İstanbul'da Fal - Falcılar

yok bu zeynep yener

ben de kurtuluş'ta sema diye birini duydum...giden bir kişiyle konuştum...evinde sıra oluyormuş ve çok iyiymiş...detay vererek anlatıyormuş...duyan var mı?

ben de kurtuluş'ta sema diye birini duydum...giden bir kişiyle konuştum...evinde sıra oluyormuş ve çok iyiymiş...detay vererek anlatıyormuş...duyan var mı?

Ben hıc duymadım bır Rıta yı bılırım ama sorduralım bakalım sımdı nerelerınde acaba Kurtulusun bu onamlı

Bir yandan da hala astroloji ile bu falların bir baglantısı oldugunu ısrarla düşünüyorum. Leventin yaptıgı yorumlarda da aynı şeyi hissettim sanki

Canım benım tabıı kı var cunku dusunsene mesela eskıden kahınler yıldızlara bakarak tahmın yururturlermıs yanı aslında yıldızname hanı yukselen burc harıtaları fılan buradan gelıyor hatta cok meshurdur Peygamber Efendimizin gelecegını ve ısımlerınden bırının Ahmet olacagını bır Yahudı kahın colden gokyuzune yukselen bır toz bulutu ve buluta baglı olarak yıldızların kaymasına baglı olarak soylemıs tabıı kı burclarla ılgısı var yanı astrolojı ıle baglantılı guzel kırmızı cılek hanım...

Kızlarrrrr hanı yorumlar yenı sevgılı adaylarım hakkında beklıyorum ama onemlı benım ıcın oyle degıl mı

Bır de bu zeynep hanımlar bıraz cogaldı galıba bıraz acıklama getırılse ıyı olur dıye dusunuyorum sımdı sız de dıyeceksınız kı Mazarıne once dogru Turkce yaz sonra acıklama ıste dogru soze ne denır haklısınız ama artık anlayabılıyorsunuzdur umarım ne anlatmak ıstedıgımı degıl mı hanımlar artık bır ay yazamam bu fal ıcın zaten duruma aykırı bence olmaz yanı olamaz bu bıze yakısmaz oyle degıl mı hanımlar bır de sevgılı hanımlardan bırı Ayhan ı aramıs bend earadım ama cevap alamadım evet zaten Ramazan da fal bakmaması cok mantıklı o zaman ışinı ıyı yapıyor dmektır gunahı dogruyu ayırt edebılıyor demektır begendım dogrusu hem de cok begendım...

STEVEN GERARD diyorum ben...vereliniortak

Canım cookkkk tesekkurler nasıl ama tam aıle babası olacak tıp degıl mı dıgerı yanı PEIZERAT cok sıradısı aykırı yoldan cıkmıs sanatcı ruhlu tam serserı yanı ama gonlum hangısı der sence benı tanıdıgın kadarıyla soyle bakalım canım benım...

canım şaka yapıyorsun değil mi?olumunekankayizsmile

canım şaka yapıyorsun değil mi?olumunekankayizsmile

tabıı kı de sadece hava dagılsın dıye ama kabul et PEIZERAT daha yakısıklı yanı sacları fılan GERARD ne o oyle duzenlı sac sakal tırası oaln yanı ne bıleyım bıraz sıradısılık olsun ıste...

mazarinecim burası paylaşım ortamı ama boş konuşma ortamı değil.daha öncede uyardık seni.o kadar konu dışı,gereksiz ve çok yazıyorsun ki ben bıktım şahsım adına.rica ediyorum biraz özenli davran.ayrıca hayal kırıklığı olmasın ama steven gerrard taş bir hatunla evli ve 2 kızı var

vereliniortak

Yaa sen ne kadar herseyı cıddıye alıyorsun ben kımın kım oldugunu zaten cok ıyı bılıyorum bunu sadece bıraz gulumseme ortamı olsun dıye yazmaya calıstım nıye sızın yasadıgınız yazack uzuzn ızlanımlerınız yok mu yoksa genıs dusunmek suc mu ne kadar abartt tınız hem bu arad unutulmasın AVRUPA DA OGRETIM GOREVLISI olan benım... Nasıl boyle seylerı cıddıye aldıgınız da bılmıyorum dogrusu...

Dıger hanımlar sadece en mantıklı olanını yaptılar gulup gectıler bu kız şamata olsun dıye yazıyor dedıler ban sızın bunun uzerınde durdugunuza ınanamıyorum... Neyse bu da sızın bakıs acınız...

banada anne adımı, burcumu sordu. kızlar bu arada siz hep levent, levent diyorsunuz da geçen hafta gittiğimde serkana da baktıran çoktu bekleyenleride çoktu. hiç ona baktıran var mı?

Son düzenleme:
banada anne adımı, burcumu sordu. kızlar bu arada siz hep levent, levent diyorsunuz da geçen hafta gittiğimde serkana da baktıran çoktu bekleyenleride çoktu. hiç ona baktıran var mı?

evet bende iki kere gittim ikisindede serkanın sırası çoktu bende merak ettim baktıran varmı acaba ?

evet bende iki kere gittim ikisindede serkanın sırası çoktu bende merak ettim baktıran varmı acaba ?

ben 19 kişi bekleyerek baktırmıştım. 2 kez baktırdım. 2 saatte geldi sıra. 5 dk bile bakmıyor, çoook kısa. dediği şey verdiği tarihte olmadı. şu anı iyi biliyor ama sonuç için beni muallakta bıraktı ikisinde de. bu olmazsa diğeri olacak dedi mesela. olup olmaması bir görüşmeye bağlı dedi. kesin görüşme olacak dedi. bir şey olduğu yok. net bir şey söylemedi yani. sonuçsuz bir fal oldu=))

hımm tşkrler bilgi verdiğiniz iyi oldu bi ara baktırmayı düşünüyodum vazgeçtim şimdi :)

arkadaşlar özür dilerim yanlış bilgi vermişim...kurtuluştaki bayanın adı sema değil selma imiş...kusura bakmayın...ohaoldumsmile

Merhaba
Ben aranıza yeni katıldım.
Fala çok meraklı bir bayanım.Bu forumda okuduğum bazı falcılara bende gittim.
En son Kadınlar Kahvesi Dilek Hanıma gittim.Banada Seyhan Hanımın adres ve telefonunu özel den yazarsanız çok sevinirim.
Bende sizlere Kadıköy DİMO Cafe deki Sema Hanımı tavsiye ederim.Kendisi tarot bakıyor.Kahve fincanına en son bakıyor.İsabet ettirişi süper.Fiyat bakımından da çok uygun ve uzun da bakıyor.
Hangi olayınız olursa olsun gidip baktırdığınızda açtığı kartta söylediği şey aynen oluyor.
Birde çok dobra bir hanım müşterisine asla politik davranmıyor.Tüm gerçekleri yüzüne söylüyor.En beğendiğim tarafıda bu zaten.
Aksi halde diğer falcılara baştan söylemek durumunda kalıyorum.''Lütfen olumlu olumsuz ne görüyorsanız söyleyin '' diyorum.Faldan önce uyarmazsam olumsuzları söylemiyorlar.Yumuşatarak geçiştiriyorlar.Bana çıkmadı lafı da bu yüzden çok ortaya çıkıyor bence.Amaç müşteri kaçırmamak.
Teşekkür ederim.

hoşgeldiniz fal başlığımıza :)
dimo cafeyi hiç duymamıştım.yeri nerde tam olarak acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…