İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba umutluperi.hoşbulduk:)) çok teşekkür ederim cevap yazdığın için.burda çok isimden bahsedilmiş ama sadece bir kişi gökeri bulmam lazım en iyi falı o bakmıştı diye yorum yazmış.bende şöyle düşündüm .bu kadar çok onu bulmak istediğine göre demekki dedikleri çıktı.ama diğer yandanda başka kimse yorum yazmamış gökerle ilgi o dikkatimi çekti bende kararsız kaldım.

Herkese Merhabaaaaaaa, özledim kızlar ya sizi bazı durumlar yüzünden biraz uzak kaldım 142. Sayfa 2 Ay öncesiydi ama konular hararetlenmiş, durulmuş baya hareketli geçmiş günler... Cevizli de ki Serkana Maalesef gidemedim çünkü ayrılmış :kızgın:
Yeni arayışlara girdim tabi ki tesadüfen farklı konulara da yöneldim Yıldızname yada doğum haritası gibi önizleme gibi olan görüşmeler çok başarılıydı çok şaşırdım zaten havas ilmininde yardımı bu yoldan aldığını duyunca baya şaşırdım neyse ben biraz abarttım galiba bu fal olayını... Burcu ya son gittiğimde çok hastaydı belkide onun etkisiyle bana pek fazla bişi söylemedi ben sordum o söyledi yine tarihlerinden emin değilim... Yeni arayışlarımın sonuçlarını deneyeceğim sonra her biri hakkında puan ve yorumlarımı sunacağım ama ramazandan sonra tabi ki :) olumunekankayizsmile

hoşgeldin...
özlettin kendini...

nomadic hosgeldin ozledik
ben serkani buldum pek memnun kalmadim ama gelecek icin soylediklerini bekliyorum simdi maltepe camiinin yaninda canga cafede

kizlar bazi gelismeler oluyor olumlu veya olumsuz degil fakat tek bi falcida boyle olacak demedi dilek burcu zeynep levent yildiz eylul serkan vs vs biri de demedi hepsi bos zaten birinin yazdigi hikayeyi hepsi biraz degistirip yazdi ama sonuc 0

merhaba kızlar:)

bu forumdan bir kaç gün uzak kalınca..özlüyor insan:)
neyse..gelelim konumuza...
bir arkadaşım...majestik cafe ..serap hanım dan bahsetti...tam bilgi alamadım:KK43:...detaylı bilgi...nasıl bakıyor...kaça bakıyor...nerde bakıyor gibi bilgiler edindiğimde..sizlerle paylaşıyor olcacağım...
belki aranızda duyan veya giden de olmuştur??

ben bugün belgin kostaktaydım tek kelimeyle bayıldım.geçmişle ilgili işimle ilgili ailemle ilgili isim isim anlattı.yani çok memnum kaldım diyebilirim

bir şeye bakmıyor aslında elini tutup gözüne bakıyor öyle anlatıyor.yarım saatten fazla sürüyor sanırım tam bakmadım saate.zaten evet ya da hayırdan başka bir şey söylemeye de izin vermiyor.bahçeşehirde kendi evinde bakıyor.internetten arattığınızda da baya bir fikriniz olur çıkanlardan.

mazarine ben etiler tarafında oturuyorsan bakabilirsin anlamında söyledim ama sen kullanmaktan bahsediyorsun anlamadım komiksin ayrıca ben öğretim görevlisi değilim sanırım algılanmanda sorun var hakaret edecek konuşmalardan vazgeç gereksiz gerginlikler yaratıyorsun

Belgin Kostak gelecekle ilgili de konuştu mu? Ben telefonla konuşmuştum bi bey çıkmıştı ve 100 Tl demişti sen de o kadar mı verdin divinecat?

Slm kızlar ben rita hanıma gittim yaklaşık 15 gün önce hiç memnun kalmadım.sizlere tavsiyem bir kişinin önerdiği falcıya gitmeyin sakın paranıza yazık olur.güneşli deki bayan ve rita hanım tamamen hayal kırıklığı..zaten rita hanım boş bir bardağa ve insanın yüzüne bakarak bir şeyler söylüyor..ve insanın azından inanılmaz derecede laf alıyor..

Arkadaşlar lütfen bana Belgin Kostak'ın tlfnunu özelden msjla yollar mısınız? bilmiyorumkismile

seyhan hanım gelmiş hanımlar,bende kendisiyle görüştüm ve bakım yaptırdım bugün.uzun bir aradan sonra sizin sayenizde kendisine ulaşabildiğime memnunum gerçekten.bu forum çok makbule geçti.falı yine aynı kıvamda,aynı güzellikteydi,çok memnun kaldım.fal gibi değil sanki,sanki kadın insanın ruhunu okuyor.

kızlar sıze ılgınc bır sey soyleyeyım mı ben Lıder le ayrı kaldıgım 6 yıl boyunce hıc fal baktırmadım aman zten Avrupa daydım hem de akademık karıyer tasınma su bu derken vakıt olmadı yanı yıllar evvel Rıtanın dedıgıyle yola cıktım ve bu gunlere gelındı tabıı kı ben de meraklıyım ama hanı keske kendımıze soz gecırebılsekde baktırmasak henı bır sey soylenınce bır fal yorumcusu tarafından bekleyebeılsek ne bıleyım en azından 6 ay 1 yıl mesela olcak dedıklerı gelısmeler gercekten oluyor mu olmuyor mu dıye keske bunu basarabılsek...

Hadı sıze bır sey acıklayayım tabıı kı benım gercek adım MAZARINE degıl cok bılınen cok yaygın bır geleneksel Turk Osmanlı Arap ısmı dıyebılırım Mazarıne nın anlamı sudur Mazarine Nicolay Sarkozy den 2 donem once donemın Fransa Cumhurbaskanı olan Fransua Mıtterand ın Parıs Moulıne Rouge da cok unlu bır gosterı sanatcısı olan genc sevgılısınden olan gayrımesru kızının adıdır kız yıllarce cumhurbaskanı babası tarafından basından gızlenmıstır kız aslında bır yazardır ve sadec ve sadece 2005 yılında babasının soyadı olan Mıtterandı tasımaya baslayabılmıstır surrelıst ve cok sıradısı romanlar yazar romanlarını hep babsının soyadını alana kadar Mazarine Pingeot adıyla yanı annesının soyadıyla yazmıstır ...
Nasıl takma ısım ama hanımlar tam benım ITU de ogrencıyken yedıgım karıstırdıgım sıradısı eylemler ve tasıdıgım aykırı ruhu cagrıstırıyor oyle degıl mı amaaaaaaaaaaan vuruldugum gonul verdıgım yanıp yakıldıgım adam da Lıder tam devrımcılık tam ...

Hep fal olmazya canım bıraz da baska seyler yazıp cızıktırelım ama bılıyorum burası fal ve yorumlar sayfası ..
Umarım yuzunuzde hafıf de olsa bır gulumseme bırakabılmısımdır bye sımdılık cunku Fransa ıle gorusmem gerek tayın yaklasıyor....

bu bildigimiz ITü degilmi?istanbul teknik üniversitesi??
sen galatasaraydan mezun degilmiydin?

X