İstanbul'da Fal - Falcılar

bende dün angels cafedeki burcuyu bulamayınca taksimdeki medyum şamana gittim.arkadaşımda bende memnun kaldık

angels burcu yoktu arada bir geliyormuş artık.bende boş dönmeyeyim diyerekten bir cafeye gittim adını bile unuttum:)kadıköy final dergisi dershanesinden 3-4 bina ileride bakan bayanın adı yıldız.çok az baktı bir tek eşimi tarifiyle 2 harf tutturdu.kısacası elektriğimiz tutmadı:))

astrolog yücel bey yükselen bulmada yardımcı oluyor bende tam bilmiyordum 11 ile 1 arası diye biliyordum ve yükselenimi kova zannediyordum ama o hayatımla ilgili bazı yorumlarda bulunarak yükselenimin oğlak olduğunu çıkardı.

mrb sewimli, bu dediğin kişi yani enfal, gelecek tahminleri tutmuş mu? yoksa geçmiş ve şuankini mi bilmiş. adres ve tlf bilgilerini bulamadım.. özel msj atamıyorum, atmam gerek ama atamıyorum. şakkıdı

çok mutsuzum...falcıların dedikleri çıkmadı....beni umursamadığını da tamamen öğrenmiş oldum...:gitme:

çok mutsuzum...falcıların dedikleri çıkmadı....beni umursamadığını da tamamen öğrenmiş oldum...:gitme:

boşver canım be
zaten olmadık şeyi biliyorlar da lazım geleni kaçırıyorlar
bizimkisi de züğürt tesellisi, sıkma canını olumunekankayizsmile

ben hiç bilmiyorum saatini acaba benimkisini de bulabilir mi
bu symboldeki yücel değil mi

gül'ü çoğu kişi övmüş..ama hala aynı cafede mi biliyor musunuz?
uslanmadım hala...çok çaresizim yaa...

alevkoooooooo 2 ay oldu gıtmıyorum falaaa ben kurtuldum hamdolsun..3 yıllık bagımlılıgımı attım arkdaslar...

ben de kurtulsam...boşuna umutlandım 8 aydır...hayal aleminde yaşamışım...acısı ilk günkü gibi....yine de gül e gitsem mi diyorum...mafoldumben

sağol canım bakalım hayırlısıyla pazartesi başlıyorum bir son dakika flaşı olmazsa :)
tarık levente göre daha başarılıydı ama ona baktırdığımda bir şeyler eksik kalmıştı sanki levent ise kişilik tahlillerinde başarılı ama hayati konularımı bilemedi ne medeni halim ne işsiz oluşum geriye de bir şey kalmıyor. dileke gideli çok oluyor bilmiyorum belkki ayakalrım beni ona götürür çünkü bana baştan çok tutturdu sonra azaaldı ama be aslında mu cafe mineye gitmek istiyorum aytenveyger önerdi diye cafenin önündne geçmeme rağmen gitmemiştim ama onun dediği falcılardan biri bana başka bir sitede bakmıştı
o da bilmiti ondan merak ediyorum açıkça ama en iyisi hiç baktırmamak

alevkoooooooo 2 ay oldu gıtmıyorum falaaa ben kurtuldum hamdolsun..3 yıllık bagımlılıgımı attım arkdaslar...

oo burmikim nerelerdesin ya eski muhabbetlerimizi özledim valla
benim de yakında 1 ay olacak hiç de niyetim yok:dilcikar: hani hayatım öyle çok süper olduğundan falan değil,aynı sorunlar yine var ve biliyorum hep de olacak, sanırım psikolojim düzeldi ondan böyle bir huzur bir rahatlık var içimde
benzer acılar yaşasam da artık dert etmiyorum çünkü hayat gerçekten sürprizlerle dolu

burcuyu bir türlü tutturamadım vardır bir hayrı:)symbol de çalışıyor astrolog yücel.vallahi alevko yükselenin ne dedi tam bilmiyorum dedim önce onu bulmamız lazım dedi öyle buldu:)boşuna astrologum diye geçinmesin zaten onu da buluversin bi zahmet:):)

burcuyu bende tutturamıyorum bir türlü.telefon edip saatini öğrenip gidiyorum ama kapıda ua gelemeyecepini öğreniyorum yada tçok daha geç geleceğini..bunda bir hayır vardır diye baktırmadım

Merhaba
Mukadder hanımın iletişimini banada mesaj olarak gönderirmisiniz ?
Evime yakın bir muhit.

Çok teşekkürler

forumu takip ediyodum uzun zamandır ama girip bi şey yazmıyodum dün topraka fal baktırdım ve yazmak istedim hayatımda baktırdığım en kötü faldı hiç bi dediği tutmadı şu anla ilgili salladı durdu ben de çok bozmadım dinledim kalktım.Ardından arkadaşım bora'ya baktırdı o da çok kötüydü 2 dak filan sürdü sanırım...kaydirigubbakcemile3 şu ana kadar maltepede serkanın ilk baktığı fal ve Levent'in önüne geçemedi kimse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…