İstanbul'da Fal - Falcılar

dejavuda ada diye birini duymamıştım yeni herhalde ama sana anlattıkları doğruysa denemek isterim :)

mrblar ben internetten falcı arastırması yaparken sizlerin yazılarını gördüm ve maltepedeki canga cafeye gittim . 5 dk bile sürmedi baktıgı fal . sen 2 senedir ask acısından cok kötü seyler yasıyosun dedi 2 acı yasamıssın dedi . sonuncusu daha yeni ayrılmıssın dedi . bu nasıl dengesiz bi insandır böyle dedi . aricak o seni 11 gün icinde dedi . bundan öncekidee sana geri dönüs yapıyo dedi . mide ve diz agrıların var mutlaka dikkat ett dedi . sonra hopp fal bitti :) söyledikleri dogrydu ama o kadar yol gidip 5 dk bakması hic hosuma gitmedi :) ama eski erkek ark.ım aradı bu arada yanlıslıkla telefonu cebinde beni aramıs bos msj falan atmıs ama aradı snc olarak :)

benm size önreblcegm bi yer var acıbdm dörtyolda cafeinn diye bi yer muhtesem =)

Sana çok katılıyorum hemen hemen aynı şeyler oldu ben gül hanım bilmiyor dediğimde kızdılar ama bilmiyor ohaoldumsmile

Selam kzlar :) Ben dün gittim fatoş'a 10 üzerinden 9 diyorum hem tarot hem de kahve bakıyor aynı anda ayrıca çok pozitif biri zemuszemus 15tl aslında ikisinide baktırırsanız 20 tl.

ayhan ı da çok merak ediyorum teli olan atabilir mi bana lütfen aynı seyi sölicekmi merak ediyorum yakın zamanda ayhana giden var mıı ??

neden cafeinnee muhteşem dedin kahve mi tarot mu bakıyorlar gelecek tahminleri tuttu mu ne kadara bakıyorlar?

Acıbadem Dörtyolda Cafeinn de bakan kişi kim acaba neye ve kaça bakıyor yazar mısınız. Teşekkürler

ben GÜL.' ün adamı değilim ne de ortağı ama ortada bir gerçek var...ama burada sadece yorum yapıyoruz canım...sen kendin için yorum yaparsın sadece kapıdakileri neden karıştırıyosun adı üstünde fal zatenn..Zaten bence sen negatif girmişssin sana o kadar çok şey anlatmak isterdim ki ama burda sadece yorum yapıyoruz... 5 senedir gitmediğim kalmadı... 20 tl veriyoruz altı üstü fal ama bize söyledikleri dakika dakika tuttu arkadaşımla bana anlatamamm... benim bir arkadaşımda senin gibi olmuştu ama hiçbir falcı tutturamıyordu sonunda bir hoca sayesinde anladı kii annesine seneler önce yapılan bir muska kızının kısmetini bahtını o kadar çok etkilemiş ki anlatamammm.. Bence sen GÜL'ü bir daha dene... senin ücretini ben ödüycem sana söz diyorum...Bu arada ÇOK GÜZEL kurşun da döküyor muş nazara ve göze, kısmet açılması için... Lütfen umudunu kaybetme gül için.. Geçen onu alıp arkadaşlarıma fala götürdüm taksi çağırdık taksiciyle muhabbet esnasında baksana gül dedim adama sana yemin ediyorum adam şok geçirdi... Arkadaşımın birine gece 11 de telefonda baktı arkadaşım bayıldı...o TAKSİCİNİN telefonunu sana vermek isterdim...

neden cafeinnee muhteşem dedin kahve mi tarot mu bakıyorlar gelecek tahminleri tuttu mu ne kadara bakıyorlar?

hem tarot bakıyor adam hem de kahve falı ikisine birden bakıyor . ben ondan başka kimseye gitmiyordum ama şu aralar başka falcılara yöneldim sıkıntıdan :)

söyle söyliyim ilk gittiğimde cok sevdigim erkek arkadasımdan ayrılmıstım cok cok acı cekiyordum . bana sunları söyledi : bu cocuk seni aldatmıs ( ki dogru ve tanıdıgım bi insan oldugunu ögrendim ) ama ahın tutmus , trafik kazası gecircek ve bunun sana haberi gelicek dedi ( evet kazada gecirdi keske gecirmeseydi ama allahtan biseyi yok) , isten ayrılmıstım resmi kurumda calısıyomussun televizyonla ilgili ama yeni özel bikanala geciceksin dedi ( bu da tuttu ) , senin hayatına ummadıgın anda esmer uzun boylu bi cocuk cıkcak dedi 3 isimli olucak dedi ( 2 ay sonra cıktı ) .

2 ay sonra gittigimde ise aranızda biraz sogukluk var dedi biraz kaprisli bu cocuk dedi ama seni cok seviyo dedi . neyse özet geceyim büyük bi abla var o bana evliligimle ilgili bisey sorarmısın demisti . onu sordum gecmis olsun evli mi bu insan dedi bosanıyolar dedi . ki bosanıyolar cok cok üzgünm ..

1 hafta sonra gittigimde suan ki erkek arkasımla olan ayrılıgımızı söyledi . beni yeniden arayacagını söyledi 7 gün icinde o gün iste bos msj ve arama yaptı bana ( maltepedeki söylmisti ) yeniden bulusma olacagını söyledi . ablamada baktı onunda herseyini bildi .

ben düzenli olark kendmi rahatlatmak adına gidiyorum gercekten cok cok güzel mutlaka gidin yalnız salı günleri yok

bu arada özür dilerim fal ve tarot falı 25 lira fortunado cafeinn diye geciyor adı . kadiköyden geliste sagda camlıcadan kadiköy istikametine dogru soldda kalıyor .

Arkadaşımmm geçmişiizi zaten biliyoruz... Gülün de tarihleri çıkmıyorr... Gelecek yok arkadaşlar.... yokkk yokkk bana bekarsın diyoooo 9 yaşında oğlum var benimmm onu göremiyorr..

bi çelişki var sanırım bu durumda, kesinlikle gül diyorsunuz gülün tarihleri çıkmıyor ddemişsiniz, fala karsıydınız falcı öneriyosunuz?? açıklama yapabilir misiniz? NEDEN???

bu arada özür dilerim fal ve tarot falı 25 lira fortunado cafeinn diye geciyor adı . kadiköyden geliste sagda camlıcadan kadiköy istikametine dogru soldda kalıyor .

Fortunatoda eskiden Yusuf diye gay bir çocuk vardı onu epey eskiden Modadan beri tanırım. O oranın müdürü olmuştu sanırım yaniş Fortunato'nun. Ama bu Fatoş denen kişi yeni gelmiş anladığım kadarıyla. Sarışın kısa saçlı renkli gözlü zayıfça bir kadın mı bu Fatoş acaba?

canım merhaba ,
bakan kişinin adınıda yazabilir misin acaba? ben hemen gidilecekler listesine alayım :)sositososito

canım merhaba ,
bakan kişinin adınıda yazabilir misin acaba? ben hemen gidilecekler listesine alayım :)sositososito

mrb :)
zaten 1 kişi bakıyor
cok sırada olmuyor ne uzun ne de kısa bakıyor sormak istediginiz ne varsa sorun diyor
sordugunuz seylere cok güzel cevaplar veriyor insanı motive ediyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…