İstanbul'da Fal - Falcılar

yarın öğleden sonra olabilir.ben anadolu yakasında,kadıköyde oturuyorum.özel mesaj yazma hakkım yok henüz.

yarın 2de gidelim falkolik önce biz gidip deneyelim kızlarada söyleriz hem nasıl olduğunu olurmu telefonlarımızı falan verelim haberleşiriz.

1-Ben buraya yeni üye değilim.Lida kullananlar sayfasını incelersen görürsün.2-Benim yerim yurdum belli. 3-Yer tenha bi yer değil ilköğretim okulu karşısı.Şu an gerçekten ayıp ettin.Hatta gitmeyin kızlar silin adamın numarasınıda ne kadar ayıp şu söylediğiniz ben 22 yaşında bi genç kızım gerçekten çok ayıp !!!

sekiznisan,sen kime baktırdın?

Bu arada hata bende ki ben sizlere birini öneriyorum.Üstüne kalkıp ben götürebilirim diyorum Bu nasıl bi mantık ya hiç mi düşünemiyosunuz orda başınıza bişey gelse beni bulamazlarmı sanıyosunuz ??Nasıl bi mantıkta insanlarsınız ya akşam akşam gerçekten sinirlendim.

Dikkatli olun güvenmeyin hemen dememin nesi ayıp ? Sonucta kimse kimsenin babasının kızı degil burada yalnızca dikkatli olun dedim nelerle karsılasıyoruz. :1closedeyes:

Sakin ol istersen görende birşey dedik sanıcak hayırdır ne bu sinir ?
Hala arkasındayım güvenmeyin.
Sen sen ol sen de güvenme hiç kimseye.

:1closedeyes:

bu kadının bilgilerini verebilirmisin lütfen özelden mesaj atamıyorum maalesef

bu arada arkdaşlar sekiznisanın yazdığı üç falcıyadan birine giden var mı, belgin kostak, belgin ve mukadderdi

Evet ben belgin kostağa gittim, gitmeden önce araştırdım. Kendisi izmirli, izmirde çok tanınmış. Bana yakın zaman için söyledikleri çıktı. Tarot,kahve,su falı bakmıyor. Direkt gözlerinin içine bakarak konuşuyor. Şu tarih bu tarih diye söylemiyor zaten sevmiyorum öyle falı yok ayın beşi, yok haziranın yirmisi falan, sonra tarihler çıkmazsa iyice hayal kırıklığı yaratıyor kişide. Önemli olan tarihinden önce söylediklerinin gerçekleşmesidir..tarih istersen tarih için bir aralık veriyor. Eğer gidersen sorularını hazırlayarak git, ben öyle yaptım..

Arkadaşlar bu kadına bende ulaşmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Bakın kızlar ben uzatmadım konuyu kapadım.Madem öyle güvenmiyosunuz gitmeyin.Adam benim babamın oğlu değil ayrıca özeldende mesaj atan arkadaşlarım Rahman hocayla ilgili hiçbişeye cevap vermiyorum lütfen sormayın artık .. Şu nilüfer hanımın numarasını aldım teşekkür ederim.Yarın arayıp gidicem yorumlarımı size anlatırım a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…