İstanbul'da Fal - Falcılar

vaayyy demek istiyorum gerçekten ... gözün aydın...Levent işte baktığına bakıyo gerçektenn seviyorum bu adamı :dance:

Levent bana çok kötü baktı.Ne geçmişimi ne de geleceğimi bildi.1 ay ara ile iki kere gittim tam tersi şeyler söyledi.Bu arada Belgin Kostak'ında gelecek tahmini sıfır.Belgin Hanım geçmişte ve bugünde müthiş anacak gelecek çıkmadı haberiniz olsun.Yine burda sözedilen Edirne'deki Melahat'a arkadaşlarımla 2 kere gittim.Herkese bakmadığı doğru.Çünkü kadın deli:)) Fal konusunda ise bir arkadaşımın geçmişini bildi sadece,diğerinin şu anını ,benimse hiçbir şeyimi.Hiçbirimize gelecek tahmini de tutmadı.Zaten herkese sende büyü var deyip dua veriyor.Ama çok eğlenceli bir kadın.Küfür ve argo literatürünüzü genişletmek istiyorsanız gidebilirsiniz! Aslında arkadaşlar ben artık bu fallardan ümidimi kestim.Şu an gerçek bir medyum olduğuna da inanmıyorum.Bu aralar psişik ve ruhsal gücümü geliştirmeye karar verip kendi önsezilerimle hareket etmeye karar verdim.Bununla ilgili bir sürü kitap aldım ve teknikleri uyguluyorum.Bakalım becerebilecekmiyim?En iyisi kendi falımıza kendimiz bakalım.Zira 15 senelik fal maceramdan çıkardığım tek sonuç.Bunların hiçbiri bilemiyor.Bilenlerde atıyor bazen tesadüfen tutuyor:)))

tyramourrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr leventin dedigii cikti resmennnnnnnnnnnnnnnnn
bana demistziki falda SEN EYLÜL SONU EKIM BASI GIBI YENI BIR BASLANGICA GIRICEKSIN OKULLA ILGILI BU,NASIL GIRICEKSIN BILMIYORUM AMA BU BIR SANS ILE ILGILI OLUCAK DEDI SANS ILE ILGILI NASIL DERSEN ACIKLAYAMICAGIM SANS ILE OLUCAK BU IS dedi.

veeeeee ben ekonometri bölümünden direk isletmeye bölüm degisikligi istiorum senelerdir.2 hafta önce kuraya katilmaya hak tanidilar katildim.ve bugün gelen cevap OLUMLU yani alindim isletme bölümüne.
simdi bu kura o kadar kisinin icinden cikmasi SANS degilmi? leventin dedigi ciktiiiii
seni kesinlikle götürücem tryamour levente.
bukadarda olmaz resmen soktayim ben resmen.adam resmen sans dedi bana kurdugu cümleyi dün gibi hatirliyorum.hatta forumdada yazmistim burda benim icin kurdugu cümle cok önemliydi diye.ve cikti.
akannehir

:1shok: :1shok: :1shok: :teytey: :teytey:

Waoooowww... Çookkk sevindim canıımm isteğinin gerçekleşmesine. :1hug:
Levent'e de bravo. Bildiği durum öyle böyle değil, gerçekten çok iyi tutturmuş.

Ayy bilmem ki bana da tutar mı ki acep diyecekleri... :hulya: :KK1:

İnşallah bir gün ben de şu falcının dediği çıktı gibi bir cümle yazabilirim şuraya.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Levent bana çok kötü baktı.Ne geçmişimi ne de geleceğimi bildi.1 ay ara ile iki kere gittim tam tersi şeyler söyledi.Bu arada Belgin Kostak'ında gelecek tahmini sıfır.Belgin Hanım geçmişte ve bugünde müthiş anacak gelecek çıkmadı haberiniz olsun.Yine burda sözedilen Edirne'deki Melahat'a arkadaşlarımla 2 kere gittim.Herkese bakmadığı doğru.Çünkü kadın deli:)) Fal konusunda ise bir arkadaşımın geçmişini bildi sadece,diğerinin şu anını ,benimse hiçbir şeyimi.Hiçbirimize gelecek tahmini de tutmadı.Zaten herkese sende büyü var deyip dua veriyor.Ama çok eğlenceli bir kadın.Küfür ve argo literatürünüzü genişletmek istiyorsanız gidebilirsiniz! Aslında arkadaşlar ben artık bu fallardan ümidimi kestim.Şu an gerçek bir medyum olduğuna da inanmıyorum.Bu aralar psişik ve ruhsal gücümü geliştirmeye karar verip kendi önsezilerimle hareket etmeye karar verdim.Bununla ilgili bir sürü kitap aldım ve teknikleri uyguluyorum.Bakalım becerebilecekmiyim?En iyisi kendi falımıza kendimiz bakalım.Zira 15 senelik fal maceramdan çıkardığım tek sonuç.Bunların hiçbiri bilemiyor.Bilenlerde atıyor bazen tesadüfen tutuyor:)))

