İstanbul'da Fal - Falcılar

sımdı aslında ben adıleteyze nın bana bahsetmeye calıstıgı ınsanlardan bırımıdır bılemıyorum ama Bodrumda Semra Ozal Hanımefendının falcısı varmıs ben onu cok aradım Parısteyken bıle elımın kolumun yettıgınce aradım araya ınsanlar koydurudum fakat ulasılamıyor sonradan hanı kalbım cok dogruymus kı Ingıltere Londra da cok bılınewn bır gıda fırmasında calısan bır gıda muhendısı Turk arkadasımın esıne bakmıs zaten han kendısı Bodrumlu fakat bız ben Parısteyken telefonda konustuk Ingıltere ıle bana kendısı telefonda soyledı ama aılemı cok ıyı tanıyorlar soramam ona boyle bırsey dedıgım gıbı babamın gorevı geregı hemen annemlerın kulagına gıder . sımdı ben hanı Ramazan dan once Bodruma gıttıgımde 4 gunlugune ben Bodrum Prıncess Deluxe Sarıgerme de kaldım bu hanımı yerlı halka sormaya calıstım ama bılen varda soylemıyor sımdı adıle teyze eger bu semra ozal hanımefendının falcısını bılıyorsanız lutfen bana yazınız cunku duyduguma gore rahmetlı Turgut Ozalın vefatını bıle bılmıs bu hanım bır de cok yakın bır arkadasım aslında kendısı aslen Kıbrıslıdır ama Ingılız vatandası oldugu ıcın Ingıltere de yasar Kıbrıslı Elmas dıye bır hanımdan bahsettı hıc forumda yazıldı mı tesekkurler.

amann yonetımde herkesı herseyı yasaklıyor hanı daha bırcogumuz hayatta yokken Denız Gezmıslerı yakalayıp ıdama gonderen askerı hukumetı gectıler sımdı gene kızarla bana cok da umurumdaydı...

mazarine bir yerin kuralları varsa ona uyacaksın
üstelik herkes sana bundan rahatsız olduğunu belirtmişse
neden ısrar ediyorsun ki
sende herkes gibi paylaşım yap, rita dönmedi bekliyorum de bugün aradım de bu arada şuna fal baktırdım falan de herkes de seninle diyaloga girsin

aramıza girdin herkes sana dostça davrandı sana yardımcı olmaya çalıştık ama sen niye herkese yüksekten bakmaya çalışıyorsun ki yapamazsın da zaten
lütfen biraz daha duyarlı ol

sımdı aslında ben adıleteyze nın bana bahsetmeye calıstıgı ınsanlardan bırımıdır bılemıyorum ama Bodrumda Semra Ozal Hanımefendının falcısı varmıs ben onu cok aradım Parısteyken bıle elımın kolumun yettıgınce aradım araya ınsanlar koydurudum fakat ulasılamıyor sonradan hanı kalbım cok dogruymus kı Ingıltere Londra da cok bılınewn bır gıda fırmasında calısan bır gıda muhendısı Turk arkadasımın esıne bakmıs zaten han kendısı Bodrumlu fakat bız ben Parısteyken telefonda konustuk Ingıltere ıle bana kendısı telefonda soyledı ama aılemı cok ıyı tanıyorlar soramam ona boyle bırsey dedıgım gıbı babamın gorevı geregı hemen annemlerın kulagına gıder . sımdı ben hanı Ramazan dan once Bodruma gıttıgımde 4 gunlugune ben Bodrum Prıncess Deluxe Sarıgerme de kaldım bu hanımı yerlı halka sormaya calıstım ama bılen varda soylemıyor sımdı adıle teyze eger bu semra ozal hanımefendının falcısını bılıyorsanız lutfen bana yazınız cunku duyduguma gore rahmetlı Turgut Ozalın vefatını bıle bılmıs bu hanım bır de cok yakın bır arkadasım aslında kendısı aslen Kıbrıslıdır ama Ingılız vatandası oldugu ıcın Ingıltere de yasar Kıbrıslı Elmas dıye bır hanımdan bahsettı hıc forumda yazıldı mı tesekkurler.

