İstanbul'da Fal - Falcılar

Seval şu an neredeymiş tam olarak? Kafam karıştı buradaki yorumlardan. Hepsini de okuyamadım. Seval'in yerini tam olarak söyleseniz de bu konuya bir nokta koysak?

burcuinanda nilüfer için parana yazık forumda gidinlerin çoğunluğu beğenmedi onu bende gitmiştim arkadaşımla yuvarlak konuşuyor şöylede böyle de olabilir gibi

en son gittiğimizde gül resmen salladı.inanamadım.arkadasıma da bana da..ve de çoook kısa baktı

yani banada biraz öyle oldu söyledikleri çok kısaydı ama dışarısı aşırı kalabalıktı belki ondandır bilmem ama bazılarına batımda uzun uzun bakıyor sanırım önceden tanıdıklarına gayet iyiydi yani kuzenim ve benim izlenim böyle oldu.

Canım;
Bu kadın Güneşli-Bağcılar-İSTANBUL da oturuyor.Öyle paragözde değildir,zaten 10-20 TL normalde 10 TL istiyordu ama ben ve arkadaşlarım kadın çok güzel baktığı için her gidişimizde 20 TL bırakıyoruz.Zaten ilk gidişinde 1-2 saat bakıyor.Geçmişten başlayıp geleceğe doğru sayıp,döküyor.

kimmiş bu :eek: merak ettım. bu arada uzun suredır gıremedım kızlar ve dilekle ilgili son yorumum tamamen palavra. söyledıklerının bırı ıkısı cıkarsa ne ala. ama cok guzel ınandırıyor ınsanı orası kesin.

Arkadaşlar benim özel mesaj hakkım yok maalesef yazamıyorum :KK43: Bu rahman hoca mevzunda tabi herkes haklı burda kimse kimseyi tanımıyorki.Bende açıkcası ev diyince tedirgin oldum normal olarak.Bende gitmeyi çok istiyorum grup olarak buluşup gidebiliriz. Yeri çok uzak evet bende çalışıyorum ama fal için izin bile alabilirim haftaiçi :)) Bugün gitmeyi düşünen arkaşlar vardı acaba gittilermi ön ayak biri olsada bişeyler yapsak bu aralar fal olayına öle ihityacım varki :KK43: Medyum Şamanın birinci dediği oldu ikincisini bekliyorum.İnşallah olur :KK43:

Bu forum fal ve falcılar üzerine açılmış bir forum. Konu bunun üzerine olmalıdır
HOCA üzerine değil.Arkadaşlar forum kurallarını biliyorsunuz hatırlatmada yapıyoruz

Konu içerisinde msn adresdi mail adrsleri paylaşımı yasak güvenliğniz için bunu özel mesajla yapın
Dini konular konuşmak yasak konu dışına çıkmayalım lütfen

İyi paylaşımlar diliyorum
Bölüm editörü Eylul

kimmiş bu :eek: merak ettım. bu arada uzun suredır gıremedım kızlar ve dilekle ilgili son yorumum tamamen palavra. söyledıklerının bırı ıkısı cıkarsa ne ala. ama cok guzel ınandırıyor ınsanı orası kesin.

Dileği tavsiye etmem, bu kadar mı sallanır.kaydirigubbakcemile2 Öyyle bir konuşuyor ki, bak oraya yaz, demedi deme diyor. Way be deyip yazmıştım, iyi kide yazmışım. Yani bana salladıda salladı kaydirigubbakcemile2 hiç biri çıkmadı. Bir tane tutturursa öpsün başına koysun :jeyyar: Kendisine çıkanlar oldumu hatırlamak zor, çünkü sayfalar çoğaldıkça çoğalıyor.

kızlar 2 ay aradan sonra sonra gıttım ben dılege :KK70: tamam bırakmıstım ama bı dılek yapım dedım :KK70: belkı eskı performansına donmustur dıyeee. 2 ay once gıttıgımde erkek arkadasından 1 - 1bucuk ay sonra ayrılıcaksın demıstı doru 1 ay 15 gun sonra ayrıldık aradan 15 gun gectı bı gıdım bakım dılege dedım. gıttım 4 gun once ayrılmıssınız dedı doruu... dıger eskı konulara gelınce yanı o vurucu darbelere..onlardan hala tık yok :KK43:(( ve dılekte hala dıretıooo anlamadım gıttı:KK43:( offf

Bu forum fal ve falcılar üzerine açılmış bir forum. Konu bunun üzerine olmalıdır
HOCA üzerine değil.Arkadaşlar forum kurallarını biliyorsunuz hatırlatmada yapıyoruz

Konu içerisinde msn adresdi mail adrsleri paylaşımı yasak güvenliğniz için bunu özel mesajla yapın
Dini konular konuşmak yasak konu dışına çıkmayalım lütfen

