İstanbul'da Fal - Falcılar

emel kilisenin arkasında orta kahve diye bir yer varordaydı ben baktırdım ama memnun kalmamıştım

çok teşekkürler yazza.s. en kısa sürede deneyeceğim, bakalım bana neler söyleyecek. aslında işin aslı şu: en son neşe hanım'a dejavu cafe'de baktırdım fal ama çok kendinden emin olmasına rağmen söyledikleri imkan dahilinde değildi. bakalım emel hanım, neler söyleyecek:bbo: zaten kafam allak bullak oldu fallardan falan:çok üzgünüm:
söyle gerçek durumu bilene de henüz rastlamadım, yine de falsız olmuyorrrrrrrgamyoncuiremsu

papatyam,emelin yerini öğrenmişsin,bence de fal olayı elektrik ve falcıyı sakin kafayla yakalama işi:)bahsettiğim isimlerin telden baktığını zannetmiyorum.baksalar bile karşılıklı olmanın daha faydalı olduğunu düşünüyorum.sevgiler.

merhaba hanımlar;
yıllardır fal baktıran biri olarak bende izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.melekler kahvesinde en beğendiğim şengüldür.sonra zeynep gelir.eğer şengül iyi günündeyse ve yorgun değilse gayet iyi bakar.zeynep ilk baktığında iyiydi ama bir sonrakilerde aynı performansı sergileyemedi.yine de denenmesi gerekir.kadınlar kahvesi meryem remziye ve tasula türkan hayatımdaki hiç bir şeyi bilemedi.gemi cafe de dilek vardı sanırım ayrılmış ama az öz söyler kendisi denenebilir.symbol taksimde astrolog yücel e yeni gitttim,idare eder astrolojik yorum yaptığı için çok tatmin olmayabilirsiniz ama karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa başvurabilirsiniz.bakırköy dejavu da duygu vardı.ilk baktırdığımda beni şok etmişti ama olucak dediği hiç bir şey olmadı.orda bir de yiğit var.10 üzerinden 6 alır benden ama çok yakın arkadaşım ayda 1 muhakkak gider.bakırköyde laf cafe de emel vardı ayrılıp kendisine kilisenin orda cafe açtı.3 4 kere gittiğim falcılardandır.ve söylediklerinin yüzde 80 i çıkar.yalnız rahat bir zamanında yakalamak lazım.o yüzden erken saatlerde randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim.şimdi gelelim evde bakan falcılara 1 numara belgin kostak bence insanın hayatta 1 kere denemesi gereken biri.100 tl ama çok şey biliyor.yine adı belgin olan bir hanım var su falına bakıyor esenyurtta 70 tl gayet başarılı,3 numara da florya cennette oturan mukadder diye bir hanım 40 tlydi.3 ü de çok şey bildi.bu ara çok kararsız bir dönemdeyim.gene fal krizim tuttu::))bende tavsiyelerinizi bekliyorum.sevgiler...anadolu yakasında şiddetle tavsiye edebileceğiniz biri var mı ??

sekiznisan ben esenyurt ve cennet mahallesine yakınım o yüzden bunların varsa tellerini bana özelden mesaj yazabilirmisin rica etsem cnm şimdiden tşk a.s.

merhaba
daha önce üye olmadan da burayı takip ediyordum ve bu bölümde cevizli angel cafe serkanı okumuştum. birkaç yerdende duymuştum bu ismi. bende bikaç hafta önce oraya gittim fakat kafe kapanmış. serkanı nerden bulabilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi?

papatyam,emelin yerini öğrenmişsin,bence de fal olayı elektrik ve falcıyı sakin kafayla yakalama işi:)bahsettiğim isimlerin telden baktığını zannetmiyorum.baksalar bile karşılıklı olmanın daha faydalı olduğunu düşünüyorum.sevgiler.

