İstanbul'da Fal - Falcılar

Gül ve Yiğitle ilgili yorumlarınızdan sonra bana Bakırköy yolu gözüktü sanırım... Ama hangisi??? Gül mü Yiğit mi? =)

Eskiden sadece gırgırına giderdim fal bakanlara
Bayağı uzun zaman oldu gitmeyeli ama
sizin sayenizde kim nerde nasıl kaça bakıyor hepsini biliyorum valla :KK1:

dün ayhana baktıran bendim ama nete giremedim o yüzden şimdi yazıyorum. gerçekten olanı ve şimdiyi biliyor isim direk söylemese de şu harfle başlayan kim,şunu şunu yaşayan kim fln die sorup yorumunu yapıyor.gelecekle ilgili söyledikleri hiç de beklediğim gibi olmadığı için inşallah bilemez diorum :) belgin kostakla tam zıt şeyler söyledi mesela. ikisi de geçmişi ve anı bildiği için biri daha iyi diyemiyorum.inşallah ayhanla elektriğimiza tutmamıştır diye de dua ediyorum :) sonuç olarak yine de güzel bakıyor,istediğim şeyleri söylemedi diye kötülemek olmaz.

Gül ve Yiğitle ilgili yorumlarınızdan sonra bana Bakırköy yolu gözüktü sanırım... Ama hangisi??? Gül mü Yiğit mi? =)
ben yiğiti beğenmedim. benimki kötüydü. söylediği de çıkmadı. ama çok iyi çıkanlar da var o ayrı.

Üsküdar'da bir Ahmet Hoca varmış ve oldukça da ünlü imiş. TV ye falan çıkmış yaşlı bir Çerkez. Ama uzun zamandır ortalarda yokmuş ve sanki Kafkasya'ya yerleşti diye biliniyor şimdilerde. Bu konu hakkında fikri olan var mı acaba?

Kızlarr bugün kahve içtim ve kapattım ve bu çıktı yorumlayabilen varmıı

ben biraz yorumluyum :) azıcık anlarım. sadece gördüğümü yazıyorum yalnız.

ben burada bir kadın gördüm. kucağında çocuğu ve onları koruma altına alan bir adam ilgilenen. ve güç.. uzakta ama çok yakında gibi. aydınlık çevre var. senin tarafın aydınlık fakat erkeğin tarafı karanlık loş. seni engelleyen bişeyler var. yapman gerekenleri yapamıyorsun. seni bağlayan bişeyler var. fakat erkeğin elinde parıldayan bişi var ve bişeylerin başlangıcı olabilir bu. kuvars gibi bi taş bu. çok silik bi kadın aranızı açmaya çalışıyor olabilir bu erkekle. sana durmadan telkinler de bulunuyor.

bendenbu kadar :)

- "adında e var mı a var mı, noktalı var mı" :))))))

Son düzenleme:
o kadar falcıya gittim dsaysanamayıp uye oldum gul gercekten bir harika 3 uncu gidişim saka gibi harflerle uğraşmıyor direkt isim veriyor olacakları birbir soyluyor hatta kız arkadaşlarımdan bir tanesi ağlıyrak cıktı cocuğun ismi yabancuydı herseyi anlatmış

o kadar falcıya gittim dsaysanamayıp uye oldum gul gercekten bir harika 3 uncu gidişim saka gibi harflerle uğraşmıyor direkt isim veriyor olacakları birbir soyluyor hatta kız arkadaşlarımdan bir tanesi ağlıyrak cıktı cocuğun ismi yabancuydı herseyi anlatmış

bana harfleri saydı ama isim vermedi direkt :) garip. ama pozitif biri. bu güzel.

bir daha git derim ama musaitken yakalayacaksın ne zamn gitsem cok yoğun o yüzden bir gün işe gitmedim rahat rahat baksın diye :) zaten kafasına göre gidiyor 3 4 gibi oturup bekliceksin sıranı kimseye vermiyeceksin

bir daha git derim ama musaitken yakalayacaksın ne zamn gitsem cok yoğun o yüzden bir gün işe gitmedim rahat rahat baksın diye :) zaten kafasına göre gidiyor 3 4 gibi oturup bekliceksin sıranı kimseye vermiyeceksin
ama arkamda 3 kişi olmasına rağmen beni kısa kesmedi 15-20 dakika sürdü ki. bu sürenin ne kadar uzun olduğunu herkes bilir. bid e asıl meseleye yoğunlaşıyor. yani çok ayrıntı hayatın detayı kalacak şeylere girmiyor.

gitsem beni almaz 3 kez gidince:) asıl meseleye giryor detaya değil bu arada yiğite gittin adam sanki adam asmaca oynuyor :) a varmı b varmı c varmı adın ne 1 il 4 arsında sayı tut diyor insan beyni genelde 3 dediği için ben hep biri tuttum yanından bile geciremedi. birde telefonu ile cok oynuyor bence saygısızca

gitsem beni almaz 3 kez gidince:) asıl meseleye giryor detaya değil bu arada yiğite gittin adam sanki adam asmaca oynuyor :) a varmı b varmı c varmı adın ne 1 il 4 arsında sayı tut diyor insan beyni genelde 3 dediği için ben hep biri tuttum yanından bile geciremedi. birde telefonu ile cok oynuyor bence saygısızca

telefondan fal bakıyor o :) sanırım astrology ile ilgili bişiylere bakıyor tam çözemedim. ama fala ordan b akıyor :)

adam asmaca yorumuna çok güldüm... =))) Bu durumda Yiğiti eledim ben bi Gül'e gideyim Cuma yada Cumartesi fln... Yorumlarımı yazarım gittikten sonra...

X