İstanbul'da Fal - Falcılar

armağan içinde hatırladığım iki şey var biri hemen aynı gün oldu
ikincisi de aklımda olan birşeydi verdiği tarihten 6 ay sonra falan oldu
başka ne dediğini hiç hatırlamaıyorum

gitmeden durabiliyorsan en güzeli gitmemek

ya hayatım kafamda birsürü soru var bu soruları kişinin kendisine soramıyorum çünkü çok büyük bir aptallık ettim ama falcılardan gerçeği öğrenmeye çalışıyorum onun için bugunu iyi bilen biri olması lazım

armağan içinde hatırladığım iki şey var biri hemen aynı gün oldu
ikincisi de aklımda olan birşeydi verdiği tarihten 6 ay sonra falan oldu
başka ne dediğini hiç hatırlamaıyorum

armağan aslında fena değil bence birde yarım saat bakıyor. gerçi ücretide ona göre. en azından sorsan sorularına cevap verir. beni ilk gittiğimde resmen şok etmişti. ikincisindeyse şu evlilik durumu hariç çok şeyi bilmişti. birde fala başlamadan bana bakalım sana ne yalanlar atacağım demişti espriyle ama bana ters tepti bu söylemi. o yüzdende bir daha gitmedim. ama tekrar gidebileceğim falcılardan biri. bu da az şey değil.

biliyorum aslında ay ne bilim belkide gitmem şu katrenin ayhanı mı arasam katre yardım et:gitme:

okurken aklımdan geçiyordu ayhan'a git die söyleyim diyordum ki sen yazmışsın. bence ayhan'ı dene, adamın söylediklerini ben aynen yaşamıştım yani ortada bahsettiği kişi durumlar vs yokken dediği tarihte yaşamıştım. kuzenimin evleneceğini de bilmişti. dene derim.

bir de şu bursalı su falına bakan medyum mazlum'un izini bulmuş arkadaşım. isim misim ne varsa veriyor. 3 ismi de arka arkaya sıralamıştı bana isimlerden biri de ışık. atsa da tutturamaz. bir arkadaşımın ismini verdi direk bu sana evlenme teklifi edecek dedi. yok artık arkadaşım o benim dedim ve bir kaç ay sonra imkansızken çocuk evlenme teklifi etti. bişeylerle konuşuyor zaten o. eylül'de bi arkadaşım çağırmış, olursa seni de götürürüm.

bilmiyorum aslında pazartesiyi beklemek en uygunu çünkü bir takım sorularımın cevabı belli olacak
ama yapmam gerekenleri önceden kestirmek istiyorum çok kötü durumdayım

tamam canım gideriz
ne diyecem levent sana da an isminde olacak demiş miydi

alevko merhaba..
senin kafan gerçekten karışık görünüyor...bu durumda esasında gitmemek daha doğru..ama genede tavsiyelerimi yazayım:)

gül'ü gerçekten tavsiye ederim...ben 1 ay evelsi baktırmıştım ve bir daha baktırma moduna girmedim...kadın iyi biliyor valla..ve sorularına çok net cevap veriyor...tek can sıkıcı olay...çok sıra olabiliyor

başka bir tavsiye daha...bakırköy sea garden de ki neslihan derim...o da gerçekten iyi...10 dak cıvarında bakıyor...çok net konuşuyor..denemeye değer..sadece neslihana rendevu alarak gitmeni tavsiye ederim:)

canım sagol ama haklısın bu durumda baktırmamak eniyisi
biraz önce bizim ailemizin falcısı var onu aradım mantıklı şeyler söyledi 1 yıl önce de baktırmıştım hemen aynı şeyleri söylemiş, not almışım dediklerinin çoğu olmuştu
şimdiki sorularımı da sordum hatta bazı taklitler yaparak cevaplar verdi güldürdü beni gerçekten çok doğru ben de öyle düşünüyordum ama dedim ya aksini düşünüp bir hata yaptım bir de izmitte gittiğim aptal kadın o yönde şeyler söyledi iyice sinirlerim bozuldu
ama onun dışında herkes benim olmasını istediğim gibi söyledi ki mantıklı olan da bu zaten ben hata yaptığımı farkettim ama iş işten çoktan geçmişti şimdi düzeltmenin yollarına bakacam olacak diyorlar bu hafta bakalım yazarım size de
sanırım başka birine de gitmem
bakırköy çok uzak bugünkü kadın yatıştırmamış olsa belki o heyecanla giderdim ama
pazartesi de nişantaşında bahar dediler belki durumda olumlu bir şey olmazsa ona gidebilirim
hayırlı haberleri vermek isterim hoşçakalın

ben bi çok kişiye fal baktırdım içinde bulunduğum durumu en iyi değerlendiren ve bilen tasula türkan olmuştu söylediği tarihlerle falan şaşırtmıştı beni ama iyi elektrik alamadım ben o kadından

merhaba alevko,
izmitte kime fal baktırdın acaba?

QUOTE=alevko;14529357]canım sagol ama haklısın bu durumda baktırmamak eniyisi
biraz önce bizim ailemizin falcısı var onu aradım mantıklı şeyler söyledi 1 yıl önce de baktırmıştım hemen aynı şeyleri söylemiş, not almışım dediklerinin çoğu olmuştu
şimdiki sorularımı da sordum hatta bazı taklitler yaparak cevaplar verdi güldürdü beni gerçekten çok doğru ben de öyle düşünüyordum ama dedim ya aksini düşünüp bir hata yaptım bir de izmitte gittiğim aptal kadın o yönde şeyler söyledi iyice sinirlerim bozuldu
ama onun dışında herkes benim olmasını istediğim gibi söyledi ki mantıklı olan da bu zaten ben hata yaptığımı farkettim ama iş işten çoktan geçmişti şimdi düzeltmenin yollarına bakacam olacak diyorlar bu hafta bakalım yazarım size de
sanırım başka birine de gitmem
bakırköy çok uzak bugünkü kadın yatıştırmamış olsa belki o heyecanla giderdim ama
pazartesi de nişantaşında bahar dediler belki durumda olumlu bir şey olmazsa ona gidebilirim
hayırlı haberleri vermek isterim hoşçakalın[/QUOTE]

arkadaslar leventin baktigi fal cikyior yvas yavas....ben suanda okuorum ama is ariodum ek olarak hani kendi harcligimi cikartmak icin felan.levent calismak istedigimi bilmisti zaten bunun üstüne bide sen bi ise giriceksin.böyle sosyal bir ortamda dedi.cok insan var dedi,
dün gittim dilekcemi verdim.adam bugün beni ise aldi agustosun ortasina dogru baslayabilirsin islemler hallolunca dedi.$ok oldum.akannehir

ve leventin bahsettigi gibi cok insanin bulundugu bir ortamohaoldumsmile

hayırlı olsun yeni işin honey88.iş çok önemli bu devirde.aşk güzelde karın doyurmuyor kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…