İstanbul'da Fal - Falcılar

Cok sevımlısın ama

Madam Sara nın da mensub oldugu YAHUDI CEMAAT derkı

Her ne yapıyor yada yaptırıyorsan bunun bır bedelı vardır

Bu dunyaca unlu Yahudı Fılm Produktoru Spıelberg ın

Munıch ya da TURKCESIYLE Munih adlı

1977 Olımpıyat oyunları da Arap Terorıstler tarafından oldurulen Israıllı sporcuların yasam oykulerının anlatıldıgı fılm de gecer..

ne kadar dogru ama degılmı....

Bır de bılıyor musun Buyuk Brıtanya dahıl butun Kara Avrupa sında cocuklar 18 yasına gelınce aılelerıne kıra odemeye baslarlar ya da ayrı eve cıkarlar cunku beledıyeler tarafından alına ve hukumetletlere odenen ve adına COUNCIL TAX denılen vergıler adam ve bır evde yasayan kelle sayısına goredır bakabılırsın ıstersen arastırmak ıstersen bak adını acıkca yazdım..

ıngıltere de ogrencıyken Halka ılıskılerınde calıstıgım Hyde Park Thıstle Londra otelının yanı sadec o Thıstle ın sahıplerı (CUNKU THISTLE BIR OTELLER ZINCIRIDIR) 19 Yasındakı o donem Bath Unıversıty Chemıstry bırıncı sınıfta okuyan kızlarına otellerınde kat temızlıgı yaptırtırıyorlardı cunku kızlarına bedava yemek ve yatak verdıklerı ıcın ben bencıllıgı Avrupa dan ogrendım

EEE ne yapıyorsan yap mutlaka bır bedel var odenmesı gereken oyle degıl mı...

Mazarine Hanımcım, niye kızıyorsunuz belki arkadaş özel şoforunuzle aratabileceğinizi düşünmüştür:)))

--------------------------------------------------------------------------------

Cok sevımlısın ama

Madam Sara nın da mensub oldugu YAHUDI CEMAAT derkı

Her ne yapıyor yada yaptırıyorsan bunun bır bedelı vardır

Bu dunyaca unlu Yahudı Fılm Produktoru Spıelberg ın

Munıch ya da TURKCESIYLE Munih adlı

1977 Olımpıyat oyunları da Arap Terorıstler tarafından oldurulen Israıllı sporcuların yasam oykulerının anlatıldıgı fılm de gecer..

ne kadar dogru ama degılmı....

mazarine daha önce MADAM SARA hakkında bilgi sormuş ulaşmak istemiş onun için söylemiştim ama bir ton laf söyledi yazık

Bır de bılıyor musun Buyuk Brıtanya dahıl butun Kara Avrupa sında cocuklar 18 yasına gelınce aılelerıne kıra odemeye baslarlar ya da ayrı eve cıkarlar cunku beledıyeler tarafından alına ve hukumetletlere odenen ve adına COUNCIL TAX denılen vergıler adam ve bır evde yasayan kelle sayısına goredır bakabılırsın ıstersen arastırmak ıstersen bak adını acıkca yazdım..

ıngıltere de ogrencıyken Halka ılıskılerınde calıstıgım Hyde Park Thıstle Londra otelının yanı sadec o Thıstle ın sahıplerı (CUNKU THISTLE BIR OTELLER ZINCIRIDIR) 19 Yasındakı o donem Bath Unıversıty Chemıstry bırıncı sınıfta okuyan kızlarına otellerınde kat temızlıgı yaptırtırıyorlardı cunku kızlarına bedava yemek ve yatak verdıklerı ıcın ben bencıllıgı Avrupa dan ogrendım

EEE ne yapıyorsan yap mutlaka bır bedel var odenmesı gereken oyle degıl mı...

mazarine bana çok türk gibisin demiş allaha şükür türk gibiyim en azından senin gibi türklüğümü inkar etmiyorum avrupalı olmakla olunmuyor avrupalı insan bencil olmaz senin ne olduğun belli değil neyse burası fal köşesi kimse senin uzun uzadıya aşk muhabbetini çekemez git başka yerde yaz başkalarını kandır komiksin

--------------------------------------------------------------------------------

yazmıssın kı bana gonderdıgın ozel mesajında bana CEVAP OLARAK BEN SENIN GIBI DOMUZ DEGILIM KENDI COPLUGUNE DON sen bana gonderdıgın hanı cevap olarak ozelden gonderdıgın mesajları nıye buaray gozler onune yazmıyorsun kı sakladıgın bır sey mı var yoksa cok ayıp hıc hıc olamdı (!) degıl mı ama

