İstanbul'da Fal - Falcılar

emineye yıllardır gıderım ben bazen acayıp tutar bazen de hiç bılemez zamanlamayı

sende nasıl cnm bılıyormu

kızlar viversumda garip ismi olan bi bayana baktım,öyle çok bişey bilmedi ama konuşma tarzı hoşuma gitti,başından atmadı ilgilendi,büyük atmadı

mulla ya gidenler ve dedıklerı cıkan varsa yazsın lütfennnn
acil ihtiyacım var

bırde üsküdardakı arzu aynaya bakar müthiştr
ama telefonunu aybettım evıde tam cıkaramam cok zaman oldu cunku gıden varmıı??

bende elifana arielle ve birine daha baktırdım hiçbiri tutmadı sanki o an bildi gibi ama senden laf alıyorlar zaten gelecekle ilgili hepsi yalan

canım ben emine yi 5 senedir tanırım hemem hemen her ay gıderım,genelde geçmişi ve gelecegı cok ıyı bılır ,ilk zamanlarda her zaman harfı harfıne tarıhlerı cıkardı ama artık bazen belkıde benı cok ıyı bıldıgı ıcın yanıldıgı oluyor gelecekle ılgılı zaman verırken...ama en ıyısı odur ben hep dedım bu forumda gıdeceksenız emıne ye gıdın dıye kaçkez ama duyan olmadı sanırım..
bu arada KONTESA nın MULLA sına gittim 3 kez hnuz özelden mesaj atamıyorum bana tarıhler verdı inşallah olur KONTESA ..zamanları tutuyormu dedıklerı gercekten de cıkıyormu mullanın bu arada başka baktıranınız varmı mullaya ve dedıklerı olmuş olan...

ben mullaya gitmeyi düşünüyorum ama sordum da hatta burda. pek giden olmamış. sen nasıl buldun mullayı? yani şimdi ve geçmişi biliyor mu? ilgili bakıyor mu?

ben mullaya gitmeyi düşünüyorum ama sordum da hatta burda. pek giden olmamış. sen nasıl buldun mullayı? yani şimdi ve geçmişi biliyor mu? ilgili bakıyor mu?

muulayı begendım geçmi tahlili kısa ve öz vede doru, gelecekle ilgili konusuyor şu şu olucak diyor net konusuyor.. ama genlde ben etkılendım..çıkarmı bılmem ama uzun vade soyledıklerı ,1 tanesi kısa cıkarsa yazarım..

Seval su an bir istanbul kahvehanesinde taksim garanti bankası sokagında. Daha önce nerelerde calıstıgı hakkında fikrim yok ama kesinlikle ben cok etkilendim. dedikleri tek tek cıktıgı için. atmasyona değil gayet odaklanıyor duruma.

muulayı begendım geçmi tahlili kısa ve öz vede doru, gelecekle ilgili konusuyor şu şu olucak diyor net konusuyor.. ama genlde ben etkılendım..çıkarmı bılmem ama uzun vade soyledıklerı ,1 tanesi kısa cıkarsa yazarım..

Bu Mulla'yı ben de merak etmeye başladım... boshayallersmile

bugün bakırköy tarafına gidiyorum gül ve neslihana baktırmıştım. onun dışında önecrecebileceğiniz biri var mı kızlar? seyhan var benim aklımda kalan onunla ilgili çok yorum vardı. başka kimler var kızlar?

çalışıyorlar canım en azından taksimdekiler çalışıyordu symbolde faceden açıklama yapmış bayramın ilk günü bir tek taksim şubemiz açık diye ama diğerleride çalışıyordur.

sen hala bırakmamışsın bu işi anlaşılan:)

hadi hayırlısı gitmeden arayıp teyit et ama yine de benceyerimseniben

güzel haberlerini bekliyoruz...

merhaba kizlarrrr,

bayadir yazamadim....öncelikle hepinizin bayrami mübarek olsun :) tüm sevdiklerinizle güzel bir bayram gecirmeniz dileklerimle...

kizlar bisey sorucam...tarot falinin kaderi degistirdigi dogrumu ?bilen varmi?

merhaba kizlarrrr,

bayadir yazamadim....öncelikle hepinizin bayrami mübarek olsun :) tüm sevdiklerinizle güzel bir bayram gecirmeniz dileklerimle...

kizlar bisey sorucam...tarot falinin kaderi degistirdigi dogrumu ?bilen varmi?

Senin de bayramın mübarek olsun canım. opuyorumnanaktan

Ya ben hiç inanmıyorum öyle şeylere.
Alt tarafı kart.
Mantıklı bulmuyorum kaderi değiştirir olayını.
Neye inanırsan o olur. :nazar:

Merhaba kızlar hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.Tarot'a danışıldığında içinde bulunduğunuz durumları %80 ortaya koyuyor ama yorumlayanın kabiliyetine kalıyor %90-95 bilmesi.Diğer durumlarda kişinin hislerinin çok güçlü olması gerekiyor ki, artı yorgun olmaması kişiye konsantre olup ona yoğunlaşması gerekiyor bence.Kendim bu konularda denemeler yapan biri olarak anladım ki kağıtları çok iyi analiz edebiliyorsan içinde bulunduğun durumu ortaya koyuyor.Dikkat ederseniz birinin çok memnun kaldığı kişiden bir başkası memnun olamıyabiliyor.Bakan kişiyle kurulan negatif-yada pozitif bağ çok etkili.Bilmem katılırmısınız fikrime.

bütün yazdıklarınızı okuyamadım ama 2 sene önce çanakkalede mualla diye bi abla bakmıştı bana ve bu 2 yıl içinde yaşycağım herşeyi (hatta hadi canım saçmalama) dediğim herşeyibana tek tek saymıştı. hayatım gerçekten tersine döndü resmen ama bildi, 1 saat falanbaktı hemde. onu tanıyan var mı?

bu mualla daha önce edirne'de mi yaşıyormuş acaba?orada da bir mualla vardı da..süperdi...

X