gittiğim bütün falcılar sen de istersen fal bakabilirsin 6. hissin çok kuvvetli diyordu
6. hissim evet kuvvetlidir olacak olayları bazen önceden hissedebiliyordum veya birini aklımdan geçirirsem örneğin yılllardır konuşmadığım bir kişi az bir zaman sonra telefonum çalar bu gibi şeyler oluyordu ama fal bakmayı denememiştim sonra ev içinde hakkaten bakayım dedim kardeşime falan baktığımda gerçekten hiç bilmediğim iş ortamını falan bildiğimi farkettik diyeceğim odur ki biraz yoğunlaşırsan oluyor
bir de bütün falcılar aynı şeyi söylüyor olayını da geçen hafta çözdüm bildiğim birşeyi bazı falcılar söylüyordu bir gün birisi başka bir cümleyle anlattı beni yaralamak için, halbuki 10 senelik bildiğim birşeydi, ondan 1 hafta sonra baktırdığım biri de aynı cümleleri kurdu biliyorum ki şimdi 10 falcıya gitsem 10u aynı cümleyi kuracak çünkü o cümlenin benim beynime kazınmasını sağladılar guclubacismile fal olayı kesinlikle psişik birşey ucunda geleceği görmek falan yok kimisinde de üç harfli meselesi var
falcılar sizin bizim ayrı ayrı kullandığımız beynimizi ve ruhumuzu birlikte okuyorlar açılımı bunun gibi birşey..

:1shok: :1shok: :1shok: :teytey: :teytey:

Waoooowww... Çookkk sevindim canıımm isteğinin gerçekleşmesine. :1hug:
Levent'e de bravo. Bildiği durum öyle böyle değil, gerçekten çok iyi tutturmuş.

Ayy bilmem ki bana da tutar mı ki acep diyecekleri... :hulya: :KK1:

İnşallah bir gün ben de şu falcının dediği çıktı gibi bir cümle yazabilirim şuraya.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

birt gün geldiginde istanbula seni kesinlikle götürmek isterim levente :)
ben ilk defa bir cafede fal baktirdim oda bu yazdi iste...symbol cafe ye gittim levent bakti...
belkide ilk gidisim diye cok iyi bakti..bilmiorum..ama arkadasimada cok iyi bakti valla...oda levente hic baktirmamisti...bende gecmiside simdiyide cok iyi bildi...gelecekle ilgili söyledigi 2 seyde cikti dedigim gibi...hem is hem okul...kurdugu cümleler cok güzeldi ve öyle böyle degil...

bir gün istanbulda olursan haberim olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

diledigin hersey gerceklesir umarim opuyorumnanaktanzemuszemus

birt gün geldiginde istanbula seni kesinlikle götürmek isterim levente :)
ben ilk defa bir cafede fal baktirdim oda bu yazdi iste...symbol cafe ye gittim levent bakti...
belkide ilk gidisim diye cok iyi bakti..bilmiorum..ama arkadasimada cok iyi bakti valla...oda levente hic baktirmamisti...bende gecmiside simdiyide cok iyi bildi...gelecekle ilgili söyledigi 2 seyde cikti dedigim gibi...hem is hem okul...kurdugu cümleler cok güzeldi ve öyle böyle degil...

