İstanbul'da Fal - Falcılar

Ritanın adresini bilen varmı acaba şimdi bir arkadaşım aradı ona yıllar önce tesadüfen gittiğini ağzının açık kaldığını,ama bir daha isterim diyor. gitmek kısmet olmadığını söyledi.Adresi bilmiyor onuda bir arkadaşı zorla götürmüş o zaman.Kadının yaşayıp yaşamadığınıda duymadım ama üstüne tanımam bana o zaman dediklerini tek tek yaşadım diyor.Merak ettim arkadaşımda bulusak adresini gitmek isterim bende diyor.iş adersini bulmaya kaldı varmı giden gören vede bilen.

rita yaşıyo canım bi arkadasım gittti 3-5 ay önce kurtuluş caddesinde bi yerlerdeydi ama ben de hatırlamıyorum; mail adresi verirsen telini gönderiim benle cok ilgilenmemişti 5 yıl önce gittiğimde sallama bi fal bakmıştı bana o nedenle bir daha gitmedim...

Senin de bayramın mübarek olsun canım. opuyorumnanaktan

Ya ben hiç inanmıyorum öyle şeylere.
Alt tarafı kart.
Mantıklı bulmuyorum kaderi değiştirir olayını.
Neye inanırsan o olur. :nazar:

taMAM CANMopuyorumnanaktan
bende öyle düsündüm ama duyunca dogrumu degilmi diye bi soriyim dedim

senide bayadir göremedim buralarda :)

opuyorumnanaktan

bu mualla daha önce edirne'de mi yaşıyormuş acaba?orada da bir mualla vardı da..süperdi...

onu bilmiyorum bi kızı var ama evlenmemiş bi sevgilisi varmış falan filan, kadına ulaşmaya çalışıyorum, bikaç haber gönderdim. burda çanakkalede oturanlar var da belki onlar tanır:bbo::bbo::bbo:

ben tarota ısınamadım bitürlü:KK43: yani tarihinin çok eski olması falan etkiliyo beni ama o soru sormalı fal olayını sevmiyorum .. ben hiç konuşmak istemiyorum fal bakılırken :KK43:

taMAM CANMopuyorumnanaktan
bende öyle düsündüm ama duyunca dogrumu degilmi diye bi soriyim dedim

senide bayadir göremedim buralarda :)

opuyorumnanaktan

Fal olayına neredeyse 3 aydır bulaşmıyorum. :)
Ve her yorumda bir hüsran var. Kimse memnun değil.
Artık aynı mevzular sıktı. Arada bir uğruyorum işte. :)))

alevko şu pendikteki fal bakan kadın nasılmış?kardeşine gelecekle ilgili söledikleri çıkmış mı?ben mecidiyeköyde oturuyorum eğer çok iyi diilse oraya kadar gitmek çılgınlık gibi geliyor:)

alevko şu pendikteki fal bakan kadın nasılmış?kardeşine gelecekle ilgili söledikleri çıkmış mı?ben mecidiyeköyde oturuyorum eğer çok iyi diilse oraya kadar gitmek çılgınlık gibi geliyor:)

bilmiyorum canım sanırım aynı kadın değil çünkü o evinde bakıyormuş
gerçi gidip de test etmediğimiz için yorum yapamayacam
ben fal işinden çok soğudum yeni birini de deneme niyetinde değilim şu aralar
bana en son dediği çıkan kişi gül oldu ama tesadüf de olabilir ayın 15inden sonra asıl verdiği tarih ona da gidebilirsin avrupa yakasında isim istiyorsan

bilmiyorum canım sanırım aynı kadın değil çünkü o evinde bakıyormuş
gerçi gidip de test etmediğimiz için yorum yapamayacam
ben fal işinden çok soğudum yeni birini de deneme niyetinde değilim şu aralar
bana en son dediği çıkan kişi gül oldu ama tesadüf de olabilir ayın 15inden sonra asıl verdiği tarih ona da gidebilirsin avrupa yakasında isim istiyorsan

tamam canım çok teşekkür ederim:)
ben güle gitmiştim düşünüyorum yakın gelecekle ilgili bişi dememişti ta aralık ayına zaman vermişti ama söledikleri çıkan çok arkadaş var sanırım burda bide senden duyunca tekrar gitsem mi diye düşünüyorum.

