İstanbul'da Fal - Falcılar

ya şimdi bu esinler karıştı
iyi olan esin silivrikapıda oturan kahve bakan ve 100e bakan esinmi

arkadaslar merhaba
uzun süredir forumunuzu takip ediyorum dün üye oldum we bikaç şey yazmak istedim

istanbuldaki fawori falcım kadınlar kahwesi dilekti erkek arkadasımla ayrıldığımızda ayın 20sinden sonra çok mutlu olucaksınız 1 ay kadar bir arada olucaksınız ama yine biticek çünkü onun ailewi sorunları war paylaşamıyo kendi içinde yaşıyo fln demişti we 20sinde barıştık gerçektende 1 ay kadar sonra tekrar ayrıldık.
dilek isteyerek bakarsa gerçekten güzel şeyler söylüyo we biliyo sizinde dediğiniz gibi ama bazen başından sawıyo ona sinir oluyorum ne yalan söliym

avcılar düş cafe nesibe hanıma HawinK arkadasımızın yazdıklarını okudum öyle gittim awcılarda turduğum için sorun olmadıda.memnun kaldım açıkçası.

nesibe hanım şu anki durumu we geçmişi gerçekten iyi biliyor kişilik tahminleride isabetli.hatta tarot kartları ile bakmasına rağmen erkek arkadasımın tipini tarif etti bana we gerçekten doğruydu.

erkek arkadasımla su anda ayrıyız eylül ayı içerisinde arkadaşça konuşmaya başlamıştık bunu bildi.zaten görüşüyosunuz konuşuyosunuz 4 gün içerisinde tekrardan görüşüceksiniz dedi 3. gün görüştük.daha sonra bi tartısmanız olucak ama yine birleşiceksiniz 1 ay kadar sabret ailesindeki sorunları hat safhada yurtdısına cıkmayı planlıyo gibi seyler söylemişti bana gerçektende tartışmamız oldu şu anda konuşmuyoruz.tekrar birleşme konusu için werdiği 4 hafta süre yaklaşık 18-20 gün sonra doluyor.allahtan başka kimse bilemez tabi ama bizimkisi küçük sewinçler rahatlamalar işte
forumda düş cafe nesibe hanımı soran arkadaşlar olmuştu onlar için belirtmek istedim :)

ya kızlar ben bu belgin kostakla ilgili daha önceden niyetlenmiş ve geniş çaplı bir araştırma yapmıştım
geçmişte bayagı başarılı olduğu doğru ama gelecekleilgili dedikleri çıkmıyormuş
yani bunu onun yıllar önce fal baktığı kişilerden öğrendim
yani olması muhtemel olmayan birşeyi olacak deyip de olan kimseyle karşılaşmadım
benim oldu diyen varsa ben de merak ediyorum

benımde favorım dılektı dedıgınız gıbı bastan savdıgı zamanlarda oluoo ama baktı mı tam bakıo ben dolasa dolasa en son dılekte takılı kaldım vee dun gıttım... yne dılege gttım baska gıdıcek bırını bulamadım yıne en mantklısı o dedım... dılege oglen gıdıceksınız sakın kafayla bakıcak tam bakıoo cunku... bana o vurucu darbeyle( en ıstedıgım olayın olmadıgı) ılgılı bıse soledı... sen goreceksın bugun dedı ama senı gormıcek dedı... arkadaslar o gun yaa 8 ay gecmıstı... aradan ve o gun gordum ama o benı gormedıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff delırdımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......................10 ekıme kadar da ış bası yapıomusum bakalım ...ınsallah olur cunku 2 hafta ıcınde bırınden iş ıcın haber beklıorum ....ınsallah olur... evet yıne mantıkısı dılektı benım ıcın ... ama bastan savmadıgı zamana denk gelmek onemlııı :KK43:((

valla dilek levent tarık hepsi aynı şeyi söylüyorlar bana artık ne inancım var ne de o şeyin olması isteğim

