İstanbul'da Fal - Falcılar

ben hafta sonu ikisini birden aradan çıkarmayı düşünüyorum yorum yazarım bunaya. ona göre gidersin. şu yiğit keyfi yerindeyse bakar demeleri biraz düşündürüyo açıkçası. onun keyfine kaldıysak boşa

Bana da öyle geldi... Eledim ben Yiğit'i... Ben yarın zaman bulabilirsem Gül'e gidicem... Yarım bulamazsam Cumartesiye kalıcak... Yarın gidersem ben de yazarım yorum yarın akşama opuyorumnanaktan

Bana da öyle geldi... Eledim ben Yiğit'i... Ben yarın zaman bulabilirsem Gül'e gidicem... Yarım bulamazsam Cumartesiye kalıcak... Yarın gidersem ben de yazarım yorum yarın akşama opuyorumnanaktan

ok ben de eledim yiğit'i! yaşasın KK kardeşliği heheheeolumunekankayizsmile

yiğit i boşa çıkardığımıza göre ona verilecek 20TLyi hak edecek yeni bir isim aranıyor. bu arada güle randevu alınmıyor gidiyosun bekliyosun diye duymuştum. randevuluysa telini bilen varsa ve atabilirse sevinirim.

ya kızlar Yiğit iyidir aslında boşa çıkardınız ama bilemese sürekli gitmem ama yinede siz bilirsiniz derseniz tavsiye üzerine geldim eminim iyi bakıcaktır.Bu arada gidelim güle bende merak ettimkaydirigubbakcemile

yiğit i boşa çıkardığımıza göre ona verilecek 20TLyi hak edecek yeni bir isim aranıyor. bu arada güle randevu alınmıyor gidiyosun bekliyosun diye duymuştum. randevuluysa telini bilen varsa ve atabilirse sevinirim.

attım canım Gül'ün telefonunu gelmiştir umarım...

Gül benim de canımdır. Çok uzun zamandır giderim ona. TaaaPurple cafede ikenden beri. Çok tatlı, güleryüzlü, olumlu biri. Ayrıca da herşeyi söylüyor olması da çok iyi tabii. Çünkü bazı fal bakanlar bazen kötü olanları söylemiyor. Ama Gül'ün söyleyiş tarzı biel çok yumuşak. Ben de tavsiye ederim. yerimseniben

gul nerede fal bakıyor suan

Evet Kızlar;
Bu bayanı bir çok arkadaşa ben önerdim ve telefon bilgilerini özelden mesaj attım.
Gidip memnun kalan veya kalmayan herkezin burada paylaşmasını rica edrim ki , bende acaba benmi çok beğeniyorum yoksa hemfikirmiyiz bir analiz yapmış olurum...:kahve:

Elmakurdumusun merhaba, ben de Nilüfer Hanım'ın telefonunu rica edebilir miyim? Çok teşekkürler...

aynı yer yeni değiştirdiler saen o yüzden tiki de ozelden msj atamadım sana isim verecektim cocuğun isimini verince oncelik veriyor ve gercekten iyi bakıyor:)[/QUO

ben de gülden randevu alıcam ama bu isim nedir acaba bana da özelden atabliri misiniz tskler

ya bu isim olayı nedir anlamadım ben gül'e isim mi veriyoruz.....kafam karıştı....biri beni aydınlatabilir mi.?ohaoldumsmile..

aynı yer yeni değiştirdiler saen o yüzden tiki de ozelden msj atamadım sana isim verecektim cocuğun isimini verince oncelik veriyor ve gercekten iyi bakıyor:)[/QUO

ben de gülden randevu alıcam ama bu isim nedir acaba bana da özelden atabliri misiniz tskler

arkadaşlar..bende gülü tavsiye edenlerdenim...gerçekten iyi bakar:) ben hatta 2 kere gittim...ilkinde soramadığım şeyler olmuş idi..o yüzden 2 kere gittim ve her ikisinde de söylediği şeyler aynı idi:) denemek lazım bence:)

ya bu isim olayı nedir anlamadım ben gül'e isim mi veriyoruz.....kafam karıştı....biri beni aydınlatabilir mi.?ohaoldumsmile..

Ya evet lütfen biri bu isim meselesini anlatsın, birinin adını verince öncelikli mi bakacaklar bize.
Bir de Cocoon bende senden haber bekliyorum özelden yazacaktım sürem daha varmış mesaj için dayanamadım buradan yazıyorum :KK66:

o sordugu harflerde bende ve arkadaslarımda dırek tutturuyor yanı 2 harfte ısmı soyluyor genelde ve bende 1 den 4 e kadar degıl 10 a kadar tutturuyor ve gene soyluyorum hıc sayıyı bılemedıgı olmadı sımdıye kadar.
Ama gene soyluyorum benle elektrıgı cok tutuyor olabılır,keyfı ıyıyse gercekten süper bakıyor.ama tabii sende haklısın keyfını tutturmak zorunda degılsın,para verıyorsunguclubacismile

bu 1-10 arası sayıyı yiğit yapmıştı ve bildi. dileğin olacak dedi. ama dileğimle onun söyledikleri uyuşmuyordu. :)

Ya evet lütfen biri bu isim meselesini anlatsın, birinin adını verince öncelikli mi bakacaklar bize.
Bir de Cocoon bende senden haber bekliyorum özelden yazacaktım sürem daha varmış mesaj için dayanamadım buradan yazıyorum :KK66:

forumda öyle yazıyor. sanırım tanıdığı biri. onun ismini verince öne alıyor. ve iyi bakıyormuş :) ama bence yüzünüzden samimiyeti görürse iyi bakar. bence çok pozitif olumlu biri. yani rahatlatıyor insanı. hani nemrut biri gitse karşısına otursa, tamam gülcüm diye çıkar yanından bence. herkese davranışı aynı.
bi de bence beklemek yani amacınız için biraz emek vermek falınız için iyi olabilir diye düşünüyorum. bu kadar kolaycı olmayın. prime time da gitmezseniz en fazla 45 dakika beklersiniz ve daha önce aradığınız takdirde sırayı sorup, adınızı verip biraz yolda oyalandığınız takdirde çok beklemezsiniz. ama tekrar ediyorum, beklemekten bu kadar yerinmeyin. yanınıza sohbet edecek birilerini alın gidin. zaten orada umutsuz insanlarla çokça sohbet imkanı doğacaktır :)))))))

merhaba selintortum
gül'ün dediklerinden sana çıkan olmuş muydu?

2 hafta beklerseniz söylerim bunu. ama beklediğim birşey var. yani plan dahilinde olan bişeyi o dile getirdi. ama gelecekle ilgili. ama daha yakın zamanda bişi söyledi. 2 hafta içinde belli olacak. ve söylerim olursa.

X