İstanbul'da Fal - Falcılar

kadıköyde rea cafe var orda sevgi hn.
özelden yazamıyorum yoksa tel vs verebilirdim. randevu alıp giderseniz beklemezsiniz.

çok teşekkürlera.s sanırım cafe rea diye geçiyor, internetten buldum, umarım doğru yere bakmışımdırbilmiyorumkismile

bu arada ben size avrupa yakası, sizde bana anadolu yakası adres verdiniz, ters istikametler ama olsun sonuçta fal için değer

çok teşekkürler tekrar

serkan maltepede çanga kafede fal bakıyor artık caminin alt sokağında solda sahile inen yol

yeni katılan arkadaşlara bu kadar sayfayı okumak zor olduğu için istatistiki olarak yardımcı olmak istedim hiçbiri herkes tarafından beğenilmemiştir ama %50-60 başarılı bulunanları söylüyorum
1)cevizli angels serkan şimdilerde çanga cafedeki serkana boşuna para vermeyin derim ben kendi düşünceleri doğrultusunda konuşuyor ve benle arkadaşıma dedikleri çıkmadı sinir bir tip zaten ama meslek falan iyi biliyor(bu benim fikrim)
2)anadolu yakasında beğenilen falcılar symbol serkan-levent angels burcu evde bakan emine ve zeynep
angels naz da geçmiş ve bugunu değerlendirmede başarılı
3)avrupa yakasına gelince sanırım en yüksek beğenilme oranı purple gül bakırköy bunun yanında nişantaşı symbol melisa,taksim symbol toprak da beğenilenler arasında bir de yeni isimler var az kişi tarafından denenmiş rita seyhan hanım seval vs vs gibi
genel olarak kadınlar kahvesi dilek ve pelinin eski başarısının kalmadığına tasula türkanın salladığına, melekler kahvesindekilerin çoğunun çıkmadığına inanılıyor
armağan, güneşlide nilüfer gibi kimine hayatını yazıp kimine tutturamayanlar çok
asıl olarak kendi falcınızı hepsini deneyerek bulabiliyorsunuz tabi bir de istanbul gibi bir yerde mesafe ve boş vakit önemli

hanımlarrrrr neler kaçırmışım nelerr.. kusura bakmayın ben çok yoğun çalışıyorum sürekli giremiyorum internete..sağolsun kontessayla bayramda buluştuk gittik seyhana..valla ben o kadını bayağı bi seviyorum yaa.. darısı hepinizin başına ancak bu kadar olay olurrr beni evlendiriyorrr... yanii bunu söylemesiyle zaten dumur oldum ama şu benim yurtdışından gelen eski sevgili de böyle bir tarzlarda konuşmaya başladı bana.. galiba bu son baktırdığım falda süratle çıkıyor.. ben çok memnunum o kadından..enerjisi yerinde oldu mu o zaman gitmek lazımmm..
bana enfalide önerdiler ben onada gitmiştim ilk gittiğimden hiç memnun kalmadım ama giden arkadaşlarım çok memnun kalınca ona da tekrar gittim birebir seyhanla aynı şeyleri söyledi..
seyhanada bugün iki arkadaşımı yolladımmm onlarda çok memnun kalmışlarr.
enerjik ve kafanın boş olması lazım yani eğer karşısına oturupta hadi bilsene der gibi oturup kasılıp beklerseniz bakamazz enerjiyle ve düşüncelere girerek bakıo bu kadın..

alevko güzel bir özet olmuş çok beğendim böyle sürekli foruma giremediğimizde arada yakalayabileceğimiz bir 100 sayfanın cici özeti olmuş..

kadıköyde rea cafe var orda sevgi hn.
özelden yazamıyorum yoksa tel vs verebilirdim. randevu alıp giderseniz beklemezsiniz.

sevgi hanım güzel bakamıyor hiç kimseye tutturduğunu görmedim biz 1yıl öncsinde denedik bi kaç kez...

valla aynı kişidenmi bahsediyoruz bilmiyorum ama cafe rea sevgi süperdir. ben gelipte memnun kalmayanı görmedim. tabi kişisel bi durum bu fal. kimleri beğenirken kimileri beğenmiyor..

çok güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık ne diyim:))))

kizlar simdi levente agustos basinda gittigim son fali dinledim bu cocugun hakkini yemisim bana eylul ortalarinda araniz cok iyi olacak demis allah nazardan saklasin gercekten iyiyiz bu aralar zeynep ve gulde eylul 15den sonra demisti ay heyecanlandim bi daha gidesim geldi ama cocuk bi daha gelme senin ask hayatinda problem yokki demisti ask hayatimin en dibe vurmus oldugu zamanlarda valla dayanamadim sizinle paylasayim dedim

alevko dinledim derken???
kayda mı alıyosun falları? bilmiyorumkismile

cevizli angels cafedeki serkanı bende beğenmiyorum gelecek tahminleri çıkmıyor

eylültamer rica etsem bana da tel noları msj atabilir misin, özelden msj atamıyorum da, şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…