Pendikte bir kadına fal baktırmıştım geçen sene, öyle karmaşık ara bir sokaktaydıki evi, geçenlerde bulayım diye çok dolaştım ama yok hatırlayamıyorum yaaaaa, herşeyi ama herşeyi kelimesi kelimesine bilmişti hayatımda, gelecekle ilgili olanlarda dahil, adı gülsümdü. Vardmı giden kızlar, evini hatırlayan?

merhaba arkadaşlar..
öncelikle herkese mutlu bayramlar:)

ramazzan sonrası...yani dün...cadde de dolaşırken..sembol şaşkınbakal'a spontan gittik ve fal baktırdık:)
yeni isimleri deneyelim dedik:)..burada da ismi geçiyordu...metin'e baktırdık...
değerlendirmeye gelince...süper keyifli ve espirili bir adam...ama fal konusu maalesef başarısız:KK43:....başarısız derken..kendi yaşam koçluğu yapıyormuş ve gerçekten fal yerine...yaş koçluğu gibi birşey yapıyor:)...fal başlamadan..benden ne öğrenmek istiyorsun diyor...ve epeyce bir soru sorduktan sonra...yuvalrlak bilgi vererek... yaşam koçluğuna başlıyor:)..ağırlıkta...bunu tavsiye ederim...böyle daha iyi olur gibi yorumlar yapıyor:)

o yüzden fal..sıfır,yaşam koçluğu 10 üzerinde 8:)

bunlar tabii bizim yorumlarımız:)

onu bilmiyorum bi kızı var ama evlenmemiş bi sevgilisi varmış falan filan, kadına ulaşmaya çalışıyorum, bikaç haber gönderdim. burda çanakkalede oturanlar var da belki onlar tanır:bbo::bbo::bbo:

şirine merhaba, sana özel mesaj atmıştım. muallanın tel.nu varsa mailime atar msın diye? görmedin mi??

ben de bikaç gün içinde sevale gitmeye karar verdim gerçi ben çok inanmıyorum, daha önce tarot baktırdım %1 i bile ne anı tuttu ne geleceği . Kadınlar kahvesinde de baktırdım o da aynı çocukken baktıgımız iskambil falları gibi , bir kaç şey bildi ama %70 saçmaladı. Mesea çevrende şu şu isimlerde insanlar var bunlara dikkat et dedi deil çevremde o insanlar olması o isimlerde hayatım boyunca birini tanımadım o kadar diyim. Sevale gideyim izlenimlerimi yazarım

merhaba arkadaşlar..
öncelikle herkese mutlu bayramlar:)

ramazzan sonrası...yani dün...cadde de dolaşırken..sembol şaşkınbakal'a spontan gittik ve fal baktırdık:)
yeni isimleri deneyelim dedik:)..burada da ismi geçiyordu...metin'e baktırdık...
değerlendirmeye gelince...süper keyifli ve espirili bir adam...ama fal konusu maalesef başarısız:KK43:....başarısız derken..kendi yaşam koçluğu yapıyormuş ve gerçekten fal yerine...yaş koçluğu gibi birşey yapıyor:)...fal başlamadan..benden ne öğrenmek istiyorsun diyor...ve epeyce bir soru sorduktan sonra...yuvalrlak bilgi vererek... yaşam koçluğuna başlıyor:)..ağırlıkta...bunu tavsiye ederim...böyle daha iyi olur gibi yorumlar yapıyor:)

o yüzden fal..sıfır,yaşam koçluğu 10 üzerinde 8:)

bunlar tabii bizim yorumlarımız:)
Canım bu metin biraz yaşlıca dimi? Eğer oysa bende baktırmıştımda anormal moralimi bozmuştu.Adam herşeyi sordu ondan sonra başladı sölediğim şeylere yorum yapmaya bide üstüne arkadaşım baktırdı benden sonra benim hakkımda yorumlarını arkadaşımada devam ettirmiş:) Ben orda osmanı beğenmiştim.serkan çok sallıyor.Osman mantıklıydı.Esasen Osmanın yorumlarına en çok hayran kalan annemdi.Onla ilgili biçok şeyi bildii

arkadaşlar korkmuomusnz?o falcılar kımlerle konuşyor biliorsnuz dimi tvde diyordular bazıları rahatsz edebılır sizde gidip fal baktrıosnz diye dikkat edin yanınzda felak nas bulundurun derım ben.bnde cok mrk ediorum ama korkum daha cok baskın cok tırsagım ya:)

Canım bu metin biraz yaşlıca dimi? Eğer oysa bende baktırmıştımda anormal moralimi bozmuştu.Adam herşeyi sordu ondan sonra başladı sölediğim şeylere yorum yapmaya bide üstüne arkadaşım baktırdı benden sonra benim hakkımda yorumlarını arkadaşımada devam ettirmiş:) Ben orda osmanı beğenmiştim.serkan çok sallıyor.Osman mantıklıydı.Esasen Osmanın yorumlarına en çok hayran kalan annemdi.Onla ilgili biçok şeyi bildii

evet canım...orta yaşlı bir tip...ve çenesi acayıp kalabalı:) ...falcılıktan ziyade...showman esasında:):)

valla bayanlarr seyhan pek muazzamdı bu bayramda..pembesi ile buluştuk gittik.ağzımız açık kaldı diyebilirim.
güzel aralıklarla gidince iyi oluyor sanırım dedikleri daha güzel oluyor.

X