İstanbul'da Fal - Falcılar

Ayrıca CAddebostan'da Zeynep var eskiden Bahariye'de Mona Lisa'da bakıyordu şimdi evinde bakıyor. Şiddetle tavsiye ederim. Bir de Esatpaşa'da 15 yıldır gittiğim Fatoş var. Büyük fincana yarım kahve koyuyor ve içip kapatıyorsunuz. Sonra o kahveyi tepsiye döküp çiziyor. Remil diyorlarmış Mısırlılar buna. Ben aslında remili kum falı diye bilirdim.

bu yazdıkların nasıl gelecek çıkmıyor mu ?

ben zeynepe baktırdım çok falcıya gittim ama hala ona verdiğim 70 tle yanarım
yok kalemi yazıyormuş da bilmemneymiş de dediği bütün şeyler o gün için bana diğer falcıların söyledikleriyle aynıydı üstelik geçmiş ve bugun için tüm söyledikleri de doğru değil 12 tle bakan tarıkın falında bile geçmişle ilgili yanlış dediğin birşey olmuyor bunun yanında gelecekle ilgili söylediklerinin hiçbiri tutmadı birine biliyorsa da tesadüfen bilmiştir zaten o kadından memnun kalan kimseyi duymadım

alevko sende kim kimi önerse hep bir laf söylüyorsun gecen de tarikı beğenmiyordun sen kimi beğeniyorsun allah aşkına

alevko sende kim kimi önerse hep bir laf söylüyorsun gecen de tarikı beğenmiyordun sen kimi beğeniyorsun allah aşkına

tarıkı begenmiyorum demedim hiçbir zaman
geçmiş için ve bugün için en iyisi dedim hep gelecek çıkmıyor dedim
bir daha da bu siteye yorum yazmam zaten herkes çıkmıyor derken birşey yok da ben deyince niyeyse herkese batmaya başladı ben sadece paranız boşa gitmesin diye uyarmak istedim ne haliniz varsa görün

beğendiğim birisi de oldu 2 gün önce söylemiştim şok edici birşey yaşadım diye sadece dedikleri çıkmadan isim vermek istemedim artık da gerek yok

Evet alevko senin bütün mesajlarında feci bir agresiflik var... Sapır sapır damlıyor resmen! Burada bulunan kimsenin negatifliğe ihtiyacı yok... Şu 'bizim iyiliğimizi düşündüğünü' söylediğin mesajında bile direkt bir çemkirme edası var...

Bu nedenle kararını destekliyorum!

arkadaşlar alevkoya biraz fazla yüklenmiyor musunuz?neden söylediklerinde artniyet arıyorsunuz.ayıp oluyor bence.kız elbette beğenmediklerini de yazacak.ne var bunda?

Ya bırakın gerginliği Ayhan beyciğim bugün bize fal bakmaya karar vermiş.Ortaköyde sahilde cafede olacağım :)
bayanssulusmileYARIN SİZE HER BİR SATIRI ANLATICAM CANLARIM

En çok seni seviyorum .Bende destekliyorum

bu arada sende azcık çemkirmişsin ama neyse görmedim ,duymadım,bilmiyorum olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

arkadaşlar alevkoya biraz fazla yüklenmiyor musunuz?neden söylediklerinde artniyet arıyorsunuz.ayıp oluyor bence.kız elbette beğenmediklerini de yazacak.ne var bunda?

Canım yüklenmek değil... Öyle bir şey yapmak istemem asla.

Herkes beğendiğini beğenmediğini yazacak. Bunda hiçbir sakınca yok. Tam tersi, birbirimizi bilgilendirmemiz açısından gerekli bunlar.

Zaman zaman hepimizin gerildiği anlar oluyor. Ama alevkonun yazdığı mesajların genelinde bir agresiflik var, benim tepkim buna. Ne zaman alevko yorumu okusam suratım asılıyor. Bu kadar karamsarlık ve öfke en çok kendisine zarar. Ben en fazla onun yorumlarını yok sayarım olur biter...

Ayrıca alevko kim ki topumuza ne haliniz varsa görün filan diyebiliyor! klava: Yok bize batıyormuş da bilmem neymiş de... Asıl ayıp olan bu tarz laflar sarfetmek değil midir? Ben bu lafları şahsım adına saygısızlık olarak kabul ediyorum.

Ya bırakın gerginliği Ayhan beyciğim bugün bize fal bakmaya karar vermiş.Ortaköyde sahilde cafede olacağım :)
bayanssulusmileYARIN SİZE HER BİR SATIRI ANLATICAM CANLARIM

Oooo hadi bakalım canımcım bekliyoruz sempatiksalakcinni Keyfi gelmiş demek beyimizin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

En çok seni seviyorum .Bende destekliyorum

bu arada sende azcık çemkirmişsin ama neyse görmedim ,duymadım,bilmiyorum olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Hahaha :)) Canım benim, ben de seni seviyorum :sm_cool: olumunekankayizsmile

Oooo hadi bakalım canımcım bekliyoruz sempatiksalakcinni Keyfi gelmiş demek beyimizin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hahaha :)) Canım benim, ben de seni seviyorum :sm_cool: olumunekankayizsmile

AYHANN! evet demek ki Ayhanmış o, bir kere de arkadaşımı ekmişti. Ama severim kendisini 2 yıldır tanırım.

Ben dediği çok önemli 2-3 şeyi yaşadım, birinde resmen tarif etti yaşayacaklarımı ve zaman da verdi. dediği zamanda dediği gibi oldu. Ama zamanları her zaman tutmaz. Benim için Levent, Mazlum, Ayhan derim hep çıkan. Bu ayhan da onlardan biri. Dedikleri çıktıktan sonra tekrar buldum ve gittim. Her baktığında hepsi olmasa da mutlaka çıkan olur bana. Ama ilk baktığı falı ömrüm boyunca unutamam herhalde Detayına kadar yaşadım...:gitme:

!!!Ancaaaak tekrar söylüyorum, bir arkadaşımı götürdüm mesela kıza şu anı bildi ama gelecek çıkmadı.!!! Önce biraz soruyor o zaman pek konuşma laf mı alıyor diye düşünüyor insan ama sonuna doğru falın hiçbir şey sormadan açılır sıralar her şeyi. İşte o zaman iyi dinle.

Ara ara baktırırım ben, mümkünse az kişi olun baktırırken.

Ayy bunu da merak ettim şimdi... Dubisko gelse de anlatsa boshayallersmile Bakalım onunki nasıl geçecek... Kaça bakıyordu katre bu Ayhan?

Olur olur Ayhan'dan da haber alalım bakalım... Gerçi ben karar verdim terapi biçiminde en fazla ayda 1 kere baktırırım o da 20 den fazla bakana baktırmam... =) Hatta başka bi kararım daha var ama bu kararımdan dönebilirim iyi bi bakan bulursak =))) Tarık'ın gelecekle ilgili yorumu çıkmazsa tövbe edicem fal işine dedim ama yalan olur sanıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…