İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba selintortum
gül'ün dediklerinden sana çıkan olmuş muydu?

ha bi de, bana gül çok sade baktı. takıldığın birşey olursa telefonla ara dedi. ki bu güzel. hani olur ya, başka falcılar aslında söylemesini beklemediğiniz detaylar verir. ne bileyim şu gelecek bu gidecek şu hasta olabilir gibi. bende direkt konuya odaklandı ve güzel şeyler söyledi o konu hakkında detay da verdi. o detayı veren bi başka falcı daha vardı.
sonra eğer birisi varsa, onun falına bakıyor. bu çok iyi. çünkü misal senin şu anki hislerini biliyor de mi? o diğerine baktığında onun da hislerini biliyor. diye düşünüyorsun. sanırım isimle ilgili de fala bakıyor. bunu tam anlamadım. misal şu harf var mı diyor. evet var dediğinde. tamam olacak diyor. çok da önemli değil nasıl baktığı. ben mutlu ayrıldım. inanarak ayrıldım. güzel ayrıldım. umarım bidaha gitmeme gerek kalmaz. 2 haftaya kadar belli olacak işte :)

2 hafta beklerseniz söylerim bunu. ama beklediğim birşey var. yani plan dahilinde olan bişeyi o dile getirdi. ama gelecekle ilgili. ama daha yakın zamanda bişi söyledi. 2 hafta içinde belli olacak. ve söylerim olursa.

peki olumsuz gördüklerini söylüyor mu?yani herkese umut aşılayanlardan mı?:sinifsinif:

herşeyden önce inanmak çok önemli arkadaşlar. fal bir araç bunu aklınızdan çıkarmayın. bir-2 gün inanıp 3. gün tekrar off olmayacak işte tribine girmeyin. inanın inanmaya devam edin. ve ne kadar olumlu değiştiğini görün.

peki olumsuz gördüklerini söylüyor mu?yani herkese umut aşılayanlardan mı?:sinifsinif:

bana olumsuz birşey demedi doğrusu, ama hayatımda herşeyin çok olumlu gittiği bir dönemdeyim. olumsuz söylese de üzülmezdim onu söyleyim. dediğim gibi bana çok az şey söyledi. geç gittim ama. 10 falandı gece. 2 mesele vardı. 2si de olumluydu. 2si de olumlu neden olmasın? ve gerçekten bu olaylar olumlu gitmeye başladı. dün gece beklemediğim bir gelişme oldu fakat bunu forumla paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik. dediğim gibi iyi düşün iyi olsun.

sen de olumsuz birşeyler duymayı umma. bunu kendine yapma. nolacak olumsuz söylese? üzülsen? 20 lirayı kendini daha kötü hissetmek için harcamış olacaksın? ben kızmıyorum olumlu görmese de olumlu söyleyenlere. biri vardı. ısrarla sorduğum şeye olmıyacak dedi. olacak dese nolurdu. gülse olacak dedi aynı meseleye. e tabi ben gülü daha çok beğeneceğim.

not: çok detaysız baksa da 20 dakika sürdü. yani 2 mesele de değil özellikle 1i konusunda baya detay verdi. kıl tüy verdi. benim hoşuma gitti. senin gitmez o ayrı. ama 20 dakika falseverler için güzel bir rakam bence :) sabah 10-12 gibi gitseniz bence bu süre 30 40 dakikaya çıkar. ama gerek de yok yani.şunu hissediyorum hissetmek için elinden geleni yapıyor. yani başından savmıyor.

Son düzenleme:
bana olumsuz birşey demedi doğrusu, ama hayatımda herşeyin çok olumlu gittiği bir dönemdeyim. olumsuz söylese de üzülmezdim onu söyleyim. dediğim gibi bana çok az şey söyledi. geç gittim ama. 10 falandı gece. 2 mesele vardı. 2si de olumluydu. 2si de olumlu neden olmasın? ve gerçekten bu olaylar olumlu gitmeye başladı. dün gece beklemediğim bir gelişme oldu fakat bunu forumla paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik. dediğim gibi iyi düşün iyi olsun.

sen de olumsuz birşeyler duymayı umma. bunu kendine yapma. nolacak olumsuz söylese? üzülsen? 20 lirayı kendini daha kötü hissetmek için harcamış olacaksın? ben kızmıyorum olumlu görmese de olumlu söyleyenlere. biri vardı. ısrarla sorduğum şeye olmıyacak dedi. olacak dese nolurdu. gülse olacak dedi aynı meseleye. e tabi ben gülü daha çok beğeneceğim.

not: çok detaysız baksa da 20 dakika sürdü. yani 2 mesele de değil özellikle 1i konusunda baya detay verdi. kıl tüy verdi. benim hoşuma gitti. senin gitmez o ayrı. ama 20 dakika falseverler için güzel bir rakam bence :) sabah 10-12 gibi gitseniz bence bu süre 30 40 dakikaya çıkar. ama gerek de yok yani.şunu hissediyorum hissetmek için elinden geleni yapıyor. yani başından savmıyor.

o zaman ne oluyor tabi ki kendi açımdan söylüyorum ...koca bir boşluk ve umutsuzluk...ben bunun benzerlerini gördüm sevdiğini 2 yıl bekleyip gelecek dediler diye umutlanan sonra da umutları boşa çıkan...böyle birsey olsun istemiyorum o açıdan sordum...hayatıma devam edemiyorum 11 ay olacak...her adımımda her anımda o var...umarım senin istediğin şeyler hakkında hayırlı olur...ben kaç aydır bekliyorum....bekliyorum..:sinifsinif:

çilekcim aklımdasın merak etme :)) bu gül baya iyiymiş selin anlattığına göre en çok senin yorumun ilgimi çekti valla. keşke herkes bu sekilde somut örnekler verse. bu gül de iyi niyetli biri galiba zeliha abla gibi çilek :))

o zaman ne oluyor tabi ki kendi açımdan söylüyorum ...koca bir boşluk ve umutsuzluk...ben bunun benzerlerini gördüm sevdiğini 2 yıl bekleyip gelecek dediler diye umutlanan sonra da umutları boşa çıkan...böyle birsey olsun istemiyorum o açıdan sordum...hayatıma devam edemiyorum 11 ay olacak...her adımımda her anımda o var...umarım senin istediğin şeyler hakkında hayırlı olur...ben kaç aydır bekliyorum....bekliyorum..:sinifsinif:

hata da bu sanırım. bekleme hayatını yaşa. beklediğini bilme. beklediğin için o geldiğinde bekleyen birini görecektir ve 11 ay daha devam edecektir. bu inan döneceğine (inanıyorsan) ve öylece bırak git. ben o hayatımda varken kötü olan çoğu şeyi düzelttim. bu yüzden olumlu konuşan ehr falcıya teşekkür ediyorum. olumsuz olsalardı yastığın altına kafamı sokup ağlıyor olacaktım :)))

ve beklemediğin an beklediğinin de o kadar kıymetli olmadığını görürsün. 11 ay çok uzun canım ya. 11 ay da etrafına baksaydın inan bana onun yerini alacak biri çıkardı karşına ve belki o dönerdi. belki pişman olan taraf o olurdu. kendine haksızlık etme ve artık fala sadece iyi hissetmek için git.

çilekcim aklımdasın merak etme :)) bu gül baya iyiymiş selin anlattığına göre en çok senin yorumun ilgimi çekti valla. keşke herkes bu sekilde somut örnekler verse. bu gül de iyi niyetli biri galiba zeliha abla gibi çilek :))

gül gerçekten iyi bende güle baktıranlardanım, arkadaşların dediği gibi başından kesinlikle savmıyor, enerjinizi iyi alırsa çok edtaya giriyor ama vereceği bilgiler karşısında şaşıracaksınız emin olun :)

hata da bu sanırım. bekleme hayatını yaşa. beklediğini bilme. beklediğin için o geldiğinde bekleyen birini görecektir ve 11 ay daha devam edecektir. bu inan döneceğine (inanıyorsan) ve öylece bırak git. ben o hayatımda varken kötü olan çoğu şeyi düzelttim. bu yüzden olumlu konuşan ehr falcıya teşekkür ediyorum. olumsuz olsalardı yastığın altına kafamı sokup ağlıyor olacaktım :)))

ve beklemediğin an beklediğinin de o kadar kıymetli olmadığını görürsün. 11 ay çok uzun canım ya. 11 ay da etrafına baksaydın inan bana onun yerini alacak biri çıkardı karşına ve belki o dönerdi. belki pişman olan taraf o olurdu. kendine haksızlık etme ve artık fala sadece iyi hissetmek için git.

bizim durum çok karışık canım ya...bu çocuk beni her gördüğünde bakıp bakıp duruyor...arabasıyla beni takip falan ediyor ama başka yaptığı yok aramıyor anlamıyorum....çok kişi çıktı karşıma ama ben onu hala seviyorum....:sinifsinif:

kızlar kusura bakmayın forumu da böyle dertlerimle ihlal ediyorum....çok bunaldım ondan...özür herkesten..bilmiyorumkismile

gül gerçekten iyi bende güle baktıranlardanım, arkadaşların dediği gibi başından kesinlikle savmıyor, enerjinizi iyi alırsa çok edtaya giriyor ama vereceği bilgiler karşısında şaşıracaksınız emin olun :)

ben uzun zamandır fala gitmiyorum sayenizde gülün yanında bulucam kendimi :)) ya ben uzun bakılan falları seviyorum. sen de enerjinizi iyi alırsa demişsin detay veriyor hemen de bitirmiyorsa falı süper süper:))

bir de zelihaya benziyor demişim züleyha abla o yau.:-)

Bende herhalde Cumartesi Gül'e gidicem... O akşam kaynatırız artık ikisini birden... =)))

gül gerçekten pozitif bakıyor. ve kimsenin bilmediği ayrıntıları, direk isimleri sölemişti şoke etmişti beni.. ama ağustosta olcak dediği bişi kıl payı olmamıştı.. yani tam olcak gibi oldu ama olmadı. bide kasım demişti onu bilmiorum. yine de şubatta ist e gidince tekrar deneyebilirim:) gelecekle ilgili söledikelrinden çıkan olursa paylaşsınn :)

Arkadaşlar bu forumda pek adına rastlamadım,giden varmı bilmiyorum hiç.Cafe Majestic Emre ye gitmiştim geçen sene.Bana göre cok başarılıydı.Hiç tecrübe eden oldu mu.??Olduysa tecrübelerini paylaşabilirmisiniz.Ben gayet memnun kalmıştım.İsim ,tarihler hepsi doğruydu.Çok da şeker biriydi.

pembe peki gelecek tahminlerinde nasıldı?çıkan oldu mu söylediklerinden?

X