İstanbul'da Fal - Falcılar

uzuuunnnca bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaslar....
baya dolmus burası yeni isimlerden bahsedilmiş fal olaylarına bır suredır ara verdıgım ıcın forumada gırmedım etkılenıp gıtmıyım dıye :)))) ama gecen gun yıne cafe zadeye armagan ablaya gıttım .. ona gıtmemın nedenı burdada belırtmıstım baya bı oncekı yazımda bana hıc kımsenın soylemedıgı ozel hayatımla ılgılı bısey soylemıstı (yenı bırısıyle alakalı) ve ben bunu yazmadıgım her falda oldugu gıbı unutmustum :)) ancak yasadıktan sonra aklıma geldı ve aynen dedıklerını yasadım aşkla ılgılı olanlar cıktı yanı harfı harfıne... işle ılgılı olanları ınanın hatırlamıyorum cıktıysa bıle bılemıcem ... gercı ona ılk baktırdıgımda baya uzun samımı bır fal olayı yasamıstık bazen salladıgını dusunmustum ama cok tatlı oldugu ıcın ıyı gelmıstı bana.. şimdi sorum şu son zamanlarda armağana gideniniz var mı ?? ben gecen gun gıttım baya bıseyler soyledı acaba cıkar mı dıye merak etmekteyım.BİDE KATRECİM BANA ŞU CİHANGİRDEKİ ADAMIN NUMARASINI ÖZELDEN ATAR MISIN ? İŞ YERİM CİHANGİRDE OLDUGU ICIN KOLAY ULASIRIM ONA...hihoyyyt.

merhaba hanımlar;
yıllardır fal baktıran biri olarak bende izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.melekler kahvesinde en beğendiğim şengüldür.sonra zeynep gelir.eğer şengül iyi günündeyse ve yorgun değilse gayet iyi bakar.zeynep ilk baktığında iyiydi ama bir sonrakilerde aynı performansı sergileyemedi.yine de denenmesi gerekir.kadınlar kahvesi meryem remziye ve tasula türkan hayatımdaki hiç bir şeyi bilemedi.gemi cafe de dilek vardı sanırım ayrılmış ama az öz söyler kendisi denenebilir.symbol taksimde astrolog yücel e yeni gitttim,idare eder astrolojik yorum yaptığı için çok tatmin olmayabilirsiniz ama karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa başvurabilirsiniz.bakırköy dejavu da duygu vardı.ilk baktırdığımda beni şok etmişti ama olucak dediği hiç bir şey olmadı.orda bir de yiğit var.10 üzerinden 6 alır benden ama çok yakın arkadaşım ayda 1 muhakkak gider.bakırköyde laf cafe de emel vardı ayrılıp kendisine kilisenin orda cafe açtı.3 4 kere gittiğim falcılardandır.ve söylediklerinin yüzde 80 i çıkar.yalnız rahat bir zamanında yakalamak lazım.o yüzden erken saatlerde randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim.şimdi gelelim evde bakan falcılara 1 numara belgin kostak bence insanın hayatta 1 kere denemesi gereken biri.100 tl ama çok şey biliyor.yine adı belgin olan bir hanım var su falına bakıyor esenyurtta 70 tl gayet başarılı,3 numara da florya cennette oturan mukadder diye bir hanım 40 tlydi.3 ü de çok şey bildi.bu ara çok kararsız bir dönemdeyim.gene fal krizim tuttu::))bende tavsiyelerinizi bekliyorum.sevgiler...anadolu yakasında şiddetle tavsiye edebileceğiniz biri var mı ??

saol cnm, salı günleri zaten calısmıyor diye biliyodum ben ama ararım genede, senin varmı kadiköyde bildiin iyi falcı burcudan başka gitmişken onada gidiyim.

kızlar bilginize.. angels taki burcu yu çok sevmiştim.ancak bana olacağını söylediği şeyler verdiği zamanlardan aylar geçti ve hiçbişi çıkmadı..dahada gitmem :KK43:

fenerbahçe de cafe nu nuran hn var.bulunduğun durumu çok iyi yorumluyor ama gelecekle ilgili dedikleri henüz çıkmadı:KK43:20 tl.burcuyu denedin mi daha önce?

mrb sıteye yenı uye oldum forumları okurken yazılarınızı gordum bu bahsettıgınz rıta ya nasıl ulasabılrım sımdıden cok tesekkur ederım

ben burcuya daha önce tarot baktırmıştım yarın kahve baktırıcam ... çok iyiydi diyemem ama çok kötüydüde diyemem..

