İstanbul'da Fal - Falcılar

hanımlarrr! ben bu haftasonu itibariyle ağzım açık kalacak şekilde seyhan hanımın dediklerini yaşadım.yurdışından eski sevgilim beni görmek için geldi beni unutamamış aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen bu hayret verici bir olay.ben sadece haber alırım sanıyordum.adam çıkıp geldi.Bunlar da yetmiyormuş gibi çalınan buluzum bir süre öncesine kadar yakın arkadaşım saydığım insanın üzerinde bir ev partisinde karşılaşmamız itibariyle üzerinde görmem ve şok olmamla sonuçlandı.seyhan hanıma ben gene gidiyorum. size daha çok sayamacağım pek çok başka şeylerde var...
olumsuz yorumlarınızı okuduğumda üzülüyorum umarım sizlerinde dilekleri düşünceleri hayallari ve istekleri gerçekleşir...

öncelikle herkese merhabalar,
fal konusunda benim kadar meraklı bu kadar çok kişiyi bir arada gördüğüme çok şaşırdım. İmkanı olanlar için söylüyorum İzmitte Sıla cafe .... Nikah sarayını karşısındaydı şimdi taşınmış. Orda Aleyna ve Nurşen vardı. her ikisinin dedikleri de eksiksiz bir bir çıktı. Şimdi yine baktırmak istiyorum ama zamanım olmadığı için gidemiyorum.

Bu arada pembemsi, forumu tümüyle takip edemedim belkiş bahsettin ama bu seyhan hnm a nasıl ulaşırız.

merhaba kıslaarrr kaydirigubbakcemile3 inşallah hepiniz iyisinizdir :) fal çılgınlığım hala devam ediyo :) dün de caddedeki symbol tarığa gittim ama o da fos çıktı valla alevkoyla burmillanın da dediği gibi hepsi fos bunların galiba evet geçmişi ve yaşananları yüzde seksen-doksan biliyorlar ama gelecek için çok sallamasyon şeyler söyledi. örneğin işyerinde yeni biriyle tanışacaksın dedi. bi kere bizim işyeri hemen hemen hep kadın ve ikincisi prensip gereği zaten öyle bişi olsa hemen kapının önüne koyuyolar lmaz: böyle şeyler işte..
ama pembemsii senin adına çok sevindim demek seyhan hnın dedikleri çıkmış valla inanılır gibi değil... gerçekten çoook şaşırdım... ama senin adına mutlu oldum inş herşey istediğin gibi olur..
bir de kıslaar son ümidim bi kadın daha var o da üsküdarda fal bakıyormuş ama öyle falcı falan değil baya medyummuş. gerçi yaklaşık 1 aydır almanyadaymış ve ne zaman geleceği maalesef belli değil semra özala falan da fal bakmış galiba ve arkadaşım yemin ediyor ne derse aynını yaşadım diye.. benim de şu sıralar pek inanasım yok ama yine de çok mrk ediyoruumm... bi almanyadan gelsin gideyim de yorumlarımı sizinle paylaşırım.. hepiniz sevgiyle kalıınn opuyorumnanaktan

kızlar
benim fal olayını bitirmem sizin meşhur bir falcınız ile oldu zaten dediğim gibi en son zerrine de giderken e hadi bunu da deneyelim diyerek gitmiştim çünkü fal olayından çok soğudum bunca aydır hiçbirinin dediği şeyler olmadı ve hepsi sesli olarak kayıtlı bende zaman zaman dinledim ama fos hatta dinledikçe güldüm

en son da bazılarının ısrarıyla bakırköyde güle gittim başlangıç cümlesi tamamen yanlıştı ailemle ilgili hatalı olduğunu söyleyince çevirdi başka seyler söyledi tamam isim bildi ama bunu büyük bir meziyet olarak saymıyorum sonuçta benim yıllardır kafamdaki isim
ama güle giderken olumsuz şeyler söyleyeceğini sanıyordum dobra diye tabir ettiğimiz falcılar hep kötü şeyler söylemişlerdi işte serkan demet vs aksine gül en olumlularıydı diyebilirim nerdeyse kadınlar kahvesi dilekle aynı cümleleri kurdu zaten öyle özellikli birşey de söylemedi tarih olarak bayramı verdi ama hiç beklentim yok açıkçası

falı bırakmama sebep olan olay ise yanındaki 3 harflisiyle konusması oldu beni acaip tedirgin etti bugüne kadar hiç böyle etkilenmemiştim kendi kendime kızarak oradan ayrıldım ve bir daha falcıya gitmemeye yemin ettim