kesinlikle katılıyorum, ondan denicem bendea.s ve bence bir miktar bilgi de verilmeli fal bakan kimseye, ben buna inanıyorum ki, karşındaki kişi de daha isabetli şeyler yakalasın. mesela eskiden su falı baktırmıştım birine bana tipleri falan tam tarif edip şöyşe şöyle birinden nazar almışsın demişti, ismi şu harfle başlıyor falan... ben saf saf bakmıştım, çünkü kendisi ne kadar görürse ben bilgi vermeyeyim diye düşünmüştüm. şimdi anlıyorum ki, belki de çok daha ayrıntı verebilirdi... ama ben kısa kestiğim ve resmen put gibi durmaya karar verdiğim için falımda kopukluklar olmuştubilmiyorumkismile
tabi çok bilgi vermekte zararlı bu kez de nasihata başlıyorlar:mymeka:

merhaba hanımlar;
yıllardır fal baktıran biri olarak bende izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.melekler kahvesinde en beğendiğim şengüldür.sonra zeynep gelir.eğer şengül iyi günündeyse ve yorgun değilse gayet iyi bakar.zeynep ilk baktığında iyiydi ama bir sonrakilerde aynı performansı sergileyemedi.yine de denenmesi gerekir.kadınlar kahvesi meryem remziye ve tasula türkan hayatımdaki hiç bir şeyi bilemedi.gemi cafe de dilek vardı sanırım ayrılmış ama az öz söyler kendisi denenebilir.symbol taksimde astrolog yücel e yeni gitttim,idare eder astrolojik yorum yaptığı için çok tatmin olmayabilirsiniz ama karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa başvurabilirsiniz.bakırköy dejavu da duygu vardı.ilk baktırdığımda beni şok etmişti ama olucak dediği hiç bir şey olmadı.orda bir de yiğit var.10 üzerinden 6 alır benden ama çok yakın arkadaşım ayda 1 muhakkak gider.bakırköyde laf cafe de emel vardı ayrılıp kendisine kilisenin orda cafe açtı.3 4 kere gittiğim falcılardandır.ve söylediklerinin yüzde 80 i çıkar.yalnız rahat bir zamanında yakalamak lazım.o yüzden erken saatlerde randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim.şimdi gelelim evde bakan falcılara 1 numara belgin kostak bence insanın hayatta 1 kere denemesi gereken biri.100 tl ama çok şey biliyor.yine adı belgin olan bir hanım var su falına bakıyor esenyurtta 70 tl gayet başarılı,3 numara da florya cennette oturan mukadder diye bir hanım 40 tlydi.3 ü de çok şey bildi.bu ara çok kararsız bir dönemdeyim.gene fal krizim tuttu::))bende tavsiyelerinizi bekliyorum.sevgiler...anadolu yakasında şiddetle tavsiye edebileceğiniz biri var mı ??

biliyorum sıkılmışsındır ama mail adresimi versem sana esenyuttaki ve floryadaki fal bakan kişilerin iletişim bilgilerini banda gönderir misin?

banada yardımcı olurmusunuz? gerçekten iyi bir falcı arıyorum...:KK43:((((

merhaba,

sanırım hepimizin ortak amacı bu:KK1: şaka bir yana, ilk sayfadan beri okuduklarımdan anladığım kadarıyla her falcı, herkeste aynı şekilde başarılı olamayabiliyor ve bu nedenle doğru elektriği yakalayacağımız kişilere fal baktırmalıyız ve bunu da ancak önerilenler ile deneme yanılma yoluyla yakalayabileceğiz.

dejavu yiğit bey önerebilirim size, bir de neşe hanım var aynı cafe de o da tavsiye üzerine gittiğim kişilerden biriydi. bende neşe hanım çok gerçekçi etki yaratmadı, çok ileriye dönük ve ütopiktiCADIARZU ancak ben sıra beklerken o başka birine bakım yapıyordu ve bakım yaptıran kişi bayağı memnun gibi görünüyordu ve duyuluyordu:kahve: masam yakındı da biraz, kulak misafiri olayı:dance:

nerde bu kafe? taksimdemi?
ya aslında haklısınız elektrik işi. benimde bildiğim biri var ama o kadar samimi oldukki artık fal bakamaz hale geldi. çünkü herşeyimi biliyor. ama önceleri döktürürdü. isterseniz bilgisini verebilirim.

nerde bu kafe? taksimdemi?
ya aslında haklısınız elektrik işi. benimde bildiğim biri var ama o kadar samimi oldukki artık fal bakamaz hale geldi. çünkü herşeyimi biliyor. ama önceleri döktürürdü. isterseniz bilgisini verebilirim.

yok taksimde değil bakırköy de kilisenin arkasında internetten yazınca da çıkıyor, birinci şubelerinde bu bahsettiğim kişiler.

sizde çok haklısınız, çok samimi olunca işte öğüt falan öyle geçiyor:içelim: yani dost sohbeti gibi ve fal yalan oluyor:teytey:

çok isterim bilgisini, çok teşekkürler.

X