İstanbul'da Fal - Falcılar

gul diyorum başkada birsey demiyorum resmen fal gurmesi oldum:) zaten iyi olmasa insanlar 3 4 saat kapıda beklemez birde enerji dolu kimseyi kırmamaya calışıyor

gul diyorum başkada birsey demiyorum resmen fal gurmesi oldum:) zaten iyi olmasa insanlar 3 4 saat kapıda beklemez birde enerji dolu kimseyi kırmamaya calışıyor

ben çarşamba gittim fakat baktıramadan geri dönmüştüm yarın gene gideceğim merak ettiğim birşey var gül için herkes çok iyi diyor neye göre iyi ?geçmişimi biliyor bugünümü biliyor gelecekle ilgili söyledikleri çıkıormu rastlamadım ben söyledikleri çıktı diyene

kızlar merhaba gulun telefon numarasını ya da tiki cafenin telefon numarasını bana gönderirmisiniz bir de bos gunu var mı ve hangi saatler orda oluyor bilginiz var mı

Arkadaşlar bu forumda pek adına rastlamadım,giden varmı bilmiyorum hiç.Cafe Majestic Emre ye gitmiştim geçen sene.Bana göre cok başarılıydı.Hiç tecrübe eden oldu mu.??Olduysa tecrübelerini paylaşabilirmisiniz.Ben gayet memnun kalmıştım.İsim ,tarihler hepsi doğruydu.Çok da şeker biriydi.

evet ben gitmiştim emreye. bir kız ark.ım süper diyerek tavsiye etmişti. benim için süper olduğunu söyleyemem. tıpkı süper denen tarık gb o da vasattı. işe gireceğimi söylemişti. ağustos eylül gb geleceksin bana yine konuşacağız bunu seninle demişti. hiçbi dediği olmadı. karşı yakadasın falan demişti o da doğru değil. hep aynı yere geliyoruz yani: her falcı herkese iyi bakamıyor. deneme yanılmacadan başka şansımız yok.

kızlar merhaba gulun telefon numarasını ya da tiki cafenin telefon numarasını bana gönderirmisiniz bir de bos gunu var mı ve hangi saatler orda oluyor bilginiz var mı

ben özelden msj atamıyorum o yüzden gönderemiyorum telini ama zten açmıyo. randevunun önemi yokmuş kalabalıktan sarkıyomuş zaten saatler. gidip beklemek en iyisi. kendisi kaçta cafede oluyo onu bilen var mı acaba? erken gitmek en iyisi o bakımdan

ben özelden msj atamıyorum o yüzden gönderemiyorum telini ama zten açmıyo. randevunun önemi yokmuş kalabalıktan sarkıyomuş zaten saatler. gidip beklemek en iyisi. kendisi kaçta cafede oluyo onu bilen var mı acaba? erken gitmek en iyisi o bakımdan

gül gece geç saatte kadar fal bakıyor onun için geç uyanıyor 2 den önce kafede olmaz...2ye doğru gidip bekleyin ama bu saat 2 saate yakın sarkabiliyor...

gül'ün gelecek ile söyledikleri çıktı mı diyen biri oldu...şöyle diyim gül ne dediyse birbir yaşadım...ama bu bana mı denk geldi bilmiyorum...

ne olursa olsun gülün söyledikleri,bildikleri burada yazdığınız ve yazdığım bütün falcıların toplamından iyidir buna inanıyorum..

gül gece geç saatte kadar fal bakıyor onun için geç uyanıyor 2 den önce kafede olmaz...2ye doğru gidip bekleyin ama bu saat 2 saate yakın sarkabiliyor...

gül'ün gelecek ile söyledikleri çıktı mı diyen biri oldu...şöyle diyim gül ne dediyse birbir yaşadım...ama bu bana mı denk geldi bilmiyorum...

ne olursa olsun gülün söyledikleri,bildikleri burada yazdığınız ve yazdığım bütün falcıların toplamından iyidir buna inanıyorum..

bende yaşamıştım bazı olacak dediklerini ama bende tesadüfmü diye şüphe ediyordum, mesela sana ne dedide gerçekleşti

bende yaşamıştım bazı olacak dediklerini ama bende tesadüfmü diye şüphe ediyordum, mesela sana ne dedide gerçekleşti

ben ayrıldığım erkek arkadaşıım için gittim adamın askerliğini yaptığından,au an nasıl bir işte çalıştığına kadar bilmişti..
daha sonra bana şunu yapıcak çok üzüleceksin ama geçicek sonra o aynı senin durumuna düşücek görüceksin,iletişime geçiceksin bilmem ne demişti..o zaman sinsiliesinde hakikaten hiç yapmasını beklemediğim ve gülün söylediği herşeyi yaptı..
facebook duvarından beni takip ettiğine kadar söyledi gül...

en son gittim erkek arkadaşımın chat yaptığı bir kızdan şüpheleniyordum o ara,direk oturdum birinden şüpheleniyorsun diyip harf bile sordurmadan çat ismi yazdı...yüreğime iniyordu...
güle kalırsa bir barışıcaz ve evlenicez...bugun gidicektim ama çok yağmur yağacak dediler ama yarın yanına uğrayabilirim bilmiyorum..

