İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba umutluperi.hoşbulduk:)) çok teşekkür ederim cevap yazdığın için.burda çok isimden bahsedilmiş ama sadece bir kişi gökeri bulmam lazım en iyi falı o bakmıştı diye yorum yazmış.bende şöyle düşündüm .bu kadar çok onu bulmak istediğine göre demekki dedikleri çıktı.ama diğer yandanda başka kimse yorum yazmamış gökerle ilgi o dikkatimi çekti bende kararsız kaldım.

madam sara hakkında baktıran varmı irtibat kuraacağımız birileri varsa özelden yazarmısınız

hoşgeldin...
özlettin kendini...

nomadic hosgeldin ozledik
ben serkani buldum pek memnun kalmadim ama gelecek icin soylediklerini bekliyorum simdi maltepe camiinin yaninda canga cafede

kizlar bazi gelismeler oluyor olumlu veya olumsuz degil fakat tek bi falcida boyle olacak demedi dilek burcu zeynep levent yildiz eylul serkan vs vs biri de demedi hepsi bos zaten birinin yazdigi hikayeyi hepsi biraz degistirip yazdi ama sonuc 0

merhaba kızlar:)

bu forumdan bir kaç gün uzak kalınca..özlüyor insan:)
neyse..gelelim konumuza...
bir arkadaşım...majestik cafe ..serap hanım dan bahsetti...tam bilgi alamadım...detaylı bilgi...nasıl bakıyor...kaça bakıyor...nerde bakıyor gibi bilgiler edindiğimde..sizlerle paylaşıyor olcacağım...
belki aranızda duyan veya giden de olmuştur??

ben bugün belgin kostaktaydım tek kelimeyle bayıldım.geçmişle ilgili işimle ilgili ailemle ilgili isim isim anlattı.yani çok memnum kaldım diyebilirim

bir şeye bakmıyor aslında elini tutup gözüne bakıyor öyle anlatıyor.yarım saatten fazla sürüyor sanırım tam bakmadım saate.zaten evet ya da hayırdan başka bir şey söylemeye de izin vermiyor.bahçeşehirde kendi evinde bakıyor.internetten arattığınızda da baya bir fikriniz olur çıkanlardan.

mazarine ben etiler tarafında oturuyorsan bakabilirsin anlamında söyledim ama sen kullanmaktan bahsediyorsun anlamadım komiksin ayrıca ben öğretim görevlisi değilim sanırım algılanmanda sorun var hakaret edecek konuşmalardan vazgeç gereksiz gerginlikler yaratıyorsun

Belgin Kostak gelecekle ilgili de konuştu mu? Ben telefonla konuşmuştum bi bey çıkmıştı ve 100 Tl demişti sen de o kadar mı verdin divinecat?

Slm kızlar ben rita hanıma gittim yaklaşık 15 gün önce hiç memnun kalmadım.sizlere tavsiyem bir kişinin önerdiği falcıya gitmeyin sakın paranıza yazık olur.güneşli deki bayan ve rita hanım tamamen hayal kırıklığı..zaten rita hanım boş bir bardağa ve insanın yüzüne bakarak bir şeyler söylüyor..ve insanın azından inanılmaz derecede laf alıyor..

Arkadaşlar lütfen bana Belgin Kostak'ın tlfnunu özelden msjla yollar mısınız? bilmiyorumkismile

seyhan hanım gelmiş hanımlar,bende kendisiyle görüştüm ve bakım yaptırdım bugün.uzun bir aradan sonra sizin sayenizde kendisine ulaşabildiğime memnunum gerçekten.bu forum çok makbule geçti.falı yine aynı kıvamda,aynı güzellikteydi,çok memnun kaldım.fal gibi değil sanki,sanki kadın insanın ruhunu okuyor.

bu bildigimiz ITü degilmi?istanbul teknik üniversitesi??
sen galatasaraydan mezun degilmiydin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…