İstanbul'da Fal - Falcılar

Belgin Kostak bana 1,5 saatten fazla bir sürede baktı ama sonuç 0.

Bu arada kızlar, 20 ağustos itibariyle merkür başak burcunda geri gitmeye başlıyor. Üç hafta boyunca herhangi bir anlaşma, imza olayı, yeni bir başlangıç ve seyahatin gelişme ve sonucunun olumlu olmayacağı belirtiliyor. İlişki ve arkadaşlıklarda daha alttan almak gerekiyormuş. Elektronik alet ve haberleşme araçlarında bozulma olabiliyormuş.
Ben astrologların yalancıyım sadece siz geleceği hakkında fikir sahibi olmak isteyen hanımlara bir nebze de olsa yardımcı olmak istedim. Üç hafta içinde yeni bir şeye başlarken merkürün geri gittiğini aklınızın bir köşesinde bulundurun ve ona göre karar verin.

Astrolojıye ben de kesınlıkle ınanıyorum ama acaba bu durum sadece burcu Basak olanları mı etkılıyor ya da yukselen burcu Basak olanları mı etkılıyor yoksa butun burclar mı etkı altında kalıyor bunu bılemem...

Fal ile ilgili yazıları malesef mazarine'nin yazdıklarından dolayı takip edemiyorum o kadar çok alakasız yazı yazıyor ki sıkıldım.Fal dışında tüm özelini yazıp burayı kendi günlüğüne çevirmiş.
Mazarine, senin hiç mi arkadaşın yok, çevren yok ,tüm dertlerini,aileni,okulunu,işini vs herşeyini bizimle paylaşıyorsun?! ne kadar bol vaktin var her lafa cevap yazıyorsun.Eğer seni dinleyecek biri yoksa eyvallah yaz da rahatla . Senin klüplerde çay partilerin,akşam yemeklerin,doğum günü organizasyonların evde şöför,bahçıvan,yardımcı,aşçı,mürebbiye ne bileyim binbir tane işin olmalı bizlerden daha yoğun olmalısın burada fazla vakit harcarsan işlerin aksar ,sonra birde onları dinlemek zorunda kalırız :KK43:( Parisde yaşıyormuşsun çık dışarı alışveriş yap, gez-toz,müzeleri gez ne bileyim vardır dışarıda yapacak bişeyler sen daha iyi bilirsin.İnternetin başından kalk biraz rahatla şöyle, doğaya çık.
Birde dikkatimi çekti bir arkadaş sana ''kuaföre git madam sarayı bul fal baktır '' demiş buna çok içerlemişsin sayfalarca bunu bana nasıl der modunda yazılar yazmışsın , ne var bunda niye gücüne gitti?! yoksa senin gibi bir paşa kızına,prensese,kontese vs (artık hangisi hoşuna giderse onu kabul et) nasıl böyle bir şey söylenir diye mi? normal insanlar,arkadaşlar birbirinden böyle şeyler isteyebilir ayıp değil ki bu. Emektar şöförüne bir talimat ver atlasın en iyi marka arabanıza bulsun hemen orayı sonra sana haber versin buldum diye hatta kendi bir fal baktırsın bakalım belki madam sara ona ''beyefendi hemen o işten çıkın işvereniniz pek normal değil ''der şöföründe hayatı kurtulur.Şimdi sayfalarca bu mail üzerine yazarsın iş çıktı yine sana hadi bakalım.

Son düzenleme:
teşekkür ederim lindra gayet güzel anlatmışsın iyi niyetle yazılan birşeylerin nasıl abartılarak mazarinenin farklı yorumladığını sizlerde şahit oldunuz ne denebilir ağzına sağlık ÇOK TÜRKSÜN banelsin gibi hakaretlere de maruz kaldım sevgiyle kal.