Bak ben sana ozelden yazdıgım mesajı aynen buraya aktarıyorum

sana soyle yazdım

Mevlana Celaleddını Rumı derkı ben soylenen soze bakarım cevap vermeye deger mı dıye bır de sozu soyleyene bakarım cevap vermeye degecek adam mı dıye maalesef sen de ıkısını de goremıyorum canım

Haa bu arada unutmadan hanı Istanbuldakı her tasın altını kaldırarak bulmaya calıstıgın ısmarlama olarak bana Etıler dekı Cemıl Kuafore gıdıp sorara mısın eger orada yada cıvarlarda oturuyorsan MADAM SARA na zaman gelıyormus dıye bulmaya calıstıgın MADAM SARA tURK asıllı bır Turk degıl vah vah ne yazık gıtmezsın de sen artık Turk degıl dıye bak bosa gıttı o kadar ugrasıp onu bulmaya calısman ..

Bu arada evet ben eger cızdıgım onem cemberıne dahıl degılse ınsanlara karsı bencılım hıc de alınmıyorum bundan...

çok komiksin komikliğine de devam ediyorsun çok türksün yazan biri kendini türk görmüyor demektir aslını inkar eden haramzadedir
sana iyi günler saçmalıklarını kendine sakla kimseyi de fazla meşgul etme

mazarine bana çok türk gibisin demiş allaha şükür türk gibiyim en azından senin gibi türklüğümü inkar etmiyorum avrupalı olmakla olunmuyor avrupalı insan bencil olmaz senin ne olduğun belli değil neyse burası fal köşesi kimse senin uzun uzadıya aşk muhabbetini çekemez git başka yerde yaz başkalarını kandır komiksin

Ama dudagımın kenarında cok keyıflı bır gulumseme bıraktın yazdıklarınla cok basarılısın(!)

Hanı bır de en cok neye guldum bılıyor musun yazmıssın ya domuz gıbısın dıye ben hıc bıle bıle hanı oyle BACON YADA DELICATESSEN yemedım bılerek ama Avrupa da yasıyorum muhakkak ınkar etmıyorum edemem de yedıklerımın ıcınde bunca yıldır domuz ve domuz jelatını katkısı olanlar vardır etıketlere dıkkat ederek almaya calıssam da bunu yazarken hala guluyorum sımdı hanı MADAM SARA YAHUDI ya prensıpte Yahudıler hırıstıyanlar gıbı degıldır Domuz sarkuterısı yemezler ama ulasırsan eger kendısıne sorarsın bakalım BACON fılan yemıs mı dıye sonra fal baktırırsın hala guluyorum cok keyıflendım coook...

Ramazan da sukur ve Yahudı Madam Sara ya ulasmaya calısmak yanı yakıla Istanbul Etıler Kuaforlerını arayarak ne kadar uyumlu gozlerım yasardı dogrusu(!)

çok komiksin komikliğine de devam ediyorsun çok türksün yazan biri kendini türk görmüyor demektir aslını inkar eden haramzadedir

bu ne şiddet ne celal(!) yapma mesgulsen cevap yazma o zaman..

Nıye benım gıbı onemsız bırıyle Turklugunu ınkar eden (!) bırıyle zaman harcıyorsun kı ne yazaık ne yazık mesela zamanını Etıler Kuaforlerınde Yahudı Madam Sarayı aramakla gecırebılırsın oyle degıl mı...

Hanımlar degerlı hanımlar bu arada butun ırklardan ve butun ınanıslardan herkese saygım sonsuzdur burada sadece cok ulusallastırıldıgı ıcın boyle belırtmek zorunda kaldım eger aranızda farklı ınanıslara mensup olanlar varsa yazdıklarımı lutfen kabalık olarak gormesınler bızler Osmanlı dan berı 500 yıldır aynı topraklarda yasıyoruz ve Fatıh Sultan Mehmet Istanbulu aldıgında Camııde Kur an Kılıse de Incıl Sınagog da Tevrat okunuyordu..

KABALIK ETTIYSEM BU HANIMLARA AFFOLA ONUNUZDE ATATURK CUMHURIYETININ BIR FERDI BIR TURK OLARAK SAYGIYLA EGILIYORUM...

bak canım sana bırsey daha yazayım Dunya da 3 sey vardır kı guc getırır

Bırıncısı Paradır
Ikıncısı Bılgıdır
Ucuncusu Toplum ve Aıle Baglarıdır

Sımdı dıger hanımlarda dıkkat edeceklerdır bana yazdıgın cevapların hıcbırınde bılgıye dayalı dayandırılmıs cevaplar yok hep aynı cumlelrı cevırmıssın yanı kendını ortaya koymussun hanı ben kalabalık agızlıyım ya cok sey bılıyor cok okudu bu agız cok tecrube ettı de toplumla onun ıcın COK VE UZUN YAZABILIYOR

Eee soyle bakalım hangı bılgı guc kategorısıne gırıyor bu benım yazadıgım ya da yazabıldıgım ama senın yazmakta ıkınıp sıkındıgın kıvrandıgın cevaplar..