bunu söylemenin sebebi nedir? kime ne ki
çok yanlış işler yapıyorsun
burada herkesin kendine yetecek derdi var birbirimize anlayış içinde yardımcı olmaya çalışıyoruz dertleşiyoruz konuşuyoruz sende bu kurallara uyacaksan formumuza yaz yoksa lütfen ortamı germe kimseyi sinir etme ne yöneticileri ne bizi

Son düzenleme:
benim fallara hiç inancım kalmadı
hepsi aynı şeyi söylüyorlar sanki sözleşmişler gibi
ama hiçbiri tutmuyor
bir de bütün fallarımı dinledim ıskalamadı dediğim hiçbir falcı yok
zeynep dedim ya harfleri falan çok başarılı hiç ıskalamadı ama %20 yanılma payım var diyor ama bence %40-50 yanılıyor özellikle işte ve aile hayatında çok ıskaladı bana belkide ben sadece aşk konusuna konsantre olduğum için bir o %90 tuttu diyebilirim
levent de geçmiş konusunda başarılı duygularda da tarihleride geçmişle ilgili tutuyor ama gelecekle ilgili hiçbir tarihi ve söyledikleri tutmadı bana 2 ay geçti hala yok

al benden de o kadar alevko.falların çoğu çıkmıyor.şu ana kadar en iyi tutturabilen burcuydu ama hakkını yemiyim :)

bana da hiç bir falcının dediği çıkmadı...çok umutlanmıştım ama olmadı işte...sürekli yeni isimler duyuyorum ama hiç gidesim gelmiyor artık...ağustosu da yarıladık...falcıların dediğine göre hayatım baya bir değişecekti güya ama tık yok...sıkıldım artık....

Katılıyorum kızlar. Fallar hep yalan oldu bende de. 2 aydır falcıya gitmedim.
Hala en ufak bir kıpırtı olmadı.

benim fallara hiç inancım kalmadı
hepsi aynı şeyi söylüyorlar sanki sözleşmişler gibi
ama hiçbiri tutmuyor
bir de bütün fallarımı dinledim ıskalamadı dediğim hiçbir falcı yok
zeynep dedim ya harfleri falan çok başarılı hiç ıskalamadı ama %20 yanılma payım var diyor ama bence %40-50 yanılıyor özellikle işte ve aile hayatında çok ıskaladı bana belkide ben sadece aşk konusuna konsantre olduğum için bir o %90 tuttu diyebilirim
levent de geçmiş konusunda başarılı duygularda da tarihleride geçmişle ilgili tutuyor ama gelecekle ilgili hiçbir tarihi ve söyledikleri tutmadı bana 2 ay geçti hala yok

arkadaslar, ben kendı adıma son aldıgım haberlerden dolayı bu fal mevzusunun KOCAMAAAAAAAAAAAAAAAAAN bir yalan olduğunu anladım... Hepsi yanıldı...

hepimiz bahardan beri bekliyoruz hep tarihleri temmuzdu ağustos oldu sonra eylül kasım derken gidecek biz de salak gibi beklemeye devam edecez ben kendi adıma ayıkıp bu bekleyişi bıraktım ve hiçbir falcı da böyle olacağını söylemedi
nilmil burcu ve levent 2 ay önce bu kişinin bu tarihlerde geleceğini ama benim karşıma yeni birinin çıkacağını bu yüzden istemeyeceğimi söylediler karşıma onların tarifinde birisi çıkmadı, öyle hayatımın aşkını falan da bulmadım sadece ne kadar salak olduğumu farkettim ve kendimi boşuna heder ettiğimi anlayıp mantığımın sesini dinledim ve sildim kafamdan bu kişiyi. şimdi benle ne kadar konuşmaya çalışsa da yüzüne bile bakmıyorum, artık kimsenin oyuncağı olmaya niyetim yok
hı burcu ve levent bildiler mi dersen sanmıyorum çünkü bir sonraki gidişimde levent yeni kişiyle ısrarla hala tanışacağımı ama yine de bununla evleneceğimi söyledi burcu da tercih yapacağımı söyledi dilek te öyle dedi hepsi yalan dolan durum analizi yapıyorlar salak gibi biz de yiyoruz

