İstanbul'da Fal - Falcılar

bunu söylemenin sebebi nedir? kime ne ki
çok yanlış işler yapıyorsun
burada herkesin kendine yetecek derdi var birbirimize anlayış içinde yardımcı olmaya çalışıyoruz dertleşiyoruz konuşuyoruz sende bu kurallara uyacaksan formumuza yaz yoksa lütfen ortamı germe kimseyi sinir etme ne yöneticileri ne bizi

ben aslında col alcakgonulluyumdur ımkanlarım yeterınce fazla olmasına karsın cok da mutevazıyımdır sadece ahngı belde oldugunu yazmak ıcın yazdım bırde benım prensıbımdır demıstım ben RAMAZAN da oyle fal baktırmam baktırmayacagımı da bılmelısınız evet her ne kadar bır erkgı cok sevsem de paranoya halıne getırıp bızden buyuk Allah oldugunu unutamam ve bektırmayacagımda fal zaten gercekten sallamayan gercekten gaıpten haber vermeye calısan kahın medyum bu aya hurmet eder ve fal bakmaz ...

Bu ayda hıcbır sekılde ne fal baktıracagım ne de herhangı bır fal yorumcusuyla baglantıya gırecegım yalnız gecen Pazartesı gunu bu sayfalarda da adı cok gecen ısım vermek ıstemıyorum kım oldugunu cok bılınen bır fal cafe de calısan bır fal yorumcusuna kendım onun calıstıgı cafe ye gıderek degıl kendısı calıstıgı cafe de bıtırdıkten sonra onu emektar soforumuzle aldırıp calıstıgı yerden baska bır mekanda bulusarak fal baktırdım ve gercekten cok seyı hıssedebılıyor zaten bu sayfalar da yazılmıstı tabıı kı cafe de baktıgında aldıgından daha farklı bır ucret odedım yaklasık 1.5 saat kadar gorustuk ama fal cafe de cok farklı yorum yaptıgına emınım onun ıcın ben hep ozele gıdılmesınden yanayım ya da boyle rıca ıle ozelde gorusulmesınden yanayım.. tesekkurler..

amann yonetımde herkesı herseyı yasaklıyor hanı daha bırcogumuz hayatta yokken Denız Gezmıslerı yakalayıp ıdama gonderen askerı hukumetı gectıler sımdı gene kızarla bana cok da umurumdaydı...

Sitemizin belli kuralları var mazarine hanım ve bu kuralları bilerek kabul ederek üye olduk
Sizin umrunuzda olsun olmasın bu kurallara hepimiz uymak zorundayız

Mazarine görüştüğün kişi duygu olarak tatmin etti mi seni? Yoksa sadece duymak istediklerini mi söyledi?

saol cnm aradım ama istanbulda diilmiş bu hafta gelmeyi düşünüyormuş. seyhan hanımı da aradım o da mudanyadaymış bu hafta gelicekmiş :) sanırım belgin kostak'a gidicem ben size de sölerim nasıl olduğunu

formu okudum da genelde pek iyi şeyler sölemiyorlar belgin kostak hakkında...

formu okudum da genelde pek iyi şeyler sölemiyorlar belgin kostak hakkında...
en son benim 2 arkadaşım gitti ikisine de geçmişi olduğu gibi sıralamış..ilişkilerini fln baya bilmiş hatta bi tanesinin iş deişiklik tarihini söledi gerçekten de imkansızdı öle bi olasılık ama oldu
forumda ben de gördüm pek bilemedi diorlar ama bnm referans aldığım kişiler gayet memnun ayrıldı

merhaba arkadaşlar.bugün üye oldum ama uzun süredir yorumları takip ediyorum hatta yorumlara göre bir iki kişiye gittim ama memnun kalmadım,içinizde beyoğlu m&h cafedeki gökere baktıran varmı.? varsa nasıl? baktıranlar yorum yazarlarsa sevinirim

en son benim 2 arkadaşım gitti ikisine de geçmişi olduğu gibi sıralamış..ilişkilerini fln baya bilmiş hatta bi tanesinin iş deişiklik tarihini söledi gerçekten de imkansızdı öle bi olasılık ama oldu
forumda ben de gördüm pek bilemedi diorlar ama bnm referans aldığım kişiler gayet memnun ayrıldı

ozaman canım senin yorumlarını beklemek en iyisi:) peki ne zamana gitmeyi düşünüyorsun? bu sıralar acayip derecede kafam karıştı heran bu sitede yeni birini adını duyuyorumda....

Merhaba,benim akrabami Madam Sara küçüklüğünden taniyormuş ama 76da taşınmışlar.şimdi tekrar buluşmaları çok önemli.Aranızda Adresini bilen varsa lütfen yazsın.

Arkadaşlar bu sayfa artık kadın kahvesine döndü.Sarhoş muhabbeti gibi bir ortam oluştu.Biraz daha seviyeli , daha nitelikli aydınlatıcı yazılar olsun lütfen.Birkaç kişinin arkası yarın türü konuşma ortamı oluştu.Ben yeni bir falcı tavsiyesi amacıyla bakıyorum fakat forum ortamı nı gereksiz konuşmalarla kirletilmiş buluyorum.Biraz daha özen lütfen.
Teşekkürler
Beyoğlu Cafe deki Demet hanım oldukça başarılı fakat düşük ücretli bakım yapıldığı için malum az şeyi söylüyor.

merhaba arkadaşlar.bugün üye oldum ama uzun süredir yorumları takip ediyorum hatta yorumlara göre bir iki kişiye gittim ama memnun kalmadım,içinizde beyoğlu m&h cafedeki gökere baktıran varmı.? varsa nasıl? baktıranlar yorum yazarlarsa sevinirim

merhaba,
öncelikle aramıza hoşgeldin :)
bahsettiğin göker önceden majestic te çalışan gökerse forumda beğenenler vardı.

Herkese Merhabaaaaaaa, özledim kızlar ya sizi bazı durumlar yüzünden biraz uzak kaldım 142. Sayfa 2 Ay öncesiydi ama konular hararetlenmiş, durulmuş baya hareketli geçmiş günler... Cevizli de ki Serkana Maalesef gidemedim çünkü ayrılmış :kızgın:
Yeni arayışlara girdim tabi ki tesadüfen farklı konulara da yöneldim Yıldızname yada doğum haritası gibi önizleme gibi olan görüşmeler çok başarılıydı çok şaşırdım zaten havas ilmininde yardımı bu yoldan aldığını duyunca baya şaşırdım neyse ben biraz abarttım galiba bu fal olayını... Burcu ya son gittiğimde çok hastaydı belkide onun etkisiyle bana pek fazla bişi söylemedi ben sordum o söyledi yine tarihlerinden emin değilim... Yeni arayışlarımın sonuçlarını deneyeceğim sonra her biri hakkında puan ve yorumlarımı sunacağım ama ramazandan sonra tabi ki :) olumunekankayizsmile

X