Kızlar Merhaba,dün taksimde Dilek Hanım a gittim,gerçekten çok pozitif biri.Ama kesinlikle bir Tarık gibi değil,öle pat pat şu olmuş bu olmuş diye birşey anlatamıyor.sürekli soru soruyor,isim soruyor,meslek soruyor,durum soruyor öle takır takır birşey anlatamıyor.Senin verdiğin cevaplara göre yorum yapıyor.Sanki canın sıkılmış kafanda soruların var ablan sana tarot açıyor gibi hissediyorsun.Yani sorularınız varsa kartların yardımıyla sorular cevaplanıyor.Bana çok olumlu bir tablo çizdi,güzel şeyler söyledi tarihler verdi.Tarihler çok yakın tarihler yani 4 tarih verdi 20 gün içerisinde gerçekleşmesi gereken.Bekleyip göreceğiz.

tamam cnm tesekkür ederim. aslında yiğite gidecektim bugün ama hemen rotayı güle çevirdim. dönek miyim neyimmmmm:kedi:

Ben daha önce gül ve yiğitle ilgili yorumlarımı yazmıştım ama baktım herkes yine yazıyor bişeyler duramadım.Tam bi fiyaskoydu bana göre Gülde Yiğitte Tarıkta insan atar atarda bu kadar mı atar :KK1:

Ben daha önce gül ve yiğitle ilgili yorumlarımı yazmıştım ama baktım herkes yine yazıyor bişeyler duramadım.Tam bi fiyaskoydu bana göre Gülde Yiğitte Tarıkta insan atar atarda bu kadar mı atar :KK1:

Güle gitmedim deneyeceğim yakında ama Yiğitte ve Tarık ta itiraz edebileceğim,attı diyebileceğim tek bir an olmadı.Olmamasına da seviniyorum çünkü aksi taktirde insan bilemedi diye üzülüyor gerçekten.

bu gül dediğiniz şahsın fal baktığı yer nerde
başım çok ağrıyo ne olur önceki safyalara bak demeyin :KK43:

seni samimi bulmadım kusura bakma demekki enerjin sıfır :)

çok entersan diymii ben 2 yıldır Yiğite giderim,Tarıka 2 kere gittim en az Yiğit kadar iyi hatta daha detaylı bakıyor,soru sormadan her şeyi anlatıyor.Arkadaslar birde ben hiç yardımcı olmam falcıya öle sus pus dinlerim ben anlayamıyorum attı diyen arkadaslarıı

çok entersan diymii ben 2 yıldır Yiğite giderim,Tarıka 2 kere gittim en az Yiğit kadar iyi hatta daha detaylı bakıyor,soru sormadan her şeyi anlatıyor.Arkadaslar birde ben hiç yardımcı olmam falcıya öle sus pus dinlerim ben anlayamıyorum attı diyen arkadaslarıı

Tatlım bende susup otururum tanımadığım kişilerle zaten öyle çabucak sohbete girebilecek biri hiç değilim ama bana diyoki yeni mezun olmuşsun mesleğine başlamışsın dedim hayır o zaman yeni bi mesleğe başlamışsın hayır o zaman sustu şimdi söylermisiniz bana burda herkes yorumlarını yapmakta özgür neden ben yaptığım zaman hemen tartışmaya giriliyor bunu anlayamıyorum .

Bunu değerlendirecek yada söyleyecek son kişisin forumda bile adını ilk kez gördüm ilginç gerçekten son üyeler devamlı bi tartışma içindeler ilginç ..

benimde tuhafıma gitti güle attı diyen ilk kişi sensin :) enerjiyle ilgili tabi bu iş senden elektrik alamadıysa elinden bişey gelemez

benimde tuhafıma gitti güle attı diyen ilk kişi sensin :) enerjiyle ilgili tabi bu iş senden elektrik alamadıysa elinden bişey gelemez

Ben gittim burdaki yorumlarından esinlenerek hemde bi pazar günü tam 5 saat bekledim kuzenimle birlikte inan 5 dakikayı geçmedi bakması ..

aynen aktılıyorum yiiğt gercekten adam asmaca gibi o varmık bu varmı diye soruyor bu arada falın yein veya esik uyelikle ilgisi yok güle git
sonra bana özur borcu olduğunu unutma
polemiğe gerek yok amac herkesin deneyimlerinden yola cıkmak ltf birbirmizi kırmayalım

X