İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar esenyurt ve cennetteki falcılara mı gideceksiniz birlikte?

yok birlikte gitme fikri henüz yok ama bir kaç kişi isteyince tel numaralarını üst üste o yüzden dedim , belki orda karşılaşırız diye dedim , ama hoş tanımıyoruz ki birbirimizi :))

öneren arkadaşımız bir yerde toplanıp çağırın yada yalnız gidin diyor o yüzden bir yere çağırsak daha iyi olur gibi.

alevko dinledim derken???
kayda mı alıyosun falları? bilmiyorumkismile

evet canım sanırım etoileden duymuştum tavsiye ederim
çünkü falcıya gittiğimde birşeye konsantre olduğum için pek çok ayrıntıyı kaçırıyorum
ayrıca bazıları uzun bakıyor o kadar şeyi akılda tutmak zor oluyor
üstelik dilek gibi alfabenin bütün harflerini ve ayın bütün günlerini sayanlar da varsengözlerimebaksanab
böylece evde onu sindire sindire tekrar dinleyip ayrıntıları kaçırmamış oluyorsun
geçen ay o kadar bıkmıştım ki bir de umutsuzluğa düşünce çok da dinlememiştim işte dün dinleyeyim dedim, meğer leventin dediği tarihler yanlış aklımda kalmış ben de çıkmadı zaten deyip önemsememiştim
ilginç bir şekilde gaylerde yüksek bir enerji var önsezileri mi güçlü anlamadım ama o da tarık da bana baayğı tutturdular :1hug:

bu arada sakın falcıya kayda aldığınızı söylemeyin genelde izin vermezler
sizi çağırdıklarında telefonun kayıt tuşuna basın ve hiçbirşey yokmuş gibi davranın
eğer çok falcıya giden biriyseniz telefonunuzda bir süre sonra arşiv oluştuğunu görüyorsunuz ben geçenlerde sallamaların hepsini sildim serkan, zerrin, tasula, dilek hepsi yazdı durdu iyi ya da kötü...

Dün Taksim'de Melekler Kahvesi'nin sol çarprazındaki Asmin Cafedeki EMEL'e fal baktırdık kuzenimle ve çok memnun kaldık.Tavsiye ederiz.

Ayrıca Meryem'e gitmeyin;birşey bildiği ok o kadının.​

Fala inanmayan bir arkadaşım erkek kendisi Bana Bakırköyde Almira kafedeki Enfal i önerdi tarot baktırmış ve adam isim den tutun annesinin kızlık soy adına kadar sölemiş başka arkadaşlarına önermiş onlarda memnun kalmış 2 hafta içinde bende gidicem :) bilginize benden önce giden olursa bilgilendirsin lütfen deneyımını :)

selam kızlar,
bakırköye gittim ama iardeme sahip çıkıp baktırmadım.
baktırırken arada kaldığım biri vardı iyi mi kötü mü diye bahsettiğim isim sea garden neslihan dedikleri komple atmasyon çıktı. işle ilgili ne sektörü ne de bölgeyi tutturamadı. bir aksilik çıkmazsa pazartesi yeni işime başlıyorum bu arada hayatımda aldığım en hayırlı haber bu :))) zamanlama olarak dilek, gül ve levent tutturmuş oluyor. bilgilerinize :)

kızlar bugün symboldeki tarığa fal baktırdım çok istediklerimi sölemesede baya iyiydi enazından kişilik tahlilleri falan ve söledikleri çok mantıklıydı...

buarada gül purple cafeden ayrılmış
bide kızlar aranızda ritaya fal baktıran varmı? tavsiye eder misiniz?

ben Rita'ya baktırdım kızlar, hiç tavsiye etmiyorum, sürekli soru soruyo, o kim, kim böyle düşünüyo falan diye...

umutluperi işin için çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsunkaydirigubbakcemile5
levent tarık gül ve dilek hepsi bana aynı şeyi söylediler zaman konusunda dilek pek bir başarısız idi, levent ve tarıkın yorumları gerçekten çok başarılı ama işin açıkçası ben hala hiçbirinin dediğinin olacağına inanmıyorum hayırlısı:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…