İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar,

bildiğiniz telefon ile iyi fal bakan biri var mı? varsa numarasını gönderebilir misiniz?

Teşekkürler canım,

Ben çok yeniyim ve mesaj atamıyorum ama burada okuduğum birçok falcılnın telefonu var bende. Sizlere nasıl ulaşacağım bu konuda

Ayrıca telefonda bakan birkaç kişi de var ama dediğim gibi özel mesaj atamıyorum yeni olduğum için. Ne kadar süre sonra mesaj atabilirim biri bana yazabilir mi acaba?

Ayrıca telefonda bakan birkaç kişi de var ama dediğim gibi özel mesaj atamıyorum yeni olduğum için. Ne kadar süre sonra mesaj atabilirim biri bana yazabilir mi acaba?

Canım oyun bölümleri var. Oralarda oyun oynayıp 100 mesajı doldurduğun vakit özel mesaj yollayabilirsin... boshayallersmile

Nişantaşı Symbolde çok iyi tarot bakan Bahar ve Fulya var. Olanı ve geleceği söylüyorlar. Bana çok fazla çıktı ve bir de kahve baktırdığım Meryem ve Leyla var ki zamanlar dahi çıktı. Tavsiye ederim. Ayrıca Zeytinburnu'nda oturan Nazife var suya yumurta kırıp bakıyor ki çok ilginç. O da bana birşeyler demişti geleceğ dair çıktı kısmen. Bakırköy'de de bir cafede Güldiken diye biri var. Çok ilginç sadece yüzüne bakıp söylüyor. Ayrıca CAddebostan'da Zeynep var eskiden Bahariye'de Mona Lisa'da bakıyordu şimdi evinde bakıyor. Şiddetle tavsiye ederim. Bir de Esatpaşa'da 15 yıldır gittiğim Fatoş var. Büyük fincana yarım kahve koyuyor ve içip kapatıyorsunuz. Sonra o kahveyi tepsiye döküp çiziyor. Remil diyorlarmış Mısırlılar buna. Ben aslında remili kum falı diye bilirdim. Neyse ben epey fal geçmişi ve deneyimi olan biriyim ve burayı da tesadüfen buldum. Ben de sizlerden yeni falcılar öğrendim bugün. Denemek isterim bazılarını tabii.

Ayhan'dı di mi o? Çok eserekli olduğu söyleniyordu zaten kaydirigubbakcemile3

Evet canım o
işte iş varmış bitirebilirse gelecekmiş.
Falı baksın iyide olsa kötüde olsa aynen şöyle yapacağım;
HADİ CANIM PARANI ALDIN ŞİMDİ KAYBOL,
AAAAHAHAHAHAHAHAalkisalkisalkis:roflol::jeyyar:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Evet,hiç kimsede harikaydı demedii,bide 100 çok eger bilemezse içime oturur verdiğim para

Canım bence böle tipler tamamen başarısız oluyo.
Şahsen bir ayda 600 tl ye yakın paralar döktüm böle tiplere.BİRAZ APTALIMsempatiksalakcinni
Tvy'e çıkıyo 20 tl ye fal bakarken birden ünlüyüm ayağına 100 e bakıyo.
Aslında böyle fal durumları en iyi köylerde oluyo ma bulmak lazım ben çok araştırıyorum.Çorlu taraflarında varmış.Ama hala kim olduğunu bulamadım.
Bence parana yazık.Aşk meselesi mi

Ya evet,birde isim bulmaya çalışıyormuş yarım saat,fal cafelerdekiler 2 dakikada ismi söyliyiveriyor bunun için yarım saat harcamaya ve 100 tl bayılmaya degmez aslında.Ben öyle çok gitmiyorum aslında bir tane var 2 yıldır gittiğim gecen gittim tarıga bır de demet e gittim atmasyoncu kadın...Bir amaç ugruna baktırmıyorum sadece merak ediyorum bilecek mi bilemiycekmi,terapi gibi birşey aslındafisfisfis

Aynen... Taksim'deki Emine mesela... TV'ye çıkmadan evvel 20 TL'ye bakıyordu. Geçenlerde bir arkadaşım gitmiş, 100 TL almış!!! Şoke oldum!!! akannehir Üstelik Emine'nin falı tamamen fasa fisodur. Geçmişi bilirse bilir, bugünü bile iyi tutturamaz. Geleceği hiç söylemiyorum bile...

Son düzenleme:

Bunların çoğu şarlatan ,ama bunları bu hale biz getiriyoruz.zevk için baktırmak lazım,bakılandan umutlanmamak lazım aslında...Aralarında bir elin parmaklarını geçmeyen bilenler var ama gerisi hikaye

Peki bu kadar gezdin en iyisi hangisi cıktı:uhm:

Sonuçta hepimiz bu fal işinin yalan olduğunu biliyoruz.İstediğimiz şey hep gerçeye yakın olan şeyler duymak hemde bu uyduklarımızın daha pozitif olması yönünde bugünü dünü hepimiz kendi hayatımız için zaten biliyoruz.Bazı mistik güçleri olanlarda bunları tahmin edebiliyorlar.
Sırf bu tahmin için 100 tl vermek çok fazla.Ben bunu çok defa yaptım.Şu an verdiğim paralara çok ma çok acıyorum.Azami 20 tl veririm artık ayda.O da ucuz terapi gibi bi şey zaten :)

bunlardan hangisi önerirsin bana gelecekte tahminleri kimin çıktıysa söylermisin telefonlarını özelden atarmısın rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…