İstanbul'da Fal - Falcılar

kadıköy kadınlar kahvesi demişsin burası modadaki yer mi? orada sadece sema hanım var, aynı yerden bahsediyorsak yeni birileri mi geldi acaba, ayrıca ışıl denen kişi harbiden sallamış kimse gitmesin bari klava:

biz 2 arkadaş gittik ve öyle şok oldukki dediklerine tabiki zaman gösterecek ama teşekkrler gül hanım yine geleceğiz bekle bizi...kaydirigubbakcemile2

KK ' da ilk mesajınız ve direkt gül'ü savunan mesaj yazmışsınız düşündürücü :uhm:
bu gül müdür nedir bıktım bunun ismini duymaktan burada son zamanlarda çok adı geçmeye başladı bu forum bizim net yorumlarımızla para tuzağı olan,sallayan vs falcıları hep eledi böylelikle birbirimizin paralarını ve umutlarını harcatmaya engel olduk,yine bir arkadaşımızın açıkca yazdığına dayanarakda kendimizi gülden koruyoruz çünkü kendi korkusuna bir müşterisinin özel hayatını başka bir müşterisine anlatmış hele ki internette yazıldığını duyduktan sonra yapmış bunu direkt reklam korkusu... neyse adından daha fazla bahsedip kendi adıma sana prim yaptırmayacağım.

bende arkadaşlarımla gittiğim tüm falcıları ve sonuçlarını yazayım o zaman;
şimdi monami cafede sedat ı 3-4 sene öncesinden majestikten tanıyorum zaman içinde kendini geliştirmiş ama geçen yaz baktırıyorduk sedata iki kez baktırdım söylediklerinin bazıları oldu bazıları olmadı. yine monami kafeden semayı çok tutuyordum yani genel anlamda içinde bılunduğumuz durumları hepsi biliyor ama tatmin edici değil bana göre. hissiyatlarının yada enerjilerinin yettiği kadar bakmaya çalışıyorlar.ben artık sedatı ve semaya baktırmayı bıraktım.

majestikteki emre 3-5dakka bakıyor ama biliyor beni şaşırtmıştı. önceden tvde çıkıyordu kendisi.

kadınlar kahvesine gelince,pelinin enerjisi açıkçası çok negatif ve hep herkese aynı standart tarihleri veriyor.meryem yada remziyeye baktırmayı düşünmüyorum arkadaşım barışı denemişti fena deil ama yeterli değil.1senedir gülşaha gidiyordum birebir bildiği zamanlar oldu ama tutmadığı zamanlarda oldu,3harflileri var onlarla bakıyor.o kafede en iyi gülşah bana göre.dileği denemedim.

melekler kahvesinde şengül hanımı denemedim selda vardı kısmen dedikleri oldu yani %100 zaten bilmeleri çok düşük bi oran.

taksim sembolde levente baktırdım korkunçtu bu kadar sallamasyon olur tavsiye etmiyorum.sembol kafe derseniz,nişantaşı sembolde özgür bayağı bilmişti,bahar var orda o bilmişti ama süre olarak 7-8dakka filan bakıp gönderiolar yanii verdiğin paraya değmiyor.bağdat caddesi sembol de ben 2-3sene önce nesil ide osmanıda denemiştim tavsiye etmem bi kaç kez şans verdiğim halde hiç olmadı. gidecekseniz serkana gidin günde 70kişiye bakıo ama dediklerinin olduğu zamanlar oldu her zaman olmuyor.

taksim kapris kafedeki tasula önceden majestikteydi ve ben 2kez baktırdım ama dedikleri kesinlikle olmamıştı o yüzden tasulanın kızı rozaya baktırdım 2kez şans verdim arkadşlarıma tuttu bana tutmadı.

taksimdeki en iyi falcı galatasary lisesinin yanından aşağıya karaköye doğru inerken sağda 45lik barın çaprazında kalıyor solda cafe özge mulla her gün orda gidin ona baktırın su+tarot.kişi olarakda tanıdığım ve dediklerinde hiç yanılmadığını gördüğüm birisi.15lira.mulla dır adı ve şamandır.adam 7yaşından beri bu işin içinde ufak tefek bi adam.söylediği şeyler kesin ve nettir.