Dün ben de gittim Seyhan hn'a. genel anlalmda iyiydi. müzik sesi yüksekti ve birtakım şeyleri çok net duyamadım ama şu anki ruh halimi, önceden yaşadıklarımı vs gayet iyi bildi. Gelecekle ilgili söylediklerini ise göreceğiz. Ama hoşuma giden kendinden çok emin olmasıydı. Söylediği gelecekle ilgili olumlu şeylere ben inanmadım ama o ısrar etti. Sadece olumlu şeyler söylemiyor elbette, hissettiği olumsuzlukları da söylüyor. Ama enerjim ve ağırlığım doğrudan ona geçti... Yordum onu. Bu yüzden üzgünüm :KK43:

arkadaşlar mulla'ya giden ya da tel.i olan var mı? kontessa'dan istedim ama şimdi online değil :KK43:

arkadaşlar mulla'ya giden ya da tel.i olan var mı? kontessa'dan istedim ama şimdi online değil :KK43:

ben gittim ama öyle çok memnun kaldım diyemicem çok büyük umutla gitme hatta gitme dicem ama sen bilirsin adresi galatasaray lisesinin yan sokağından aşağıya doğru in sol kaldırımda cafe özge var orada bakıyor kızılderiliymiş babası zaten kendide benziyor.

ben gittim ama öyle çok memnun kaldım diyemicem çok büyük umutla gitme hatta gitme dicem ama sen bilirsin adresi galatasaray lisesinin yan sokağından aşağıya doğru in sol kaldırımda cafe özge var orada bakıyor kızılderiliymiş babası zaten kendide benziyor.

anladım canım... şu anki durumu, geçmişi, içinde bulunduğun hali falan bilebiliyor mu peki?

bir de bugün bir falcıya gitmek istiyorum, ama kime gitsem bilemiyorum. taksim'de iyiydi diyebilecepğin kim gelir ilk aklına?

ben bugün belgin kostaktaydım tek kelimeyle bayıldım.geçmişle ilgili işimle ilgili ailemle ilgili isim isim anlattı.yani çok memnum kaldım diyebilirim

sevgili divinecat..

rica etsem,bana belgin kostak'ın telefonunu özelden gönderbilirmisin,,
net'te bir bilgiye ulaşmadım..

şimdiden teşekkürler..

bugüne kadar gittiğim falcıların en kötüsü kapris cafe tasula türkan
yani çıkınca paranıza haram olsun diyeceğiniz kadar kötü
hayatımda hiçbir falcı bu kadar alakasız konuşup bu kadar sinirlerimi bozmamıştı
bir de dışarda 3 fal 15 tl deyip içeri alıyorlar sonra içeri girince o fiyat birdenbire 35 tl oluveriyor neyse ki o oyunu yemedik sonra da gel yıldızname bakayım su kadara da cabası
ama tek kelimeyle berbat

bu arada bir de symbol tarıka baktırdım son dönemde
bugüne kadar falında yok öyle değil demeyip itiraz etmediğim hiç falcı olmamıştı ama tarıkda hiç olmadı söylediklerinin hepsi doğruydu fazla birşey veya böyle çok ilginç birşey de söylemedi ama yanlış bir harf bir tarih kesinlikle yoktu ve kesinlikle burç anneismi falan filan sormadı kahve ve tarot baktı gelecek için söylediği şeyler de levent ile tıpatıp aynı symbol falcıları benim geleceğim hakkında anlaşmış olmalılar diye düşündüm
gelecek için söylediklerini de bekleyecez 15 günlük bir süresi var zaten
leventin süresi tutmadı ama
bunun yanında ben bu kadar begenirken yanımdaki arkadaşım bugüne kadar 10 falcıya fal baktırdıysa hepsinden memnun kalmış hepsinin dediklerinin çıktığını söyler fakat tarık ona birkaç yerde saçmaladı ben de duydum hatta... şans...