İyi paylaşımlar diliyorum
Bölüm editörü Eylul

ama eylül bu hoca büyücü değil falcışutarafagitti

kızlar 2 ay aradan sonra sonra gıttım ben dılege :KK70: tamam bırakmıstım ama bı dılek yapım dedım :KK70: belkı eskı performansına donmustur dıyeee. 2 ay once gıttıgımde erkek arkadasından 1 - 1bucuk ay sonra ayrılıcaksın demıstı doru 1 ay 15 gun sonra ayrıldık aradan 15 gun gectı bı gıdım bakım dılege dedım. gıttım 4 gun once ayrılmıssınız dedı doruu... dıger eskı konulara gelınce yanı o vurucu darbelere..onlardan hala tık yok :KK43:(( ve dılekte hala dıretıooo anlamadım gıttı:KK43:( offf

burmik yavru kuş bozdun mu yemininikaydirigubbakcemile

şimdi burmik benim anlamadığım şu:
iş konusunda dilek bildi dedin okey
ilişki konusunu da bilmiş ona da tamam
peki senin hayatının vurucu darbesi nedir be kuzum kadıncağız daha ne yapsın :eek:
yani dilek için benim söyleyeceğim geçmişte %40 başarı gelecekte 0 bana hiçbir dediği olmadı ama öyle iyi motive etti sayesinde gururum ayaklar altına alınmıştı bir keresinde zaten o da ilk ve son gidişim olmuştu

Bakın kızlar ben uzatmadım konuyu kapadım.Madem öyle güvenmiyosunuz gitmeyin.Adam benim babamın oğlu değil ayrıca özeldende mesaj atan arkadaşlarım Rahman hocayla ilgili hiçbişeye cevap vermiyorum lütfen sormayın artık .. Şu nilüfer hanımın numarasını aldım teşekkür ederim.Yarın arayıp gidicem yorumlarımı size anlatırım a.s

burcu bizden sana genel tavsiye nilüfere boşu boşuna gitme zaten çoğu kişi söylemiş sana yine de sen bilirsin ama parana da vaktine de yazık bana gelecekle ilgili ne söylediyse tersi çıktı bunun yanında çok zırvaladı

bir de merak ettiğim madem herşeyini bilen bir falcı var niye yeni birini arıyorsun yanlış anlama bunu eleştirmek için değil cidden merak ettiğim için soruyorum

burcu bizden sana genel tavsiye nilüfere boşu boşuna gitme zaten çoğu kişi söylemiş sana yine de sen bilirsin ama parana da vaktine de yazık bana gelecekle ilgili ne söylediyse tersi çıktı bunun yanında çok zırvaladı

bir de merak ettiğim madem herşeyini bilen bir falcı var niye yeni birini arıyorsun yanlış anlama bunu eleştirmek için değil cidden merak ettiğim için soruyorum

Çok güzel bir soru. vereliniortak
Ben de merak ettim.

Bugün birini ögrendim Bakırköy İncirlide Esin hanım diye biri varmıs tam olarak nerede bilemiyorum ama haftya gideceğim ona..
Geleyim beni şaşırtan olaya..
Arkadasımın annesiyle konustum cook eskiden baktırmıs ve eşiyle iyi oldugu zamanlar kadın demiş ki 7 yıl sonra bosanacaksın daha sonra bir yer işletmek üzere bir yer acacaksın (ki o zamanlar bu dedikleri imkansızmış.) fakat aradan 7 yıl gecti bosandık ve ben cafe actım dedi kadın akannehir Şok oldum ... Nasıl bakıyor dedim kesinlikle 6. hissi cok yuksek bir kadınmıs zaten cok da sevilen sayılan bir hanım dedi.. Su an 25 tl ye bakıyormus ama cok memnun kalmıslar yıllar önce... Arkadasımda yeni baktırdı ona da dedikleri cıkıyor yavas yavas. Cok etkilendim baktırınca mutlaka haber veririrm kızlar...

Esin hanım evinde bakıyormus fala. Ben haftaya gideceğim telefonunu adresını verırım size arayıp önce bir bilgi alırsınız bayan oldugu için daha guvenılır oldugunu dusundum ki komsuların falan yıllardır falcısıymıs kadın sevılen sayılan bir kişiymis.
Arkadasımdan dolayı ben güvendim annesiyle gideceğim sizede haber veririm

Bugün birini ögrendim Bakırköy İncirlide Esin hanım diye biri varmıs tam olarak nerede bilemiyorum ama haftya gideceğim ona..
Geleyim beni şaşırtan olaya..
Arkadasımın annesiyle konustum cook eskiden baktırmıs ve eşiyle iyi oldugu zamanlar kadın demiş ki 7 yıl sonra bosanacaksın daha sonra bir yer işletmek üzere bir yer acacaksın (ki o zamanlar bu dedikleri imkansızmış.) fakat aradan 7 yıl gecti bosandık ve ben cafe actım dedi kadın akannehir Şok oldum ... Nasıl bakıyor dedim kesinlikle 6. hissi cok yuksek bir kadınmıs zaten cok da sevilen sayılan bir hanım dedi.. Su an 25 tl ye bakıyormus ama cok memnun kalmıslar yıllar önce... Arkadasımda yeni baktırdı ona da dedikleri cıkıyor yavas yavas. Cok etkilendim baktırınca mutlaka haber veririrm kızlar...

gerçekten enteresan 7 yıl sonraki olayları bile bilmesi biz baktırdığımızda haftalık aylık zaman dilimleri bile tutmadığı için...hem incirli olması da ulaşabilirlik açısından da çok iyi:)

X