*kurtuluş feriköydeki arap melahati bana kadınlar kahvesindekiler söylediler bende duydum ama adresi bilmiyoruz bilen birileri varsa beraber gidelim.
*kartal cevizli de angels kafedeki serkan inanılmaz metediliyor kadınlar kahvesinde karşılaştığımız bi kız özellikle beylikdüzünden kalkıp gittiğini anlatmıştı,söylediklerine bakılırsa çok falcı gezmiş olmalarına rağmen ordaki serkanı kimseye değişmiyorlar.minübüs caddesinden geçen münibüslerle gidilio ve cevizli istasyonunda inilio istasyonun altından geçilio denemek lazım.öğlen 2ye kadar bakıo dedi kızlar.20 yada 25lira

*bakırköye gelince;bakırköyde dejavudaki duygu kesinlikle fiyaskoydu,gidecekseniz sunway kafede yılların eskitemediği ünlülere bile bakmış yaşlı iki kadın var biri seyhan abladır diğeride esra abladır ikiside her zaman biliyorlar zaten medyumlarmış. yolu tarif ederim isteyen olursa.birde çarşının içindeki kilisenin sokağından giriyosunuz ortaşeker kafe var orda emel var onu bulun sorsanız gösterirler sanırım.emel de kesinlikle iyi.

*göztepede gülsün hanım evde bakıo demişsiniz onu merak ediyorum.. adresi bilen söylerse giderim.

astrolog nuray sayarı tavsiye ediolar seansı 300lira olup randevuyla çalışıo ve bi kaç ay sonraya sıra gelio yeri etilerde.astroloji ve gezegenlerin hareketleri burcunuzun 1yıl içerisinde getirceği götürceği herşeyi söylüyormuş.

aklıma daha geldikçe yazıcam arkadaşlar.

slm canm...bende numarasi var..bende burdan bi arkadastan istemistim..TRYAMOUR vermisti saolsun.özelden yolladi bana mesaj.ben yollayamiorum sana özelden bende yeni üyeyim bu siteye....ismini verdigim arkadasa sorarsan iyi olur.
hihoyyyt

canım nilüfer hanımın telefonunu alabilme şansım var mı artık özelden msj atabiliyormusun ben atamıyorum yeni üyeyim:)

Bu kulübe daha yeni üye oldum...herkese merhaba...forumdaki yazılarınızı okudum ama en ilginç falı kadıköyde bir cafede yaşadım arkadaşlar....daha henüz çok yeni açılmış olan bu fal evi müthiş...MU CAFE adı....ıstanbulda bir sürü yerde fal baktırdım....taksimden tutunda bakırköyde ve kadıköyün her yerinde....fakat bu baktırdığım fallar bana hiç inandırıcı gelmediği gibi hepside aynı şeyleri söylüyorlardı...birgün kadıköyde dolaşıyordum ...bu cafe dikkatimi çekti...adıda çok değişikti...MU CAFE..first class bir cafe olduğu dışardan belli oluyordu..içeri girdim ve ilginin bu kadar hoş olablileceğini tahmin edemezdim..fallar hakkında bilgi verdiler...bugüne kadar adlarını dahi hiç duymadığım fallardı bunlar...neyse SEMENDER adında bir fala girdim...bakan bir beydi...ilk başta tereddüt ettim baktırmaya ama sonra karar verip odasına çıktım....mekan o kadar güzelki arkadaşlar...her falcının kendine ait odası var..ve her yer tertemiz ve renkli...bu beni mutlu etti...falıma bakan kişi ARSLAN BEY adında kendinden emin ve pozitif bir insan duruyordu karşımda...yarım saatlik seansın 1.5 saat süreceğini önceden söyleselerdi inanmazdım...vaktin nasıl geçtiğini anlamadım..buraya gidin arkadaşlar..ne demek istediğimi anlayacaksınız...
MU CAFE....(Balıkçılar sokağında mıgrosun karşı sokağında)

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar bayadır uğrayammaıştım bu konuya işşlerimin yoğunluğundan ara ara okumaya çalışmıştım. oturdum okudum bütün yazılanları. tabi yolum bakırköye düşünce bu güle bende gittim. çok fazla bekledim ama inada bindi beklemek çünkü hem forumda övüyorlardı hemde ordakilerin şaşkınlığı beni güle fal baktırmaya iyce meraklandırdı. geçmişe dair yaşadığım özel şeyleri bildi isimleri bildi süre yaş bildi ama sonuçta tabiki bunlar geçmiş ve şu andaki şeyler. geleceğe dair bir kaç şey söyledi olur mu olmaz mı bilemeyceğim. bence bi çok falcı geçmişi ve anı bu kadar net söylemdiğinden şaşırtıcı geldi. ama bizm amacımız gelecek değil mi? geçmişi anı hepimiz biliyoruz. zaman bırakıp göreceğiz artık..çıkarsa bikaç dediği tekrar giderim çıkmazsa da sorun değil çıkmayan fallara alıştım zatenzemuszemus

bu bana enteresan geldi.peki bakımı nasıl yapıyorlar ve ücret nedir? kafe profili olarak iyi hazırlanmış görünüyorlar:)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada taksim gemideki dilek le krişnada bakan dilek sanırım aynı. ben 4sene önce baktırmıştım dileğe fincana bakmıodu kapalıyken konuşuodu.başta etkileniosun ama bana dedikleri çıkmadı,zaman içerisinde kendisini geliştirdiyse muhtemelen bakımı iyidir.

