İstanbul'da Fal - Falcılar

kime bakıcaz diye soruyo, çok da soru soruyo, o kim bu kim, kim senin için böyle diyo kim senin için böyle düşünüyo falan diye,
ben soru soran falcılardan hoşlanmadığım için pek hoşuma gitmedi, anca yönlendirme sonucu bişeyler söylüyo, kendi kendine başlayıp da böyle böyle demiyo, ben 30 tl verdim bişey demedi
isteyen gidebilir...

rita da gitti desene

valla ayhana bende baktırmak isterim doğrusu arkadaşlar :) uzun zamandır bir erkek falcıya baktırmadım.en son 2 yıl önce symbol cafede kısık sesle konuşan birine baktırmıştım adını unuttum.ayrıca çok hızlı konuşuyordu :S

Hep beraber buluşup şu Ayhan'a baktırsaydık da o aradan çıkaydı bari. Ramazan ayında da kafam rahat olurdu. Hakikaten şeytan dürtüyor galiba. Ben de baktırma isteği var ama eylem yok.

Hep beraber buluşup şu Ayhan'a baktırsaydık da o aradan çıkaydı bari. Ramazan ayında da kafam rahat olurdu. Hakikaten şeytan dürtüyor galiba. Ben de baktırma isteği var ama eylem yok.

geçen biri bana tasula türkan demişti o mesajı arıyorum bulamıyorum
taksimde dimi bu
artık kapris cafedeymiş

Son düzenleme:
geçen biri bana tasula türkan demişti o mesajı arıyorum bulamıyorum
taksimde dimi bu

Ben baktırmadım ama Dilek'in olduğu sokak galiba. 2,5 aydır Taksim'e gitmedim banabu arada(fal cafelere) Her ay giden ben 2,5 aydır gitmiyor. Baravo mu diyeyim artık ne diyeyim, bilemedim.eyvahedigeldismile

kızlar şimdi yeni birini keşfettim
eskiden bağdatta cadde kafe diye bir yer varmış zeynep diye biri
şimdi evde bakıyormuş 70 tl diyor duyan bilen var mı

September 77 uzun bakıyor mu rita, geçmiş ve şu anla mı ilgili anlatıyor yoksa gelecekle mi ilgili daha çok

kızlar şimdi yeni birini keşfettim
eskiden bağdatta cadde kafe diye bir yer varmış zeynep diye biri
şimdi evde bakıyormuş 70 tl diyor duyan bilen var mı

Alevko, bulursan haber ver olur mu? Pazartesi yada salı Kadıköy'deyim ona göre.

geçmişle ilgili hiç bişey söylemiyo Rita. Fal başlarken kime baktırıcaksın dedi ben de söyledim. Ona göre bişeyler söylüyo ama hep soru sorup bi tarafa doğru yönlendirme yapmak istiyo. Bİ süre sonra baktım ki pek bilmiyo ben de yönlendirdim ondan sonra gelecekle ilgili bişeyler söyledi. Çok uuzn değil çok da kısa değil falı.

Araştırabilirsen bir araştır o zaman. Başka bir aday çıkmazsa Levent'e gideceğim. Ayhan'ı bulursam ona da tabi.

kızlar avcılarda bi teyze var,ona baktırcam bende ramazan gelmeden,fikirlerimi söylerim size,annem baktı memnun kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…