İstanbul'da Fal - Falcılar

umarım istediğin istediğimiz şeyler hakkımızda hayırlı olur...biz de artık şu belirsizliklerden kurtuluruz...belirsizlik insanı en fazla yıkan şeymiş..bu yıl en çok bunu öğrendim...

Ama gerçekten şuanki durum ve kişilik analizlerinde süperdi... İnsan o kadar doğru bilince gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar diye düşünüyor...

Kişiye göre değişiyor işte.
Herkesin ortak beğendiği biri yok.
Bakalım bana ve beklemede olan diğerlerine çıkacak mı dedikleri... :nazar:

bence şu an geçmiş ve şimdi için tarıkın en iyisi olduğuna hemfikiriz(uzun zamandır aradığımız cevaplardan biri) sadece gelecek için kararsısız

evet fal baktırdığımız kişiler bazen öyle şeyler söylüyolar ki tamamdır diyoruz ama bu forumu baştan sona okuduğumuzda bunun ne yazık ki her zaman böyle olmadığını görüyoruz....kimine çıkıyor kimine çıkmıyor...o yüzden hep yeni kişileri deniyoruz...510 sayfayı atlamak üzereyiz ama herkesin hem fikir olduğu bir falcı ben göremedim...umarım herkes iyi şeylerle karşılaşır....sonuçta herşeyi bilen onlar değil.....gerçi bunun bilincindeyiz hepimiz.... ama merak işte...bi de umutsuzluk oluyor bazen sebebi...

bence şu an geçmiş ve şimdi için tarıkın en iyisi olduğuna hemfikiriz(uzun zamandır aradığımız cevaplardan biri) sadece gelecek için kararsısız

Mesela lfbrs Tarık'ı hiç beğenmemişti yanlış hatırlamıyorsam. Şimdiki zamanı bilememiş onda. Ama ben zaten o mesajı yazarken gelecek için ortak bir beğeni yok demek istemiştim. Çünkü şimdiyi ve geçmişi bilen falcı çoookkkk ve bunun pek de önemi olmadığını düşünüyorum. :nazar:

Ama gerçekten şuanki durum ve kişilik analizlerinde süperdi... İnsan o kadar doğru bilince gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar diye düşünüyor...

Ama malesef o düşünce yanlış. Çünkü Kadınlar Kahvesi'ndeki Meryem benim geçmişimi ve şimdiki durumumu eksiksiz bilmişti. Şok olmuştum. Gelecek için dedikleri olmadı tabi. :nazar:

=((( neyse artık yaşıcaz görücez... Bende bu gün şok oldum gerçekten çok beğendim Tarık'ı... Ama gelecek konusunu görücez...

Mesela lfbrs Tarık'ı hiç beğenmemişti yanlış hatırlamıyorsam. Şimdiki zamanı bilememiş onda. Ama ben zaten o mesajı yazarken gelecek için ortak bir beğeni yok demek istemiştim. Çünkü şimdiyi ve geçmişi bilen falcı çoookkkk ve bunun pek de önemi olmadığını düşünüyorum. :nazar:

Evet canım... Aynen öyle... Ama bu kadar olumlu yorumun ardından ilk İst. seyahatimde Tarık'a bir şans daha vermeye karar verdim... boshayallersmile

mesela meryemden de çoğu kişi memnun kalmamıştı ama bana şimdiye kadar en önemli şeyi tutturan o olmuştu...karşılaşacağım kişiyi tarif emişti 3 yıl önce ama her dediği çıktı mı hayır....daha da çıkan olmadı....sanırım biraz boşvermek gerekiyo...yani bir şeyi çok irdeleyince o olmazsa olmaz diyip üstüne düşünce mi olmuyo anlamadım ben de...belki de çok istediğim için çıkmıyo bazı falcıların dedikleri...

Levent bana çok kötü baktı.Ne geçmişimi ne de geleceğimi bildi.1 ay ara ile iki kere gittim tam tersi şeyler söyledi.Bu arada Belgin Kostak'ında gelecek tahmini sıfır.Belgin Hanım geçmişte ve bugünde müthiş anacak gelecek çıkmadı haberiniz olsun.Yine burda sözedilen Edirne'deki Melahat'a arkadaşlarımla 2 kere gittim.Herkese bakmadığı doğru.Çünkü kadın deli:)) Fal konusunda ise bir arkadaşımın geçmişini bildi sadece,diğerinin şu anını ,benimse hiçbir şeyimi.Hiçbirimize gelecek tahmini de tutmadı.Zaten herkese sende büyü var deyip dua veriyor.Ama çok eğlenceli bir kadın.Küfür ve argo literatürünüzü genişletmek istiyorsanız gidebilirsiniz! Aslında arkadaşlar ben artık bu fallardan ümidimi kestim.Şu an gerçek bir medyum olduğuna da inanmıyorum.Bu aralar psişik ve ruhsal gücümü geliştirmeye karar verip kendi önsezilerimle hareket etmeye karar verdim.Bununla ilgili bir sürü kitap aldım ve teknikleri uyguluyorum.Bakalım becerebilecekmiyim?En iyisi kendi falımıza kendimiz bakalım.Zira 15 senelik fal maceramdan çıkardığım tek sonuç.Bunların hiçbiri bilemiyor.Bilenlerde atıyor bazen tesadüfen tutuyor:)))