bir gün istanbulda olursan haberim olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

diledigin hersey gerceklesir umarim opuyorumnanaktanzemuszemus

Aa bak o da olabilir. ben de ilk kez bir kafede fal baktırdığımda kadının dediği her şeyi yaşamıştım. boshayallersmile

Tamam canım söylerim sana. :)))

Hepimizin dilekleri gerçek olur umarım. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ben gitmiştim.Süper isim çıkarıyo kendisi. Etkileniyosun. Ama gelecek için söyledikleri
bana çıkmadı. Pek tavsiye etmiyorum. Bi de insanın moralini çok bozuyor. Çok olumsuz
şeyler söylüyor. Ya da benim falım öyleydi bilmiyorum. Allahtan çıkmadı. Zaten bi kahve
yapışı var. O kahveyi nasıl içtim hala şaşıyorum kendime. Nescafe yapar gibi Türk
kahvesi içtim. Büyük fincanla:)))

aynen canım ben de o kahve olayını hiç unutamam....:KK1:

Eveeet kızlar dediğim üzere bu gün sizin de gazınızla Tarık' a gittim... Ve inanın çok beğendim yaşasın kadınlar kulubü dedim =) Diğer saçma falcılar gibi 200 şey söyleyip 80ini tutturmuyor, 100 şey söyleyip 99'unu tutturuyor... Beğendim gerçekten, benle beraber 2 arkadaşım daha geldi onlar da çok beğendi... Gelecekle ilgili dedikleri çıkacak mı bilmiyorum en az 2-3 ay beklememiz lazım bunun için...

Eveeet kızlar dediğim üzere bu gün sizin de gazınızla Tarık' a gittim... Ve inanın çok beğendim yaşasın kadınlar kulubü dedim =) Diğer saçma falcılar gibi 200 şey söyleyip 80ini tutturmuyor, 100 şey söyleyip 99'unu tutturuyor... Beğendim gerçekten, benle beraber 2 arkadaşım daha geldi onlar da çok beğendi... Gelecekle ilgili dedikleri çıkacak mı bilmiyorum en az 2-3 ay beklememiz lazım bunun için...

süperr,500 sayfanın sonunda en sonunda bir falcıda hem fikiriz:)))ah bırde şu bekleme süresi olmasaaa...

Benim bekleme sürem yaklaşık 2 ay. gamyoncuiremsu
Daha az olanı vardır herhalde... Bizi hemen bilgilendirsin Tarıkcılar. :icecream:

gerçi daha önce de yazmıştım ama...tarık'ın söyledikleri bana da arkadaşlarıma da çıkmadı....

Tarık'a en son eylülün 15 inde gittim.Bana 10 gün içinde çok istediğim bir şeyin olacağını söyledi.Ben de burdaki yorumlardan sonra bayağı umutlandım.ama verdiği tarihi 11 gün geçti.Hiçbir şey olmadı.Tarih de yanılıyormu?

evet canım süre vermişti hepimize...ama hala çıkan bir şey yok...bilmiyorum ogün mesela arkadaşıma başım çok ağrıyo mu ne demiş...yorgunluktan da olabilir....levent mesela arkadaşlarımızdan bazılarına dedikleri çıkmış...bana çıkmadı....

Tarık'a en son eylülün 15 inde gittim.Bana 10 gün içinde çok istediğim bir şeyin olacağını söyledi.Ben de burdaki yorumlardan sonra bayağı umutlandım.ama verdiği tarihi 11 gün geçti.Hiçbir şey olmadı.Tarih de yanılıyormu?

Ben tarihleri pek tutarlı bulmuyorum hiçbirinde, bu kadar takılmamak lazım özellikle ayın şu'su bu'su deniyorsa...

canım belki de tarihte yanılmış olabilir...sen yine olumlu bak herseye....

evet canım süre vermişti hepimize...ama hala çıkan bir şey yok...bilmiyorum ogün mesela arkadaşıma başım çok ağrıyo mu ne demiş...yorgunluktan da olabilir....levent mesela arkadaşlarımızdan bazılarına dedikleri çıkmış...bana çıkmadı....

Kişiye göre değişiyor işte.
Herkesin ortak beğendiği biri yok.
Bakalım bana ve beklemede olan diğerlerine çıkacak mı dedikleri... :nazar:

X