bu kadar çabuk yanıt verdiğin için teşekkür ederim:)

Rica ederim canım,ben kk müptelası olduğumdan hep buralardayım :)
Yanlız eğer Nilüfer e baktıracaksan bir tavsiyem var.Asla yorum yapma,soru sorma.Bırak o anlatsın.Çünki aksi taktirde sanırım kafası karışıyor.

aynen canım bende güle gitmeyi düşünüyordum ama reklam kokulu mesajları okudukça soğudum açıkçası,gitmemeyi düşünüyorum...

iyi falcı kendi reklamını yapmaz bence,yada yaptırmaz.ayrıca özel şeyleri müşterilerine anlatmasıda cabası..

bir de faldan anlayan insanların biraz mükemmeliyetçi olması gerektiğine inanıyorum,yani falcıyı yüzde yüz öven,teşekkür eden kişiler açıkçası bana inandıcı gelmiyor,gerçekten söylüyorsada falcının sadece bildiklerinin etkisinde kalıp söylüyordur.

kaldıki bu insanların bunu iddaa etmesi için aradan çok uzun zaman geçmesi gerek,çünkü iyi falcı uzun vadede şeyler bilir.

daha dün baktırmış falı gelip harika mükemmel derse o falcı gidilmeyecekler listeme yazılır açıkçası..

kontessa
mulla diye birinden bahsetmişsin. sen baktırdın mı çıktımı sana? cafenin ismi özge mi, doğrumu anlamışım. bilmiyorumkismile

tavsiyeni dikkate alıcağım,evet topiği en başından okumaya başladım 50küsür sayfadır bahsedilen falcılar hakkında bayağı sayenizde bilgi sahibi oldum,sanırım bende bu sitenin müptelası olucam yakında.
nilüferi denediğimde bende deneyimimi paylaşıcam sizlerle genel olarak sanırım beğeniliyor kendisi.en azından elenenler arasında değil.

kontessa
mulla diye birinden bahsetmişsin. sen baktırdın mı çıktımı sana? cafenin ismi özge mi, doğrumu anlamışım. bilmiyorumkismile

mullaya 1yıldır gidiyorum.verdiği zamanlarda hiç şaşmadı hayatınızdaki 2yıl içerisinde olup bitecek şeyleri sıralıyor,suyla başlıyor tarotla devam ediyor kartlara istediğiniz kadar soru solabiliyorsunuz,aşk,sağlık,aileniz,işiniz herşey çok genel bakıyor ve net söylüyor yuvarlamıyor.galatasarydan aşağıya fransız sokağı yada karaköye giden yoldan inerken sol tarafta cafe özge zaten tek falcı o.öğlen 1,5gibi gelmiş oluyor tavsiyem pek akşama kalmayın erken gidin akşam saatlerinde çok yorulmuş oluyor ve kalabalık olabiliyor.işin ehli kişilerden.çok falcı dolaştım en az sizler kadar ama mullaya güven duyuyorum.
bahar gönderdi diyin sevgilerimle hepinize:)

bu arada tekrar ediyorum bakırköyde seyhan ablaya muhakkak uğrayın ilk yazdığım msj içerisinde de belirtmiştim zaten. bana 8saat içerisinden bilmem kimden haber alıcaksın dediğinde hadi canım demiştim ama kadının yanında arandım gerçekten.1saat bakıyor 20 lira kağıda çizerek başlıyor ve kahve içiyorsunuz tarottada iyi tarotla karıştırıp bakarsa 25alıyor kartları açmasına müsade etmeyin eğer tarot karıştırsın istemezseniz.ama sağlam bi kadın müdavimi olduk anadolu yakasında oturmamıza rağmen bakırköye gitmeye üşenmiyoruz hatta ben cuma günü gidcem. bende numarasıda var ama yeni üye olduğum için özelden msj atma şansım yok:)adresi tarif edebilirim.salı günleri izinlidir kendisi.

Arkadaşlar bölüm editörü arkadaşım uyarıda bulunmuş ama
hala açık adres,telefon bilgileri verenler oluyor..
Biliyorsunuz ki,kurallar gereği iletişim bilgilerinin verilmesi yasak,
reklam yapmak yasak.lütfen bunlara çok dikkat edin..
Güzel paylaşımlar diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…