zaten ben de demiştim baktığına bakıyor benim götürdüğüm iki arkadaşıma da bilemedi hiç bi şey salladı resmen...ama ben de ve bi çok arkadaşımda bildi artık bu neye dayalı bilemiyorum...bi de bende hepsi aynı şeyi söylemedi kime gittiysem farklıydı o yüzden bu enteresan bi durum işte...zaten denilen çoğu şeyi de unutuyorum baktırıyorum ve çıkıyor aklımdan levent çok keskin şeyler söylediği için aklımda bi de verdiği tarih yakın ondan heralde çıkar çıkar çıkmaz çıkmaz bilmiyorum zaten geleceği kesin biliyolar demek hata olur bi şey var işte his mi onun adı başka bi şey mi bilemiyorum..benim de hem çevremdekiler hem de kendim için gelecekle ilgili bazı önsezilerim olur ve zamanla gerçekleştiğini görürüz...Onun adı neyse işte...sonuç olarak fal baktırırız ve o an mutlu olursak ne ala en azından gelecekle ilgili başka birinden olumlu şeyler duymak istiyoruz ki baktırıyoruz bu bi süre oluyosa kendini de söylenilen şeye kaptırmıyosan günlük bi terapi gibi...

selinax mesajını aldım, çok teşekkürler. henüz özelden cevap gönderemiyorum, ama söylediklerinde haklısın sanırım yoğunlaşmak için ya da bağlantı kurmak için yolu bua.s kendisinin. ve denemek lazım diyosunbilmiyorumkismile
söyledikleri çıktıkça mesela uzak söyledikleri de çıkarsa bana yazar mısın?
çok teşekkürler tekrara.s

Ayy Ayhan olmasın o:) telefonları açmaz, evde bakmaz, 20 tl ye bakıyor, cafede buluşur. eğer oysa yaz buraya da nasıldı diye...

Bu sabah öğrendim adı ayhanmış.Bugün için sözleşmişti arkadaşlar ama Ayhan beyin işi çıkabilirmiş.Bu ne ya 6 kişi kalakaldık öyle.
Nasıl peki ayhan,bu kadar beklemeye değer mi

Adı Ayhanmış ama sanırım ekildik haber bekliyoruz.
Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sinirimden çatlıycam

selinax mesajını aldım, çok teşekkürler. henüz özelden cevap gönderemiyorum, ama söylediklerinde haklısın sanırım yoğunlaşmak için ya da bağlantı kurmak için yolu bua.s kendisinin. ve denemek lazım diyosunbilmiyorumkismile
söyledikleri çıktıkça mesela uzak söyledikleri de çıkarsa bana yazar mısın?
çok teşekkürler tekrara.s

tabiki diğer söyledikleride çıkarsa yazarım. :kahve:

Levent bana çok kötü baktı.Ne geçmişimi ne de geleceğimi bildi.1 ay ara ile iki kere gittim tam tersi şeyler söyledi.Bu arada Belgin Kostak'ında gelecek tahmini sıfır.Belgin Hanım geçmişte ve bugünde müthiş anacak gelecek çıkmadı haberiniz olsun.Yine burda sözedilen Edirne'deki Melahat'a arkadaşlarımla 2 kere gittim.Herkese bakmadığı doğru.Çünkü kadın deli:)) Fal konusunda ise bir arkadaşımın geçmişini bildi sadece,diğerinin şu anını ,benimse hiçbir şeyimi.Hiçbirimize gelecek tahmini de tutmadı.Zaten herkese sende büyü var deyip dua veriyor.Ama çok eğlenceli bir kadın.Küfür ve argo literatürünüzü genişletmek istiyorsanız gidebilirsiniz! Aslında arkadaşlar ben artık bu fallardan ümidimi kestim.Şu an gerçek bir medyum olduğuna da inanmıyorum.Bu aralar psişik ve ruhsal gücümü geliştirmeye karar verip kendi önsezilerimle hareket etmeye karar verdim.Bununla ilgili bir sürü kitap aldım ve teknikleri uyguluyorum.Bakalım becerebilecekmiyim?En iyisi kendi falımıza kendimiz bakalım.Zira 15 senelik fal maceramdan çıkardığım tek sonuç.Bunların hiçbiri bilemiyor.Bilenlerde atıyor bazen tesadüfen tutuyor:)))

Kesinlikle katılıyorum size Levent asla 2.kez fal baktırmayacağım birisi tamamen atmasyondu.bir sürü kişiye fal baktırdım emine abla derim hiç biriyle kıyaslanamaz

X