İstanbul'da Fal - Falcılar

Mazarin (320. sayfadayım sonrasında yazdıysan bilemiyorum diye soyluyorum) ne yaptın rita ile görüşebildin mi?

Katre82 ayhan'la medyum mazlum'u nasıl buluruz ?

ramazan ayına çok az gün kaldı yarın sabah istanbula dönüyorum....levente ya da gül''e mi gitsem?

ben de sonunda Levent'e gittim. Çok kısa baktı ama 5 dak. falan sürdü. Güzel şeyler söyledi ama çok kısaydı yaaa offff

honey canım çok sevindim hem senin adına hem de kendi adıma :kedi:
işe girmene çok sevindim kutluyorum hakkında hayırlı bir yer olur inşallah
bunun yanında leventin dediklerinin çıkması da güzel olurdu herkes pazartesini gösteriyor umarım olur

Son düzenleme:

himmm nerdeymiş bu mazlumm
mazlumu getirin banaa

ayhan'ın numarasını msj atarım özelden ama mazlum bursada yaşıyor, cep numarası kullanmıyor, arkadaşımın arkadaşı ile iletişim kuruyor geleceği zaman. ona organize olup çağırmak lazım 5-6 kişi. ayhan cefde bakmıyor çağırıyorsun nereye çağırırsan oraya geliyor, güvenilir ve çok şeker biridir, kahveye bakıyor, 20 tl.

bunları yazayım da sonra herkes ayrı ayrı soruyor.:kedi:

saol canimmmmopuyorumnanaktan
insallah dedikleri sanada cikar canim..kaydirigubbakcemile5

Katre 82 bir arkadasım daha ayhan demişti aynı kişi oldugunu fark etmemişim, sen baktırdın mı çıktı mı sana söyledikleri ?

Kızlar, Rita'ya gideniniz olmadı mı hala? Bugün gitmeyi düşündüm. Aradım, kendisi İstanbul'a gelmiş ve tekrar Çınarcık'a dönmüş. ''Önümüzdeki hafta gelebilirim belki'' dedi.
Çok geç oluyor. Ramazan ayında baktıramam. Bakalım, en azından bir kişiye baktırıp ara vermek istiyorum.

katre bahar ay sonuna kadar yokmuş
ya kızlar allah aşkına biri falıma baktı da çıktı deyin ya

katre bahar ay sonuna kadar yokmuş
ya kızlar allah aşkına biri falıma baktı da çıktı deyin ya

ohoooo, bahar şu anı çok iyi bilen bir tarotçu dediği çıkıyor mu çıkmıyor mu bekleyip görücem. dediği çıkanlar ayhan, levent, mazlum. ayhan'ı arasana sen.

çilek 05, benim yazımın altına yazmışsın, sonra da ayhan'ın dediği çıktı mı sana demişsin. sayfa 323 sanırım tekrar oku lütfen. ilk paragraf özellikle. başkasını bilmem bana dediği şeyi aynen yaşadım, hayatım çok farklı yöndeyken üstelik.

kızlar ben dün Ritaya gittimm.. Kurtuluş da bi bodrum katı gibi bi evi var, yarım bardak su almış eline bi de küçük bi havludan el bezi bardağa bakıp hemen konuşmaya başlıyoo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…