kızlar hiç merak etmeyin elbet bir gün bu fal işinden siz de soğuyacaksınız
daha önce bahsettiğim arkadaşım illa falcıya gitmek istiyordu enfali aradım yardımcısı çıktı randevu veremiyormus yogunmus falan filan madem bu kadar iyi falcı yok yardımcısı var geleni çok neden 20 tlye bir cafede fal bakıyor benim kafamda soru işaretleri oldu
sonra ona tarıkın dedikleri çıkınca tarıka gidelim dedi ben de gittim tarıkın çok reklamını yapmısız bayagı bekleyeni vardı sonra ben de dedim hadi baktırayım eskiden olsa heyecanla beklerdim ama kızcagız o kadar sorunlu olmasa hayatta o kadar beklemezdim çogu kez ona da boosver hadi gidelim dedim neyse tarık baktı 1 ay önce baktırmıstım dedikleri cok tutarlıydı bana da arkadasıma da aynı seyleri söyledi ve ben artık o kadar ezberledimki fallarımı 3 dk bile sürmedi sorun var mı dedi yok yok dedim
ama yine söylüyorum tarık iyi bir falcı, geçmiş ve bugunde %100 başarılı, geleceği ise görecez bakalım

ENFAL yaptığı işi keyif olarak yapıyor onun faldan kazandığı ile geçinmesi gibi bi durum yok. onu savunduğumda yok ama gidip görüp çevresindeki kişiler yada kendi ile konuşmalarımdan olan şu ki o bu işi hobi keyif için yapıyor. Çok iyi bakmayan insanlarda bakıyoruz ayağına yatıp reklam falan yapıp 100,200 tl yada daha fazla para karşılığı bakıyorlar ama fiyaskoyla sonuçlanıyor bence fala ödenen para ile kıyaslama yapılmamalı gidip görmeniz lazım enfali :)

bana telını ozelden atarmısın nesime hanımın bulamadım ınternette

yazz12 özelden mesaj atamıyorum ne yazıkki yeni üye olduğum için.internettede çıkmıyo düş cafeyle ilgili bi iletişim numarası fln bende numarasını bulamadım şans eseri gittim ordaydı kendisi saat 1 gibi geliyomus kafeye hergün orda diyebiliyorum.

arkdaslar ben yıne azıttım sanırım... yarın da melekler kahvesıne gıdıcem... orda kıme gıtsem acaabaa can harıc:KK43:( bıse dıyınnn

arkdaslar ben yıne azıttım sanırım... yarın da melekler kahvesıne gıdıcem... orda kıme gıtsem acaabaa can harıc:KK43:( bıse dıyınnn

valla bugun de benim canım sıkıldı bir falcıya gideyim dedim onu düşündüm bunu düşündüm baktım ettim bir tanesini begenip de gidemedim
tryamour sen naptın geldinmi

ya ßi kere Yaptık o hatayı:) kadiköyde angel e qirdik neyse zaten 3 kişi Vardı Kadın oLan baksın dedim..kadın paso Nasihat verdi başkada bişi yapmadı..
en sonunda yok 3 güne kadar en çok istedigin kişiyle konuşcaksın dedi o zmanda benimki daha askere yeni gitmişti odur die düşündüm:) 1 ay Sonra konuşabiLdik:) 3 qün sonrada hiç bişi oLmadı:)

kızlar melekler de şengül ve gülşen övulmus... arastırma yaptım gulsen ve sengul arasında....gulsene ragbet var.... 20 kısı gusel dıo super dıooo 4 kısı bılemedı dıo... gulsene gıden varm ona gıdıcemm bıse dıyınnn ... alevkocummm sohbetını osledım:))) sen ne dıosun hepsı fos ama bı tane sole bebeımm alevkusummm

canım ben şengüle de gülşene de baktırmıştım ama çıkmadı bana dedikleri...mevcut durumu iyi bilmişlerdi ama...onu da artık ben ne yapayım dimi:hulya:

X