hepimiz bahardan beri bekliyoruz hep tarihleri temmuzdu ağustos oldu sonra eylül kasım derken gidecek biz de salak gibi beklemeye devam edecez ben kendi adıma ayıkıp bu bekleyişi bıraktım ve hiçbir falcı da böyle olacağını söylemedi
nilmil burcu ve levent 2 ay önce bu kişinin bu tarihlerde geleceğini ama benim karşıma yeni birinin çıkacağını bu yüzden istemeyeceğimi söylediler karşıma onların tarifinde birisi çıkmadı, öyle hayatımın aşkını falan da bulmadım sadece ne kadar salak olduğumu farkettim ve kendimi boşuna heder ettiğimi anlayıp mantığımın sesini dinledim ve sildim kafamdan bu kişiyi. şimdi benle ne kadar konuşmaya çalışsa da yüzüne bile bakmıyorum, artık kimsenin oyuncağı olmaya niyetim yok
hı burcu ve levent bildiler mi dersen sanmıyorum çünkü bir sonraki gidişimde levent yeni kişiyle ısrarla hala tanışacağımı ama yine de bununla evleneceğimi söyledi burcu da tercih yapacağımı söyledi dilek te öyle dedi hepsi yalan dolan durum analizi yapıyorlar salak gibi biz de yiyoruz

her kelımesıne katılıyorum...

aynen katılıyorum kızlar, gülden çok etkilenmiştim ama onun da ağustosta olacak dediği bişi olmadı, olacak gibi de deil.... yalan bu fal işi de....

ama yine de zamanı olan falcılar zeynep ve yıldız biri eylül biri yıl sonu dedi barışmanız ama hayırlı olmayacağını da eklediler(çaktırmadan) bunu artık biliyorum ve umarım bu şekilde dayanabilirim :Saruboceq:

bu arada bana zeynep dediki nazarın çok kurşun döktür bende eğer illa bu numarayı ara dese inanmayacaktım ama kursuncun varsa söyle dediği için memlekette bir akrabam vasıtasıyla döktürdüm
o da eğer büyü falan var deseydi inanmayacaktım ama büyü yok dedi ek para istemedi sadece çok sıkıntı göz nazar var dedi ancak 4 kerede açabilmiş falan pek anlamam bu işlerden ama dediki elini attığın şey bozulur doğruydu umarım yolunda gider bundan sonra

alevko burcu da bana eskisinin hamle yapacağını ama yepyeni birinin hayatıma gireceği için onu istemeyeceğimi söylemişti demek sana da böyle dedi :) hay allahım.
arkadaşlar bir arkadaşımdan beşiktaştan bir falcının methini duydum bakalım.onun bilgilerine ulaşırsam ve gidipte memnun kalırsam sizlerle de paylaşacağım.

alevko burcu da bana eskisinin hamle yapacağını ama yepyeni birinin hayatıma gireceği için onu istemeyeceğimi söylemişti demek sana da böyle dedi :) hay allahım.
arkadaşlar bir arkadaşımdan beşiktaştan bir falcının methini duydum bakalım.onun bilgilerine ulaşırsam ve gidipte memnun kalırsam sizlerle de paylaşacağım.

boşver hepsi aynı
1 yıl önce baktırdığım bir falcı vardı telefonda kaderin bunla ama zamanı yok demişti
geçenlerde yine baktırdım geleceğiniz muallak dedi
dün de bir kadın dedi ki benim erkek yegenim var seni arasın baksın
aradı çocuk bunu unutursam yarın evlenirmişim bahtım açıkmış da bilmemneymiş
ben de dedim hıı aylardır öyle ne gelen var ne giden, yani var da işe yarar bir tane yok desem yasakkelimedaha yeri..

zaten ben bayağıdır gelecek için umutlanarak gitmiyordum falcıya sadecekafamda bazı sorular vardı onları cevaplamak için gitmiştim artık onlarda umurumda değil bıraktım lanet olsun belki gerçekten hayırlı kısmetim vardır da bu yüzden bayanssulusmilegöremiyorumdur

Son düzenleme:
X