evde bakan 2 ve uc numarayı ozelden bılgılerını benımle paylasırmısın
merhaba hanımlar;
yıllardır fal baktıran biri olarak bende izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.melekler kahvesinde en beğendiğim şengüldür.sonra zeynep gelir.eğer şengül iyi günündeyse ve yorgun değilse gayet iyi bakar.zeynep ilk baktığında iyiydi ama bir sonrakilerde aynı performansı sergileyemedi.yine de denenmesi gerekir.kadınlar kahvesi meryem remziye ve tasula türkan hayatımdaki hiç bir şeyi bilemedi.gemi cafe de dilek vardı sanırım ayrılmış ama az öz söyler kendisi denenebilir.symbol taksimde astrolog yücel e yeni gitttim,idare eder astrolojik yorum yaptığı için çok tatmin olmayabilirsiniz ama karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa başvurabilirsiniz.bakırköy dejavu da duygu vardı.ilk baktırdığımda beni şok etmişti ama olucak dediği hiç bir şey olmadı.orda bir de yiğit var.10 üzerinden 6 alır benden ama çok yakın arkadaşım ayda 1 muhakkak gider.bakırköyde laf cafe de emel vardı ayrılıp kendisine kilisenin orda cafe açtı.3 4 kere gittiğim falcılardandır.ve söylediklerinin yüzde 80 i çıkar.yalnız rahat bir zamanında yakalamak lazım.o yüzden erken saatlerde randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim.şimdi gelelim evde bakan falcılara 1 numara belgin kostak bence insanın hayatta 1 kere denemesi gereken biri.100 tl ama çok şey biliyor.yine adı belgin olan bir hanım var su falına bakıyor esenyurtta 70 tl gayet başarılı,3 numara da florya cennette oturan mukadder diye bir hanım 40 tlydi.3 ü de çok şey bildi.bu ara çok kararsız bir dönemdeyim.gene fal krizim tuttu::))bende tavsiyelerinizi bekliyorum.sevgiler...anadolu yakasında şiddetle tavsiye edebileceğiniz biri var mı ??

Şeker hanımın methini bende duymuştum hatta 5 6 ay önce gidip sormuştum laf cafeye orda çalışmadığını sölemişlerdi.Mona lisa cafeye gittiğinde o şeker bizim aradığımız şekerse burdan haber veriri misin?
Taksimde benim iyi diyebileceğim inci cafedeki nesrin var ilk gittiğim baya iyiydi sonrakinde aynı performansı yaklayamasada!seçenekler arasına onu koyabilrsin

Yine yok olmuş ya :KK43: Şeker'e bir defa baktırdım bir daha baktıramadım, tam yakalıyorum yine kaçıyor :sinifsinif:

Şeker'i bu hafta sonuna kadar bulamayacağıma göre İnci cafede Nesrin'i düşünebilirim, önerin için teşekkürler :)

Eğer Şeker'i bulursam yine foruma yazarım mutlaka haber veririm,tabi yine kaçmazsa :p

Dün öğle tatilinde şeker hanıma gitmek istedim. mona lisayı aradım. ayrılmış ordan. Sonra taksim symbol'e gittim. Toprak'a baktırdım. Daha önce de baktırmıştım. İnanılnmaz ama söyledikleri daha aynı akşama çıkmaya başladı...

Merhaba, Şeker'in nereye gittiğini söylemediler değil mi?

Bir de Toprak hangi günler ordaymış acaba biliyor musun?

merhaba hanımlar;

merhabalar,
iki sorum olucak size; birincisi, emel hanım'ın şuan çalıştığı kendi kafesinin adı nedir?nasıl ulaşabilirim kendisine? ikincisi, lütfen telefon ile bakan bir kaç kişinin numarasını özelden paylaşır mısınız? ben yeni üyelerden olduğum için özel mesaj atamıyorum henüz.

teşekkürler

Dün aradığınız Seval'in Taksim mis sokak dem cafe'de olduğu bilgisini duydum. Tüm bildiklerim bu kadar.

emel kilisenin arkasında orta kahve diye bir yer varordaydı ben baktırdım ama memnun kalmamıştım

kızlar her falcı herkese ıyı bakamayabılıyor bende bu ısın elektrıkle ılgılı olduguna ınanıyorum.
mazlumuda bulamadık.. bursada yasıyormus madem ben burdan arastırmaya baslıcam
ztn katrede haber beklıyor . bulursak toplu olarak baktırız belkı uygunada gelır :)

Merhaba, Şeker'in nereye gittiğini söylemediler değil mi?

Bir de Toprak hangi günler ordaymış acaba biliyor musun?

yok söylemediler nereye gittiğini ben de merak ediyorum.

Toprak sanırım her gün orada. Yİne de arayıp gitmek daha iyi olur. Ben öğle tatilinde gittiğim için rahat oluyor ona o saatte baktırmak. Ve sezgileri müthiş bence. Dedim ya aynı günün akşamı haber aldım şirketten. işle ilgili durumdu bildikleri. KEndisi ona 2.kez baktırdığımı hatırlamıyor ama evliliğimle ilgili iki gidişimde de aynı şeyleri söyledi. Oğlumla ilgili tüm falcıların söyledikleri zaten ortak çok şükür... Yani toprağa yine giderim bir süre sonra... Kendinden oldukça emin ve bakalım diğer söyledikleri de tutacak mı?

X