yeminimin dışında zaten de artık içimden gelmiyor haziran dedikleri tarihe birşey için gül 2011 başı dedi yani tüm yaptıkları tarihi biraz daha ileri almak bundan sonra olur olmaz onların saçma söylemlerine inanmaktansa kendim düşünüp karar almak en iyisi benden bu kadar

alevko nasıl yanındaki üç harflisiyle konuştu ya... :1shok:
Gözünün önünde boşlukla mı konuştu yani? :bbo:

alevko nasıl yanındaki üç harflisiyle konuştu ya... :1shok:
Gözünün önünde boşlukla mı konuştu yani? :bbo:

evet evet resmen muhabbet ettiler belki numara belki gerçek bilemeyecem
daha önce gittiğim falcılardan da böyle diyor şöyle diyor diyenler vardı ama bu "öyle mi diyorsun, seviyor mu,hmm demek böyle" gibi aptal aptal bir muhabbetin içine girdi ben de orada öyle onu izliyorum yazdı çizdi karaladı bence etkilemek için yapıyor olabilir tabiki ben görmediğim için bilemeyecem ama kendi kendime şu düştüğün hallere bak dedim lanet olsun dedim çıktım o kadar hı bu kadar muhabbet etti de söylediği bir incir çekirdeğini doldurmaz

Numaradır tabi ya. Tvye çıkan bir falcı var ya burda da bahsi geçmişti Anıl diye bir çocuk.
O demişti ki benim üç harflim var diyen yalan söylüyordur. Öyle söylerse, başkasına anlatırsa, eğer gerçekten varsa bile elinden alınırmış. Palavra yani. Etkilemeye çalışmıştır.

ya zaten üç harflisi olsa ailemle ilgili şeyde bu kadar fena toslamazdı olmasa ismi bilmesi ilginç varsa da yoksa da geleceği zaten sallamıştır nitekim söyledikleri çok tutarlı değildi tutanlarınki tesadüfen tutuyor o kadar çok falcıya gidip o kadar değişik senaryolar dinliyoruz ki elbet birisininki tutacak
örneğin benimki için
biri 3 ay içinde evlenecek sürpriz şekilde dedi
biri 3 ay içinde sana yüzük takacak dedi
biri bu çocuk kimseyle evlenemez dedi
biri evlensede boşanır dedi
e biri elbet olacak bilene ben aaa:1shok: çıktı alkisalkisalkis diyecegimi sanıyorsa yanılıyor

kaydirigubbakcemile3 Ee hata sende. Gitmemeliydin o kadar falcıya.
Artık olan oldu. Hayat ne getirirse kabulün olsun bundan sonra. )

meraba yazz12 :) cnm o bahsettiğim kadın şu sıralar almanyadaymış. teli maalesef şu an bende de yok. nasılsa ista gelince arkadaşımın haberi olur ve beni götürür diye tel adres vs.. istemedim. ama kadın gelir gelmez beni götürecek ben de yorumlarımla beraber öğrenip size iletirim :) sadece üsküdarda olduğunu biliyorum ve arkadaşıma söylediği şeyler çıkmış.. zaten bu da çıkmazsa artık tüm falcılar külliyen yalan demektir...

güle gidince bende öyle olmuştum çok tuhaf bir histi. birde fincana bakmıyor direkt duvara bakarak anlatıyor. bazen ben bana bir şey dedi sandım ama yok tırstım bir ara. bence 3 harflisi kesin var. yoksa bilemezdi eşimin adını. öyle ali, ahmet filan değil benimkinin adı çünkü. bir baş ağrısı yapmıştı sormayın. dedikleri banada olumluydu. geçmişte oldukça başarılı. gelecek içinde pek sanmasamda bana verdiği tarihe daha var zaten kesin bir şey demedi bu yılın sonuna kadar müddet vermişti. ama dediğiniz gibi kızlar bu fal işlerinin sonu yok. en iyisi eskiden olduğu gibi ayda yılda bir arkadaşlarla muhabbet ederken gırgırına baktırmak. ben önceleri öyleydim. sırf fal baktırmaya gitmezdim kafelere. hem sohbet ederdim arkadaşlarımla hemde vakit dolsun diye baktırırdım. bu boşanma sürecindeyse cılkını çıkarttım. artık cafeye fal baktırmak için özellikle gider oldum. hemde tek başıma yani düşünün. en iyisi hiç baktırmamak. gittimde çıkan ne? o kadar bende baksam tuttururum herhalde.

ayrılma dönemimde bana da biri bakmıştı telden bakmıştı tarot bakıyor bana o zaman dedikleri çıktı daha sonra çıkmadı denemek istersen verebilirim telini 50 liraya bakıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…