İstanbul'da Fal - Falcılar

Birde unutmadan caddebostandaki zeynep hakkında ne dusunuyorsunuz yorumlarınızı yazarmısınız

ali ihsan referansla bakıyor tanımadıgına bakmıyor baktırdım oldukca ıyı ama dedıklerı henuz cıkmadı

eveeet...şu yumurtacı kadın...bizde gitmiştik...sakınnn...bu kadar palavracı biri olamaz...çok kötü idi...ona gideceğine kadar...dışarıda çicek satan kadınlara...bakla falı baktır...kesin daha iyilerdir:)...ama karar senin tabii...:sm_cool:

nazıfeye gıttım cok ovduler ama cıkan henuz olmadı

engürü carsısındaki betül...hatun ne dediyse hepsi oldu ve yavas yavasta gerceklesiyor.daha sonra ümitköyde bi evde bakan kadın var ki sadece tanıdıklara bakıyor..birde su kızılayda ki ermeni kadında baya bildi yani simdilik onunkilerde cıkmaya baslıyo...ohaoldumsmile

ankaradakılerı atarmısın bana telefonlarını bende rahmanı gonderırım sana

şimdi şöyle bir durum var, buradaki herkes iyi denilen bir falcıyı mutlaka deniyor ama arada fire veriliyor...elektrik olablir,o gün o fal bakan adamın canı bakmak istememiş olabilir,sizin beklentiiniz farklı olabilir...iyi ya da kötü zaten baktırmak isterseniz ben burda kötüde desem siz o meraktan olsa yine gidersiniz: )

gül hakikaten iyi bir falcı,ben hep kendi falımdam ve kankamın falından yola çıkarak söylüuorum ki gidenlerden memnun kalmayan görmedim...ama olur olur kötüde bakabilir...

zaten neredeyse 600 sayfa yapılan yorumda bu da tek adamdır diyen kimse olmadı...olamazda...

merak edenler varsa gül bakırköyde tiki kafede...biri sormuştu sanırım...onun haricinde yrn kadıköyde tarotcu birine gidicem..kız çok genç ve bayaa iyi bakıyor demişlerdi yrn bir kafede başlıcakmış bir arkadaşım söyledi ona gidicem denicem memnun kalırsam yazarım sizede..

kadıkoyde yenı tarotcuya gıttın mı nasıldı

kızlar bugün 2 falcıya gittik,arkadaşlarım beyoğlu symbol dilaraya baktırdılar,memnun kalmadılar açıkçası 10 üzerinden 4.

ben de avcılarda evinde bakan bir bayana gittim,önceki mesajımda söylemiştim annemin gidip memnun kaldığı kişi,baş harf tarih veriyor,öyle dört dörtlük bildiği birşey yok ama boş konuşmuyor,ve çok dolu bir insan,terapi gibi geliyo onla konuşmak.10 üzerinden 7 diyorum,arkadaşımda memnun kaldı

bugün tarık yoktu,izinliymiş bir süre o olsa ona baktıracaklardı,ben tarıktan soğudum açıkçası müşteri seçiyor,ramazan bitsin arkadaşlardan alırım tarıkla ilgili haberler

Kızlar ben bugün Lulu arkadaşımızın önerisiyle Düş Cafe(Avcılar)'ye Nesibe Abla'ya gittim.İnanılmaz tatlı bir bayan bayıldım yani=) Çoğu şeyi bildi ve söylediklerinin de çıkacağına inanıyorum o yüzden.Umarım hepimizin umdukları çıkar.

canım aynı bayandan bahsediyoruz sanırım,yanlız benimki pek abla değil,en az 50 yaşında

Ben Ali İhsan Beyi eve çağırdım oldukça iyiyidi ve 2 tane dediği oldu ancak uzun vadeli gelecekle ilgili dedeiklerinin olmasını da ancak bekleyip göreceğim. Yumurtacının hakkımda bildiği çok şey oldu ama gelecekle ilgili dediklerinin 1 tanesi çıktı. sewvgilimden ayrılmıştım 2 ay önce ve hiç aramadım o da beni aramadı. Bu adam sana tıpış tıpış gelecek ve yalvaracak ama sen kabul etmeyeceksin demişti. Evet bu faldan 15 gün sonra beni aradı ve 2 kez de geldi ve evet ben istemedim ama yalvarma falan da olmadı. Bilgilerinize...

mydecember avcılarda evinde bakan bayandan bahsetmişsin daha önce onun hakkında bilgi verebilirmisin?

mümkünse ankaradaki numaraları bende alabilir miyim bu engürü çarşısı kızılayda mı bide??

Engürü Pasajı'ndaki Betül'ü ben de çok duydum. Netteki forumlarda da okudum. İyi yorumlar var. İlle de randevu almak gerekiyormuş. Ve 45tlye bakıyormuş. Ben değeceğini düşünmüyorum o kadar paraya. Çok fal baktırdık ve neredeyse hiçbiri çıkmıyor sonuçta ama denemek isteyen olabilir elbette. :nazar:

Engürü Pasajı : Kızılay'dan Bakanlıklar'a dogru ilerlerken yolun solunda kalan pasaj.

Engürü Pasajı'ndaki Betül'ü ben de çok duydum. Netteki forumlarda da okudum. İyi yorumlar var. İlle de randevu almak gerekiyormuş. Ve 45tlye bakıyormuş. Ben değeceğini düşünmüyorum o kadar paraya. Çok fal baktırdık ve neredeyse hiçbiri çıkmıyor sonuçta ama denemek isteyen olabilir elbette. :nazar:

Engürü Pasajı : Kızılay'dan Bakanlıklar'a dogru ilerlerken yolun solunda kalan pasaj.

bu kişiyi özellikle ben tavsiye ettim ve siddetrle ediyorum..evet 45 tl ama ben hayatımda böle bişi görmedim...bende no var ...mutlaka randevu alın ama birde bi ark tavsiyesi demek lasım herkese bakmaya biliyo...valla ben ist heryeri gezdim ama o kadın hiçbiryerde yok taki yogunlasırsa sana ...ama eminim cok memnun kalacaksın:sm_cool:

Ben Ali İhsan Beyi eve çağırdım oldukça iyiyidi ve 2 tane dediği oldu ancak uzun vadeli gelecekle ilgili dedeiklerinin olmasını da ancak bekleyip göreceğim. Yumurtacının hakkımda bildiği çok şey oldu ama gelecekle ilgili dediklerinin 1 tanesi çıktı. sewvgilimden ayrılmıştım 2 ay önce ve hiç aramadım o da beni aramadı. Bu adam sana tıpış tıpış gelecek ve yalvaracak ama sen kabul etmeyeceksin demişti. Evet bu faldan 15 gün sonra beni aradı ve 2 kez de geldi ve evet ben istemedim ama yalvarma falan da olmadı. Bilgilerinize...

bu ali ihsanın no banada özelden atabilirsen cok sevinirim...

X