İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben gittim burdaki yorumlarından esinlenerek hemde bi pazar günü tam 5 saat bekledim kuzenimle birlikte inan 5 dakikayı geçmedi bakması ..

bende aynen sizin gibi buradaki yorumlardan etkilnerek gittim bugün orada beklediğim 2 saate ve verdiğim 20 tl ye acıyorum 5 dakikayı bile geçmedi ve atmasyon tamamen

Eveett ayhancılardan biri bendim, anlattıkları karşısında şaşkına döndüm, inanılmaz bir şekilde karakter tahlili yapıyor, en son noktada benimle beraber yaşamış olsa ancak bu kadar bilebilirdi diyorum. Gelecekle ilgili yorumlarının çıkıp çıkmadıgını ancak 2 ay sonra ögrenebilecegim.
Ancak gruptan özellikle bir arkadaş pek mutlu olmadı, daha iyi olabilecegini düşünüyordu zannedersem, muhtemelen kendisi ayrıca zaten yorum yapacaktır.
Ayhana gidelim mi diye sorarsanız evet öneriyorum.

ayhandan memnun kalmayan bendim yada şöyle diyelim burada çok bahsedildi daha iyi olabilirdi abartıldığını düşünüyorum bu arada yukarıda bahsettiğim bugün fal baktırdığım kişi gül idi ayhan ondan daha iyi diyebilirim

Buyrun size bir Ayhancı daha =)
Ben açıkçası ilk falı dinleyip süper yorumunu aldıktan sonra çok umutlandım... Ama bende çok karıştırdı... Geçmişimdeki bir kişinin kişilik analizini çok iyi yaptı... Geri kalanı fiyasko oldu bende... Tamaman benle alakasız şeylere gitti konu bazı yerlerde...
Ben hala Tarık diyorum o yüzden... Hala gittiğim en iyi falcı Tarık... Kısa öz tamamen merak ettiğim şeyleri söyleyen bi Tarık oldu...
Ama Ayhan grubumu çok sevdim... Fal bahane tanışmak bile yeterliydi bu gün... =)))

bendede çok karışıktı kısa ve öz baksın yeter ayhan bana resmen bulmaca çözdürdü :) şumu var bumu var şöylemi böylemi benden bişeler öğrenerek cümlelerini tamamladı kafamı çok karıştırmıştı

bende aynen sizin gibi buradaki yorumlardan etkilnerek gittim bugün orada beklediğim 2 saate ve verdiğim 20 tl ye acıyorum 5 dakikayı bile geçmedi ve atmasyon tamamen

aa gerçekten şaşırdım eğer 5 dk falan baktıysa eminim çok yoğun bir gün yaşadığı içindir o yüzden en iyisi haftaiçi gitmek :)

Ben Ali İhsan Beyi eve çağırdım oldukça iyiyidi ve 2 tane dediği oldu ancak uzun vadeli gelecekle ilgili dedeiklerinin olmasını da ancak bekleyip göreceğim. Yumurtacının hakkımda bildiği çok şey oldu ama gelecekle ilgili dediklerinin 1 tanesi çıktı. sewvgilimden ayrılmıştım 2 ay önce ve hiç aramadım o da beni aramadı. Bu adam sana tıpış tıpış gelecek ve yalvaracak ama sen kabul etmeyeceksin demişti. Evet bu faldan 15 gün sonra beni aradı ve 2 kez de geldi ve evet ben istemedim ama yalvarma falan da olmadı. Bilgilerinize...

sana sevgilinin geleceğini söyleyen yumurtacımı yoksa ali ihsan mı?

bendede çok karışıktı kısa ve öz baksın yeter ayhan bana resmen bulmaca çözdürdü :) şumu var bumu var şöylemi böylemi benden bişeler öğrenerek cümlelerini tamamladı kafamı çok karıştırmıştı

canım gülü sevmedin mi? çok mu kötüydü falı?

Son düzenleme:
evet ya niye soğudun? gül yorumlarını beklioruz mrkla. finali yapıcaz onla.:KK1:

gülü iyi zamanında yakalamak lazım bana kalırsa haftasonları gitmeyin çünkü çok kalabalık oluyor sonuçta oda insan o kadar kişiye bakıyor yorulması vs normaldir..ama gidenler varsa yorumları merakla bekliyorummm :Saruboceq:

benim arkadaşım gül'e gitmişti mesela....baya memnun kalmıştı...mesela o ve erkek arkadaşı ilginç bir yerde tanışmışlardı onu bile bilmişti...arkadaşımın kendine özel şeylerini vs...isim zaten biliyor....ben de burda takip ettim gül yorumlarını o yüzden özellikle...ama kimine tutar kimine tutmaz...mesela ayhan için süper diyen var demeyen var....ayrıca katre arkadaşımızda dün falı çıkanlar bölümünde gül'ü de yazmıştı...ama bence bu fal işi kesin birsey değil...kimi tarıktan memnun kimi leventten mesela....olumunekankayizsmile

cafe laf-çiğdem ve fincan cafe arzu hakkında ne düşünüyorsunuz peki?gelecekle ilgili söyledikleri çıkıyor mu?

