acaba hala?

evet iste fala inanma falsızda kalma birazda olsa motive ediyor . cokta eglenceli bir bey . yorum falan yapıyor . yok aramaz diyorum yok ama bak gör aricak o seni diyor cok keyiflii kendisi . umarım dilediginiz gibi olur

Hayatım eski Fortunato yeni adı Cafein de bakan gay mi yoksa kadın mı onu tam anlamadım. Bir de eğer bakan kişi Fatoş ise tipi nasıl acaba? Çok eskiden bir Fatoş vardı Kadıköy'de bakan da ondan soruyorum. Teşekkürler.

Hayatım eski Fortunato yeni adı Cafein de bakan gay mi yoksa kadın mı onu tam anlamadım. Bir de eğer bakan kişi Fatoş ise tipi nasıl acaba? Çok eskiden bir Fatoş vardı Kadıköy'de bakan da ondan soruyorum. Teşekkürler.

fortunato cafeinn diye geciyor acıbademkinin . bi adam ama gay olup olmadıgını bilemiyorum kırmızı yanaklı bi bir adam bakıyor fatosuu ben bilmiyorum onun icin yardımcı olamicam :)

kelebekelebek kullanıcısından alıntı Lütfen bana da telefon numara yollarmısınız bu aralar resmen falcı falcı geziyorum kendime de çook kızıyorum :eek:klava::

hepp aşk dertleri :1no2:

bu arada kadıköyde cafein die bi yer var ay kafeinde olabilirrr giden ve falı cıkan varmı fatoşş die biri bakıyor ama süper ötesiii

eğer dedikleri çıkıo dien varsa lütfen sölesn cünkü hayalini kurdugum her seyi söyledi :asigim: umarımmmm oluurrrrrr

fatoşa hakkında yorum yapabilecek başka arkadaşlar yokmu.süper denilmiş merak ettim

Canım Fatoş Kadıköy'de Cafein'de mi bakıyor? Orası eski Fortunato mu acaba yani Acıbadem Dörtyolda. Lütfen cafenin adresini verebilir misin?

Canım Fatoş Kadıköy'de Cafein'de mi bakıyor? Orası eski Fortunato mu acaba yani Acıbadem Dörtyolda. Lütfen cafenin adresini verebilir misin?

cafeinn kadıköy de migrosun karsı sokağında solda anladığım kadarıyla üç katlı biyer burda fatoş bakıyor sanırım, fortunato cafe in de acıbadem de, burdada bir bey bakıyormuş benim anladığım bu !

cafeinn kadıköy de migrosun karsı sokağında solda anladığım kadarıyla üç katlı biyer burda fatoş bakıyor sanırım, fortunato cafe in de acıbadem de, burdada bir bey bakıyormuş benim anladığım bu !

evet dogru :)

fortunato cafeinn de bir bey bakıyor .

benim dediğim fatoş kadıköydeki cafeinde. balıkcılar carsısındaki migrosun karsı aralıgında acıbademdeki cafein burayla alakalımı bilmiyorum ben. sarısın değil cnm esmer uzun saclı 30 lu yaslarda cok güzel bi bayan

Son düzenleme:
Ha ha ha haaaaa. Çok tatlısın ya. Fal diye diye delirdik en sonunda. Amaaaaaaa ben yine de önce Sığınak cafe Levent ve oradan da Cafeinn Fatoş yapmak isterim.....laelaelaelaelae

yaa sen levent için ne duydun ? iyi mi bakıyormuş acep, hani eğer öyleyse 6 aya düğünümüz vvarrr sositososito hep beraber oynıycazz .:)))))

fatos sanırım kadiköyde acıbadem sadece bir kisi bakıyor ama adını bilmiyorum beyefendinin :)

Kızlar cafeler karıstı :) Bu Fatoş KADIKÖY CAFEIN de :) acıbademle alakası yokk :)
tarot+kahve bakıyor ve uzun bakıyor sıra yoksa bana 30 dk bakmıstır gerci ben sunu da sorcam bunu da sorim die die uzattmmmm :)))) hihoyyyt

ama cok güleryüzlü ve pozitif öf demedi:) ama yormlara katılıyorm elektrik alması bence cok önemlii ve kafasının sakin olmasıı ben 2 de falan gttim bi kişi bekledim sadece

mrblar ben internetten falcı arastırması yaparken sizlerin yazılarını gördüm ve maltepedeki canga cafeye gittim . 5 dk bile sürmedi baktıgı fal . sen 2 senedir ask acısından cok kötü seyler yasıyosun dedi 2 acı yasamıssın dedi . sonuncusu daha yeni ayrılmıssın dedi . bu nasıl dengesiz bi insandır böyle dedi . aricak o seni 11 gün icinde dedi . bundan öncekidee sana geri dönüs yapıyo dedi . mide ve diz agrıların var mutlaka dikkat ett dedi . sonra hopp fal bitti :) söyledikleri dogrydu ama o kadar yol gidip 5 dk bakması hic hosuma gitmedi :) ama eski erkek ark.ım aradı bu arada yanlıslıkla telefonu cebinde beni aramıs bos msj falan atmıs ama aradı snc olarak :)

benm size önreblcegm bi yer var acıbdm dörtyolda cafeinn diye bi yer muhtesem =)
cafein de kime baktırmıştın.adı fatoşmu?

X