İstanbul'da Fal - Falcılar

eylül gittin mi?çok merak ediyorum yorumlarını:):)

gittim sekiznisan gittim cnm ya :)) valla genel anlamda sorarsan kadının yorumlarını çok beğendim helede bazı şeyleri pat pat bildi valla tabi şoklar içinde kaldım :))
kendi evide olduğu o anlamda rahattım bide benden başkada baktıran yoktu o an uzun uzun baktı cnm ya 1 saat sürdü neredeyse :)
ne yalan söylim başta ondan bu performansı beklemiyodum ha :) şaşırttı beni
birde bir kaç olay için tarihler verdi du bakalım tutacakmı ...

sana tekrar tşk ederim cnm :))

merhaba arkadaşlar yeni üye oldum isterseniz rahman beyin telini ve adresini nasıl alabilirim. isterseniz kurtuluştaki arap melehatın telini verebilirim.

rica etsem bana rahman hocanın bilgilerini atarmısın ayrıca telefonda bakıyormu ?

kemal tancanın sokağından giriosunuz orda almira cafe ama kesinlikle tavsiye etmiorum. biz arkadaşımla gittik bizden önce 3 kişi daha vardı. sonradan arkadaş olduk kızlarla onlar da hiç memnun kalmamış :1no2: hatta bizi arakdaş zannetti aynı masada otururken görünce enfal, bnm falımda o kızlardan fln bahsetti isimlerini söledi güvenme şöle böle die ki bnm o isimde başka arkadaşım yok.. işi çözmüş bu adam ya 2 şeyi biliosa geri kalan 22 şey yalan

Arkadaşlar rahman hocnaın numarasını isteyenlere verebilirim ama ben özeldem mesaj atamıyorum bana mail adreslerinizi yollayın göndereyim numarasını..

bende yeni üye oldupğum için mesaj atamıyorum. nasıl alabilirim rahman hocanın telefonunu

çok teşekkürler:)

alevkocum sen rahman hocanın telini alabildin mi?aldıysan özelden bana atar mısın lütfen?

alevkocum sen rahman hocanın telini alabildin mi?aldıysan özelden bana atar mısın lütfen?

tamam canım atıyorum
şöyle söyleyeyim sana anadolu yakasındaysan levente avrupa yakasındaysan güle git eğer kafanda sorular varsa cevapları hakkında tereddütlerin varsa ne bileyim ilişki içinse beni seviyor mu hayatında biri var mı gibi sorulara en doğru cevabı alacağın kişiler bunlar gül kısa levent ise ayrıntılı bakıyor istediğin kadar soru sorabiliyorsun ve kişilik analizi de yapıyor ikisi de pozitif dediğim gibi oturduğun semte göre karar ver
gelecek içinse bazı verdikleri tarihler tutsa da ikisinin de gelecek için söylediği şeyin çıkacağına dair inancım kalmadı artık

seval dem cafeye geçmiş dediler ya oradan mı ayrılmış
boşuna arama zaten çok iyi değilmiş
ben şu ara tarık ve nazı denemenizi öneriyorum en azından çoğu falcıya göre ucuz
angelse burcu için gittiğimde kızın biri naza baktır naza baktır diye ısrar etti her dediği çıkar dedi
bana dediklerini o gün kayıt yapmadıgım için çok iyi hatırlamıyorum ama genel olarak herkesle aynıydı, geçmiş ve şimdiki zamanı doğruydu ama arkadaşıma tanışacağı kişinin burcu, oturduğu yer ve tanışacakları mekanı bile doğru bildi ne kadar tesadüf bilmiyorum ama eskilerden sıkılıp da yeni falcı arayışındakilere öneririm

Alevko canım banada rahman hocanın telefonunu atabilirmisin?
Bide bu levent hangi symbolda

rahman hocaya gitmeyi bende isterim ama tek başıma gitmeye korkarım:)

bende gitmek istiyorum canım rahman hocaya toplanıp gitsek aslında bikaç kişi?? numarasınıda bilen bana msj atabilirmii acil (
bu arada kızlar ben nesibeye gittim düş kafeye bazı tarifleri özellikle şuankiler çok doğruydu ama zamanlama tarih verme konusunda iyi değil gelecekle ilgilide bişeler söledi onlar çıkarmı bilmem ama görüyorda tarif ediyor sanki hayatınızdaki insanları o derece...

rahman hocanın telefonunu atın banaa nolarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…