Selam Kızlar konudaki hemen hemen tüm yazılanları okudum ve bir fal müdavimi olarak fikir, tecrübe ve önerilerimi beyan etmek istedim :)
Öncelikle adı geçen falcıların çoğuna gittim ve çoğuyla neredeyse arkadaş oluyordum birkaçını anlatayım isterseniz Symbol Cafe de en iyi bakan Levent dir adını hiç görmedim hiç gideniniz olmamış ama Levent e kesinlikle bir kere gidilmesi gerekir tarihleri ve isimleri nettir çok sık gitmeyin çünkü tanıyor, sıkılıyor ve artık duymak istediklerini söylüyor ama ilk baktırdığınız falı sakın unutmayın çünkü verdiği tarihler ve isimlerle kesinlikle karşılaşacaksınız geçmişe çok fazla girmiyor güncel ve geleceği yorumluyor 10 üzerinden 8, Tarık canım o çok tatlıdır yüzeysel konuşur ve kesinlikle havasındaysa bilmek istediğiniz her şeyi söyler söylediklerinin çoğu doğrudur 10 üzerinden 7 rahatlıkla veririm Meryem, Dilek, Pelin, Armağan bunların falında bir iki cümle doğrudur gerisi pek çıkmaz 10 üzerinden 4 veririm Symbol Cadde Şubesindeki Nesim müptelası olunacak bir falcıdır dediklerinin çoğu harfiyen çıkar bana bundan 2 sene önce baktığı ve 2 sene içinde olacak dediği şeylerin %90 ı çıktı ve bana göre (bu zamana kadar götürdüğüm neredeyse 10-15 arkadaşımın yorumlarını da düşünürsem) şu ana kadar rastladığım en iyisi Kadıköy Angels Cafe Burcu tarihleri pek tutturamaz (yani 10-20 gün şaşabilir) ama söyledikleri kesinlikle çıkar daha kahve fincanına dokunmadan yoruma başlar ve muhtemelen fal sonuna kadar şaşkınlıkla dinlersin :))

Ama yine de hiçbirimizin bu fal işine çok fazla kaptırmamasında fayda var

özelden mesaj atamıyorum daha detaylı sorularınız varsa cevaplayabilirim

araştırıken nomadicin bu mesajını buldum leventin ilk falını unutmadım dediği tarihlerin hiçbiri tutmadı ve dediği kişiyle de 2 ay gecmesine ragmen hala tanısmadım
tarık da onun söylediklerinin aynısını söyledi ama geçmiş ve bugun için derseniz ikisi de 10 üzerinden 8-9 alır

bana da en yakın tarih ağustos-eylül arası demişti. Bakalım görücez artık.

forum eski haline dönüyor gibi:KK66:

kızlar ya gül.ün bana sölediği bişi çıkmadı. beklediğim ve ağustosta olacak dediği başka bişi de çıkacak gibi deil.. yazz sanırım sen arkadaşlarıma çıktı demişsin. tarih olarak mı tuttu yoksa isim mi bildi? gül geçmiş konusunda çok etkilemişti beni ya, çok büyük hüsrana uğradım..

forum eski haline dönüyor gibi:KK66:

kızlar ya gül.ün bana sölediği bişi çıkmadı. beklediğim ve ağustosta olacak dediği başka bişi de çıkacak gibi deil.. yazz sanırım sen arkadaşlarıma çıktı demişsin. tarih olarak mı tuttu yoksa isim mi bildi? gül geçmiş konusunda çok etkilemişti beni ya, çok büyük hüsrana uğradım..

merhaba lethem..

bana gül'ün söylediği birşey çıktı...tarih vermemişti zaten...ama kişi ile ilgili bir olay gerçekleşti ve söylediği gibi oldu:)

Kızlar gunaydın
bana da bakırköydeki seyhanın ve özge cafedeki muallanın telini gonderebilir misiniz
bugun hemen gidecegim
sırf telefon almak icin bugun uye oldum :)
neler dediler cıktı mı cikmadi mi yazarim!
bir de telefonlarını kimden aldim diyecegim? simdiden cok tesekkurler!!!

X