İstanbul'da Fal - Falcılar

özgish o bülent iyidir canım. uzun bakıyor. yol da gösterir. sordugun kişilerle ilgili gerçekçi yorumlar yapar. kendini de över :) fakat dediği birkaç şey bana çıkmıştı..

Dün öğle tatilinde şeker hanıma gitmek istedim. mona lisayı aradım. ayrılmış ordan. Sonra taksim symbol'e gittim. Toprak'a baktırdım. Daha önce de baktırmıştım. İnanılnmaz ama söyledikleri daha aynı akşama çıkmaya başladı...

Dün öğle tatilinde şeker hanıma gitmek istedim. mona lisayı aradım. ayrılmış ordan. Sonra taksim symbol'e gittim. Toprak'a baktırdım. Daha önce de baktırmıştım. İnanılnmaz ama söyledikleri daha aynı akşama çıkmaya başladı...
anlatsana biraz kimlerden daha iyi ..bi kıyas yapman gerekse etrafta baktırdığın hangi kişilerden daha iyi en çok onu merak ettim

bugün bir istanbul kahvehanesine gittim ama seval yoktu . pazartesi izin istedi sonra kendisinden bi daha haber alamadık dedi garson çocuk, nilgün hanım bakıyor artık falan dedi ona baktırdım tamamen tırt ancak bu kadar atılır yani, tarot kartlarının anlamını ezberleyip ben baksam ancak onun gibi bakarım zaten. Bugün beşiktaş sembol cafede gökhan diye birine fal baktırdım. Daha önce kadınlar kahvesinde baktırdıgımla çok benzer şeyler söyledi sadece zamanlaması farklı. Bu kadar benzerlik olması beni şaşırtı. Bir sürü şey söyledi, ana ait şeyleri hep tutturdu , bir sürü tarih verdibakalım olursa yazarım orada bülent diye de biri bakıyordu ona daha çok talep vardı bu da dip not

Aman diyim BÜLENT'e amannnnn!!! saçmaladı bana tamamen, biri var hayatında isminin içinde şu harfler var telefon numarasında 91 var, çalıştığın yere yeni girmişsin vs vs dedi ve heppppsini salladı. Bir de kendinden hala emin bir şekilde devam etti falına çok kötü tavsiye etmem. Ancaaaak orada NİHAL var güzel kahve falı bakar. Denenmeli kesinlikle.

Dün Nişantaşı Symbol'de BAHAR'a gittim. Her zamanki gibi tarot yorumu süper, o kartlardan o harfleri görüp nasıl söylüyor anlayamıyorum. Ama harika tarot baktı yine. Söylediği ufak bir şey çıktığı için yine gitmiştim. Anı, karşı tarafın düşüncelerini öğrenmek için zaten tartışılmaz gidilmeli. Melisa, Levent, Bahar bunlardan başkasına tarot baktırmıyorum.

Geçenlerde melekler kahvesi CAN'ı denedim. ehhh işte ortalama.

Daha önce sormuştum cihangir'de UZAYLI ÖZGÜR diye biri var, astrolog esasında. uzun seanslarla tarot bakıyor ona gidip memnun kalmıştım. fecabookta sayfası falan da var gden olmuş muydu ona?

Mazlum'a gelince hala haber alınamıyor. Haber vericem ben size!

Bu arada dün bir arkadaşımla konuşurken Levent'e gittiğini söyledi bundan 5-6 yıl önce. Bir arkadaşıyla gitmiş. Arkadaşı olan kişi birine platonik aşık ama olacak gibi görünmüyormuş. Levent'de olacak ve evleneceksin bunla demiş. Arkadaşım ben bile imkansız olduğunu biliyordum saçmaladı diye düşündüm dedi. Lakin kız Levent'in söylediği o adamla şu anda evliymiş. Bu da böyle bir dip not. Bana dedikleri de çıkmıştı demek ki modunda olması gerekiyor.

mazlumu dört gözle bekliyoruz katre
uzaylı özgür kaç liraya bakıyor nerde buluruz telefonu varsa atarmısın

ben yıllar önce şekere gitmiştim o anı biliyor ama gelecek hiç çıkmadı bir ara taksimdeydi sonra bakırköydeydi şeker balıkçıların orda cafedeydi ama şu an bilmiyorum yardımcı olmak isterdim

yazz canım sana özel mesaj atıcam ama sorun var atamıyorum.

mazlumu dört gözle bekliyoruz katre
uzaylı özgür kaç liraya bakıyor nerde buluruz telefonu varsa atarmısın

biraz tuzlu fiyatı. 100 tl. 1 saat bakıyor ama ve ciddiye alıyor bu işi. yani değişik bir tarot deneyimi oluyor. zaten kartları da çok çok değişikti. referans olmadan da bakmıyor sanırım. özelden yazayım telini sana dene bakalım şansını.

Bu arada dün bir arkadaşımla konuşurken Levent'e gittiğini söyledi bundan 5-6 yıl önce. Bir arkadaşıyla gitmiş. Arkadaşı olan kişi birine platonik aşık ama olacak gibi görünmüyormuş. Levent'de olacak ve evleneceksin bunla demiş. Arkadaşım ben bile imkansız olduğunu biliyordum saçmaladı diye düşündüm dedi. Lakin kız Levent'in söylediği o adamla şu anda evliymiş. Bu da böyle bir dip not. Bana dedikleri de çıkmıştı demek ki modunda olması gerekiyor.

levent'e nedense bende güveniyorum ona fal baktırmak bana iyi geliyor açıkçası bugüne kadar söylediği hiçbirşey çıkmadı gerçi kesin noktaların hala vakti var ama(nişan düğün meseleleri) ama bundan birkaç ay önce fal baktırdığımda sen bir daha aşk için fal baktırma gelme demişti o zamanlar küstük ve beni hayatından çıkardığını düşünüyordum ama yine barıştık. levent geçmiş ve duygu düşüncelerde gerçekten başarılı ben beğeniyorum

arkadaşlar merhaba, :eek:

daha önce bazı arkadaşlar güneşli'de bir nilüfer hanımdan bahsetmişlerdi. Bana da numarasını özelden mesaj atabilir misiniz lütfen,

çok teşekkür ederim şimdiden...

biraz tuzlu fiyatı. 100 tl. 1 saat bakıyor ama ve ciddiye alıyor bu işi. yani değişik bir tarot deneyimi oluyor. zaten kartları da çok çok değişikti. referans olmadan da bakmıyor sanırım. özelden yazayım telini sana dene bakalım şansını.

Katre cnm mazlumun telefonunu özelden atarmısın yıllardır onu arıyorum ben yaa
lütfen cnm acil

Katre cnm mazlumun telefonunu özelden atarmısın yıllardır onu arıyorum ben yaa
lütfen cnm acil

Arkadaşlar tekrar ediyorum MAZLUMUN NUMARASI YOK BENDE HALA ULAŞAMADIM!!!!YAZDIĞIM KİŞİ ÖZGÜR ADINDA BİR TAROT UZMANI. SIKILDIM ARTIK HERKES OKUMADAN YAZIYOR.

X