İstanbul'da Fal - Falcılar

mrb sewimli, bu dediğin kişi yani enfal, gelecek tahminleri tutmuş mu? yoksa geçmiş ve şuankini mi bilmiş. adres ve tlf bilgilerini bulamadım.. özel msj atamıyorum, atmam gerek ama atamıyorum. şakkıdı

Valla Bende arkadaşımdan numarasını alıcam işte tek hatırladıgım Carusel in otarafdaki bi sokakda Almira Cafe de bu Enfal . Kendisi Çok memnun kalmış gözlerim yaşardı dıodu bize analtırken Ve işle ilgili söledikleri gerceklesmıs bide eylül ve ekimle ilgili bişiler var onları beklıyor :) ve 2-3 arkadasını daha gondermıs oraya Onlarda Çok memnun kalmış NUmarasını aldıgımda dönerim sana Bende gittikden sonra deneyımlerı anlatırım buraya

selamlar kızlar, şimdi forumda arattım, şu niko'yu daha öncede duymuştum. sığınak kafedeymiş kadıköy'de. orda bir de levent varmış arkadaşın biri yazmış hep baktırıyordum diye. internetten numarasını buldum aradım yarın da oradalarmış gitmeyi düşünüyorum. daha önce baktıran oldu mu sığınak kafe levent ve niko'ya, görüşleriniz neler?

nikoyu bana da birisi söylemişti ama bu yeni yeri sığınak cafe çok fal baktırılası bir mekana benzemiyor

valla dediklerinin %10'u çıkacak bir falcı bulsam şimdi kalkıp gidecem ama hiçbirininki olmuyor artık falcılara gidecek enerjim kalmadı

cocoon bu ayhan telefon ediyorsun geliyor dediler, herhangi bir cafede bakmıyor. Kızlar Ramazandan sonra Ayhana fal baktıran oldu mu, telden ulaşamıyorum kendisine, içinizden görüşen var mı?
Lulu gittigin kişi gelecekle ilgili tutarlı bir şeyler söyledi mi, çıkıp çıkmadıgını gözlemleyebildin mi?

mesaj atın o zaman cevap verir belki
erguvanlar nisan mayıs ayında açıyormuş pofff bıktım beklemekten

Merhaba
Benım fal hıkayem bır arkadasımın taksımdekı symbol kafede miyase diye biri var iyi demesıyle basladı
miyaseye baktırdım verdıgı tarıhler tatmadı soyledıgı seylerınde cogu cıkmadı sonra nette forumları okurken symbolde batu yu duydum onada gıttım 3 kere artık benı tanıyor artık ama 3 de de aynı seyı soyledı temmuz sonuydu eylule kadar karısık dedı dedıgı gıbı oldu karısıktı ama olacak dedıgı seyler cıkmadı eylul bıtmedı beklıyorum bakalım. Sonra yıne taksımde mehmet ıyı dedıler ıyı onada gıdeyım dedım ondanda cok memnun kalmadım bu arada batu gecmıste olanları cok ıyı bıldı o yuzden sanırım en cok ona ınandım . Mehmetten memnun kalmadım sıradan seyler soyledı mahaledekı bır arkadasım falıma bakıyor gıbıydı. Bagatcaddesınde levent var bıde onu deneyeyım dedım aslında ıyı seyler soyledı
ama neden bılmıyorum onada cok ınanmadım verdıgı tarıh ekımın 13 ıdı sorunumdan ancak o zaman kurtulacakmısım onunda daha vaktı var bırde uskudarda angel kafe sanırım bır kız varcok kısa bır zaman once ona gıttım dıyorlarkı su tarıhe dıkkat etmelısın dıye konusuyor bilgınız olsun dıye paylasıyorum
abarttım bılıyorum ama benım falcı maceram boyle devam edıyor.. sonucları bıldırırım...

alevkocum bende dün pilav cafenin ordan geçiyordum.dedim biriz varsa bir tarot baktırayım.bana da leylaklar açarken dedi :) şimdi mesajını görünce anımsadım.ayrıca onun kartları ilginç.klasik tarot kartları gibi değil.hatta bence tarot kartlarıyla alakası yok.

yıne ben nikoyla ılgılı bır yazı gordum onu anlatmayı unuttum
nıkoya da fal baktırdım az daha kavga edıyorduk o kadar suratsız ve negatıf bır adamkı yana adam denırse sarı saclı gozune kalem cekıyor dogru cumleyı bulamadım neyse
bana o kadar kotu seyler soyledıkı allahtan bısey bılemedıde takmadım dedıklerını
ne ıs yapıyorsun dedı grafıkerım dedım sureklı ıs degıstırıyorsun o yuzden dedı 8 yıldır aynı fırmadayım dedım olsun ayrılacaksın o zaman dedı ne soyledıyse hayır bılemedın dedım gıcık oldu bana bence delı o faldan anladıgıda yok bılgınıze leventı bılmıyorum ama

arkadaşşlar tekrarlıyorum taksimdeki medyum şamanın fiyati ve ne zamanlar kaç saatlerinde baktığını merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşşlar tekrarlıyorum taksimdeki medyum şamanın fiyati ve ne zamanlar kaç saatlerinde baktığını merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

facebook'ta medyum şaman diye aratırsanız numarası var orda arayıp sorun kendisine, zira belli olmuyormuş gelmeden arayın demişti bize de. ayhan ışık sokakta damlalar diye bir cafe var orada bakıyor. sokağa girince 15 metre ilerde solda. fiyatı 20'ydi sanırım.

Arkadaşlar yaaa şu telefon ile çagırdıgınız ayhanın 534'lu numarası haricinde ulaşım bilgisine sahip olan yok mu?

kehanet kartları diye birşey var sanırım o bazı noktaları iyi tutturuyor ama
bazen de boş boş yorumlarda bulunuyor fazla uçuyor
bilmem bir an dedikleri aklıma gelmişti ilişkim hakkında yorum yapan 2 gruba da girmedi o farklı bir yorumda bulundu ve sanırım onun dediği doğrusu

çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…