İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar ben çok merak ettim gitmek istiyorum ritaya ama ben korkarım gidemem evine eve çağrılabiliyomuyuz acaba ? yani böyle baktırmış olanınız varmı ?? bide kurtuluş nerde tam olarak avrupa yakasımı ? yokssa anadolumu?

arada bir giriyorum, hımm..yeni isimler yeni cafeler takip etmek zor olmaya başladı. Bu arada belin kostağın bana yakın zaman için, söyledikleri çıktı. uzun vadeli olanlar için zaman var. gül ile aynı şeyleri söylediler aslında. başka gidermiyim bilemem, bakalım rüzgar nereye eserse.

bu seval daha önce asmin cafede çalışan kişimi bir bilgin varmı? sen nezaman gitmiştin sevale?daha önce aynı sokakta asmin cafede sevale baktırmıştım ama ayrılmış sanırım.bilgin varsa yardımcı olursa sevinirirm.

merhaba kızlaarr...a.s. ben de yeni olarak hem şu rüyanız hayrolsun emineye gittim hem de medyum şamana gittim. ilk defa diyorum ki bir falcının dedikleri tamamen doğruydu ve de çıktı.. şu rüyanız hayrolsun emine bana hiçbi soru sormadan geçmişimdeki ve şu anımdaki herşeyi bildi. ayrıca gelecekle ilgili de hiç tahmn edilemeyecek bişeyi söyledi ve cidden de çıktı!!! şok oldum diyebilirim!! arkadaşımı götürdüm ona da benimki kadar iyi olmasa da yine biçok şey bildi ve dedikleri doğruydu.. ama medyum şaman tam sallama zaten emineyle taban tabana zıt şeyler söyledi... şimdiye kadar gttiğim onlarca falcı arasından en iyisi kesinlikle emine.. kahve 45 tarot 50ye bakıyor. yeri de taksimde caminin sokağına girer grmez solda bi restaurant var onun karşısında da telefoncu var telefoncunun içinden giriliyor ilk katta. adı cadı kafesi ama yer kesinlikle kafe gibi değil. tabelası da yok zaten ve inanılmaz pis.. ama bütün bunlar beni ilgilendirmiyor sonuçta ve kadının dediklerini aynen yaşadım, gerçi keşke yaşamasaydım ( sizin aranızdan bu emineye gideniniz varmı varsa yorumlarınızı bekliyorum kızlaarr.. hatta keşke dedikleri çıkmasa diyorum mafoldumben aranızdan gidip de memnun kalmayan varsa lütfeeeennnn anlatsın...

bütün yazdıklarınızı okuyamadım ama 2 sene önce çanakkalede mualla diye bi abla bakmıştı bana ve bu 2 yıl içinde yaşycağım herşeyi (hatta hadi canım saçmalama) dediğim herşeyibana tek tek saymıştı. hayatım gerçekten tersine döndü resmen ama bildi, 1 saat falanbaktı hemde. onu tanıyan var mı?

ayrıca gidipte huzur dolduğunuz falcı iyi olmayabilir,sizi kendine bağlamak için hoş şeyler anlatırlar, dikkat edin. benim dediğim abla nın falının etkisinden 2 gün kurtulamadım, resmen bana hastasın ama bilmiyosun, ameliyat olcaksın ama bu hastalıkla ilgili dğl, taşıncaksın hemde başka şehre, batcaksın (işinle ilgili) avukatlar dosya numaraları hapis çek senet icralar, hiç hayırlı olmayan ortaklığın var,başına bela olcak, sevgilinden ayrılcaksın (8 yıldır birlikteydik ve o zaman çok mutluydukk), daha neler neler.. bence gerçek falcı istenileni dğl gördüğünü söyleyendir.

canım ben emine yi 5 senedir tanırım hemem hemen her ay gıderım,genelde geçmişi ve gelecegı cok ıyı bılır ,ilk zamanlarda her zaman harfı harfıne tarıhlerı cıkardı ama artık bazen belkıde benı cok ıyı bıldıgı ıcın yanıldıgı oluyor gelecekle ılgılı zaman verırken...ama en ıyısı odur ben hep dedım bu forumda gıdeceksenız emıne ye gıdın dıye kaçkez ama duyan olmadı sanırım..
bu arada KONTESA nın MULLA sına gittim 3 kez hnuz özelden mesaj atamıyorum bana tarıhler verdı inşallah olur KONTESA ..zamanları tutuyormu dedıklerı gercekten de cıkıyormu mullanın bu arada başka baktıranınız varmı mullaya ve dedıklerı olmuş olan...

Kızlar ben Emine'yi iyi tanırım. İyi kadındır hoş kadındır. Ama fallarıyla ilgili olarak size şunu çok net söyleyebilirim, geleceğe dair söylediklerinin tek kelimesi bile çıkmaz. Şu anı ve geçmişi iyi bilir. Hem de isim misim verir. Ama gelecekle ilgili söyledikleri fasa fiso... Ben 3-4 kere gittim ona. Hepsinde aynı şey. Kimseye tavsiye etmiyorum o yüzden.

pelinnn85 yukarıda anlattım. Korkma hiçbir dediği çıkmıyor :)) O sadece şu ana ve geçmişe çalışıyor. :)

kızlar herkes anadolu yakasındaki en memnun kaldıkları falcıları yazabilirmi ??

baktırdıgın kımdı telını atarmısın

hatta ilginç bişey daha aynen şöyle bi dialog,
-intaniye ne demek?
-ne demek bilmiyorum.
-bende bilmiyorum senin bi işin olcak tıp terimi sağlıkla ilgili ve sen bu kelimeyi duycaksın
aradan aylar geçer hastaneye giderim hasta ziyaretine danışmaya sorarım arkadaşım hangi bölümde yatıyo bayan cevap verir 2. katta intaniye bölümünde.. hala etkisindeyimm, aklıma geldikçe tüylerim ürperir.

canım onun telını bılıyorsan yazarmısın ozelden veya emaıl adresımı versem atarmısın

canım onun telını bılıyorsan yazarmısın ozelden veya emaıl adresımı versem atarmısın

bende istiyorum özelden telefnunu verirsen cok mutlu olurum sirince..

bu arada KONTES sana mulla ile ilgılı yazdım

arkadaslar mulla ya gıden varmı yorumlarınız beklıyorum lütfennn

YAZZ sen rahşana baktırmıstın dımı..dedıklerı cıktımı cnm sana

bırde sen MULLA YA gittinmi?

ben bu ay 4 falcıya gittim mulla değildi
pen cafe yeter
mona lisa ........adını bilmiyorum
bakırköy dejavu
bide orda bi yere su falı baktırdım kazıklandım sakın gitmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…