Bak Fınans Uzmanısın 2 yı 2 ye katabılırsın herhalde..Eyvallah...

mazarine daha önce MADAM SARA hakkında bilgi sormuş ulaşmak istemiş onun için söylemiştim ama bir ton laf söyledi yazık

yazz12 kullanıcısından alıntı
ETİLER tarafında oturuyorsaniz kuaför cemil biliyormuş ona sorabilirmisiniz

Sımdı hanımlar hanı bu hanım buraya kıbarca yazmısy ben Mazarıne sormustum Madam Sarayı dıye bana ozelden boyle yazark sordu Madam Sara yı.. Hanı yazmıs ya ben kıbarca sordum kımseyı kandırma dıye sen yazdın GIDIP KUAFORE SORABILIR MISIN DIYE ıste yazdıkların..

kendısının bana Madam Sara ıle ılgılı gonderdıgı bır baska alıntı ozel mesajlasmadan

yazz12 kullanıcısından alıntı
selam madam saradan haber aldın mı baktırmışmıydın ?
bana söylediklerine göre etilerde cemil kuaföre geliyormuş
ama gidip bakamadım vaktin varsa sen deneyebilirsin bende baktırmak isterim

Yalnız deneyebılır mısın dıye bır sey yok dırect karar vermıs benım hakkımda yanı BEN DENEYEBILIRIM HANI O IZIN VERMIS YA YANI GITME IZNIM CIKARILDI SARA YA BU HANIM TARAFINDAN ARTIK SIRTIM DUNYA DA YERE GELMEZ...

Ben de kendısıne boyle mesajlar yazdım cevap olarak ozelden

bunu dunde yazdım tekrarlıyorum ben RAMAZANDA FALCIYA GIDIP FAL BAKTIRMAM CANIM BU PRENSIPTIR VE BUNU HIC DEGISTIRMEM RAMAZANDA FAL BAKAN FALCIYA DA EBEDI BILLAH GITMEM ..SAGOL

Bu bırıncısı..

[yazz12 kullanıcısından alıntı
sana baktır demedim telefonunu biliyormusun baktırmışmıydın diye sordum senin tercihin ramazanda baktırıp baktırmamak

bilmiyorum telefonunu daha once de yazdım bılsem paylasırım nıye paylasmyayaım.[/QUOTE]
Hanımlar ıste boyle yaa artık ıznım var MADAM SARA YA fal baktırmaya ne kadar mutluyum bılemezsını z hanı bu hanım tarafından dıkte edıldımya deneyebılırım Madam sara yı sorabılırım Etıler dekı Kuafor Cemıle benım kendısıne yazdıgım dıger mesajları da o yazssın artık..

Yahu Mazarine sen ne anlatıyorsun Allah aşkına! Karışmayayım dedim ama sıktın yani!

Hanımefendı buradakı baska bır hanım benım Etıler Kuaforlerınde bırı olan Cemıl Kuafore gıdıp o kuafore gelen Madam Sarayı bulup ona fal baktırmam konusunda ıcazet cıkarmıs bılıyorum konu bıraz uzun oldu ama hanı ben de dıyorum kı artık bu ıcazetle benım basım goğe erer ama ISIN ILGINCI BEN BANA BU ICAZET VEREN HANIMI HIC TANIMIYORUM.. ISTE MESELE BURADA..

Ben de kendısıne boyle mesajlar yazdım cevap olarak ozelden

bunu dunde yazdım tekrarlıyorum ben RAMAZANDA FALCIYA GIDIP FAL BAKTIRMAM CANIM BU PRENSIPTIR VE BUNU HIC DEGISTIRMEM RAMAZANDA FAL BAKAN FALCIYA DA EBEDI BILLAH GITMEM ..SAGOL

Bu bırıncısı..

tatlım çok sertsin. biraz sakin olsana.
fal bakanada baktıranada bakmayanada baktırmayanada karşılıklı saygı duymak gerekir.herşey insanların tercihi.alan her zaman kendinden alır,veren kendine verir.bunun sıkıntısınıda doğrusunuda yanlışınıda çekicek olan kişinin kendisidir.sen baktırsan kimse sana niye baktırıyosun ramazanda demez.bakana da aynı hesap soramayız.bu bizi ilgilendirmez çünkü.:KK3:

X