merhaba arkadaşlar...

dün akşam...tekrar güle gittim:)...amaç...arkadaşlarımı götürmek idi...ama bende baktırdım:)...tabi 2 saat bekledik:KK43:...bu arada tiki cafe...bence bir cafe falan değil...küçücük bir yer...ona cafe demek yanlış olur:)

neyse...gelelimm fala...ben 3.kez baktırmış oldum....ve gene harfi harfine aynı şeyleri söyledi...bu sefer biraz kısa tuttu...geç olmanın etkisi vardı sanırım...ama ona rağmen memnun kaldım:)

merhaba arkadaşlar...

dün akşam...tekrar güle gittim:)...amaç...arkadaşlarımı götürmek idi...ama bende baktırdım:)...tabi 2 saat bekledik:KK43:...bu arada tiki cafe...bence bir cafe falan değil...küçücük bir yer...ona cafe demek yanlış olur:)

neyse...gelelimm fala...ben 3.kez baktırmış oldum....ve gene harfi harfine aynı şeyleri söyledi...bu sefer biraz kısa tuttu...geç olmanın etkisi vardı sanırım...ama ona rağmen memnun kaldım:)

etoile canım senin yorumlarına güveniyorum...sanırım denemek lazım gül'ü....olumunekankayizsmile

merhaba arkadaşlar...

arkadaşlarına neler söyledi cnm? onların tepkisi ne oldu

arkadaşlarına neler söyledi cnm? onların tepkisi ne oldu

benimle birlikte 3 arkadaşım var idi...2 si ağzı açık kaldı:)...benim ilk halim gibi:)...diğer arkadaşım beğenmedi:KK43:...beğenmemesi nedeni ise...onun önem verdiği konu hakkında fazla birşey söylememiş...fal iştee bu :) birileri süüper der...diğerleri maalesef der...

etoile canım senin yorumlarına güveniyorum...sanırım denemek lazım gül'ü....olumunekankayizsmile

bence denemk lazım...bir çok falcı dan daha iyi bence...ama seninin beklentilerin karşılanması önemli...herkesin beklentisi gerçekten çok farklı oluyor...tabii bide elektrik işi:)...gül den pozitif elektrik almamak mümkün değil...tatlı bir bayan...

gideceğin zaman da çok önemli...akşam saatlerinde gitmenin tavsiye etmem...gerçekten yorgun olabiliyor...hafta içi veya hafta sonu 2-3 gibi gitmek te fayda var...ama bekleme süres 2 saat ve üzeri de olabiliyor:KK43:..bunu unutma

gittikten sonra...yorumlarını bizimle paylaşırsın:)

bence denemk lazım...bir çok falcı dan daha iyi bence...ama seninin beklentilerin karşılanması önemli...herkesin beklentisi gerçekten çok farklı oluyor...tabii bide elektrik işi:)...gül den pozitif elektrik almamak mümkün değil...tatlı bir bayan...

gideceğin zaman da çok önemli...akşam saatlerinde gitmenin tavsiye etmem...gerçekten yorgun olabiliyor...hafta içi veya hafta sonu 2-3 gibi gitmek te fayda var...ama bekleme süres 2 saat ve üzeri de olabiliyor:KK43:..bunu unutma

gittikten sonra...yorumlarını bizimle paylaşırsın:)

tamam canım....

bayanlar burda bi sürü değişik isimden bahsedildi, belgin, belgin kostak, lena, mukadder, rahman hoca bunlara giden yok mu?
bi gül tutturduk gidiyo....

Evet evet abla diyorum ama baya büyük bir abla, bakımlı bir kadın çok şeker=)
Söyledikleri çıkıyor mu canım sen memnun kaldın mı çok ümitliyim ama umarım çıkar hepimizin dileği.

canım çok karışıktı aslında not almıştım ama kaybettim,bildiği şeyler oldu tabi ama daha çok terapi gibi geliyor bana.o zamanı baya bildi ama geleceğe dair çok akılda kalacak spesfik şeyler söylemedi.

güle gidicem bende yakında umarım o bilir bişeyler

X