İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de attım burcuinandaya ama cevap vermedi
zaten pazara kadar durum belli olursa gitmeyecem sadece işle ilgili bir durum çok önemli aşk için bu kadar günaha girmeye değmez ben tövbe ettim

evet bende tövbe ettim annem baya anlattı allah affetsin:KK43:

Alevko 2. özel mesajı yazmak için baya beklemek gerekiyor o yüzden buraya yazıyorum.
Şu an İstanabul'da değilim ama en yakın zamanda gelmeyi düşünüyorum.

bende levent ve gül arasında kaldım...hangisine gitsem acaba?gül iyi miydi peki enazından şunadaki durum açısından?

ben hem güle hem de leven'te baktırmıştım...levent,geçmişi ve bugün ki durumu gayet güzel açıklıyor..gelecek ile ilgili söyledikleri şeyler mantıksız değil ama bana maalesef çıkmadı:KK43:

gül,bulunduğun durumu güzel anlatıyor ve sadece benim bilebileceğim şeyleri anlattı:)..epyece şaşırmıştım...gelecek ile ilgili ise söylediği 2 şey çıktı...küçük şeyler..ama gerçekleşti...yani gayet iyi:).. benim için önemli olan bir konu var..esas önemli olan...o henüz gerçekleşmedi...zamanı var zaten..

gül ve levent özetti...benden:)

kızlar bana da rahman beyin tel i gönderebilir misiniz?
kuzenim atışalanında oturuyo, bi sölim ona kesin baktırır, buryaa da yazarım:KK66:

ben lulu nun önerdiği ..sevali merak ediyorum...baktıran oldu mu?

bugün arkadaşımla sevale gidecektik aslında gittik ama hastaymış 3-4 gündü gelmiyor dedi cafeden biri. bir istanbul kahvehanesinden de o şekilde ayrılmış ya dedim sırra kadem bastı bu kadın diye sonra kokoş cafe gülşene gittik ama çok kısa hiç bir şey söylemiyor ben baksam daha iyi bakardım hiç beğenmedim birde 20 tl ücreti bence kimse gitmesin boşuna yazık o paraya yani

seval'e asmin mi nedir ordayken baktırmıştım pozitif olma amacı beni daha da beter etti, yaptığı reiki misali şey güya rahatlatacakken hepten sinirlerimi zıplattı. hoşlanmadım o kadından. bilmiyorum...

bu arada çanga cafe serkan'ın arkadaşıma baktığı fal çıktı. dün evlendi serkan'ın dediği kişiyle verdiği tarihte...bana dediği tarih çıkmadı o ayrı.

bu bahsedilen seval daha önceden asmin cafede çalışansa bende ona baktırmıştım dediği tarihlerde hiç bişey olmadı hem bana hemde arkadaşıma tutturamadı

bu arada medyum şamanı merak eden bir arkadaş vardı kaç dk bakıyor diye.bana yaklaşık 20 dk.baktı sorularla bir 10 dk da ben uzattım.istediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz oldukça pozitif ve kibar biri.şu an yaşadıklarımı birebir anlattı

evet evet o kadın asmin kafede çalışıyordu... bu arada melekler kahvesi şengül'e baktırdım fena değil, symbol mehmet foss, melekler kahvesi özgür var fena değil o...medyum şaman ehhh...

bu arada medyum şamanı merak eden bir arkadaş vardı kaç dk bakıyor diye.bana yaklaşık 20 dk.baktı sorularla bir 10 dk da ben uzattım.istediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz oldukça pozitif ve kibar biri.şu an yaşadıklarımı birebir anlattı

evet medyum şaman çok kibar biri gerçekten çok pozitif, oturup sohbet etmek geliyor insanın içinden. bu arada şaman yıldıznameye de bakıyormuş 50 tl imiş fiyatı, bilginize.

ohoooo yazsam roman olur umutluperi, istatistiğini çıkardım 35 falcıya gitmişim, bazılarına bir kaç kez hem de...ne fallar falcılar gördüm zaten yoktular-tatlicadiarzu-

bi de iyi bir şeymiş gibi yazıyorum 35 falcı diye hatta aklıma gelenler oldu 37...vicdanım sızlıyor allah affetsin. :sinifsinif:bu kadar adam arasında sadece 3 kişinin dediklerini birebir yaşadım. symbol levent olayın nasıl yaşanacağını bile bilmişti unutamam onu.

X