İstanbul'da Fal - Falcılar

boşver aramıza casus sızdıracağını sanmış ama biz kaçın kurasıyız biz kapattık o bahsi yeterince reklam yaptı zaten gül hanım
bundan sonra denemek isteyen gider isteyen diğerlerinin gülün dediği birşey çıktı diyene kadar bekler ama herkes kimin tavsiyesine uyacağını anlamıştır zaten

Neyse yanlış anlaşılma oldu.. Kusura bakma bende hemen kendime aldım.
Sorun yok :))))

Canım, bizim arkadaş akıllanmadı. Geçen de mesaj atmış o kadına yine gidelim mi diye...kaydirigubbakcemile3

ya sen ne diyorsun bi ara şöyle diğer topiclerde gezdim narinamıdır nedir bi kadına 300 tl bayılmışlar öleceğim günü söyleyeceğini bilsem vermem ha o kadar parayı bir anda(diyorum çünkü bugune kadar verdiklerimi toplarsan o kadar ediyordur herhalde:mymeka:)

çaresizlik insanı nelere sürüklüyor....insan yapmam dediği şeyleri yapıyor...fala hiç inanmayan ben bu yıl müdavimi oldum...çıkmayınca da üzüldüm...çünkü umutlandım...aslında baştan motive oluyorum terapi gibi geliyor dedim kendi kendime...kendimi kandırmışım...bu fal işi aynı madde bağımlılığı gibi başta bir şey olmaz diyorsun ama bir bakmışsın bağımlısı olmuşsun hayatını ona göre ayarlıyorsun...ve belki de hiç olmayacak şeyler için yüzünde sadece bir tebessüm beliriyor...ama asıl en acısı da umutların boşa çıkınca yüzündeki o küçücük bir tebessümün yerini gözyaşlarının alması...ve bu insana gercekten de çok ama çok koyuyor....

doğru canım son yıllarda sıkıntıdan öyle şeyler yaptım ki artık kimseyi eleştirmiyorum yaptıkları herhangi birşey yüzünden, kimbilir başına neler geldi de bunları yaptı diyorum

ama çok şükür sağlıklıyız işimiz gücümüz var, en önemlisi planlarımız var(böyle zamanlarda onlarda yok oluyor biliyorum ama)

bir kere sevdin madem yine seversin bu sefer daha çok hakeden biri çıkar karşına unutursun bu günlerini ben geçmişe bakıyorum da kimleri unutmuşum varsın falcılar gelecek desin gelmesin , başkası olacak desin olmasın böyle de mutlu olmanın yollarını aramak lazım olan sadece sana oluyor

evet canım haklısın...yoluma bakarım artık ben...

yazdıklarınızı okuyunca hepimizin derdi sıkıntısı benzer gibi geldi. insanın paylaşası geliyor
hepimizin dilekleri, duaları kabul olur inşallah, tabi hayırlıysa. bizim için hayırlı olan neyse onu yaşayalım...

önceki falcılar mayıs haziran temmuz aylarını kullandılar...
şimdi gitsem ağustos eylül....eylülden sonra ekim kasım......
tek olan şey zaman kaybı.....para...aslında bi çok şey....
hayat böyle geçmez ki...günaha da girdim...belki de olacağı varsa da bundan olmaz...
falcılardan medet umuyorum diye...yanlış hatırlamıyorsam
insan ellerini açtığında dua etmek için Allah 'buyur kulum bir emrin mi var dermiş'
istedğim şey hayırlıysa verir zaten güzel Rabbi'm...

arkadaşlar Rahşan a giden oldumu...
cok merak ettım tavsıye eden bendım cunku umarım gıdıpte memnun kalanlar olmustur
yazarsanız sevınırım

Nedense bugün ben de aynı şeyi düşünüyordum. Bu nedenle temmuz önemli benim için. Bu ayda da söylenenler olmazsa kim önerirse önersin, ya da ne kadar beğenmiş olsam da adımımı atmayacağım. Zaten sözüm var, şu sorunlarım çözülsün bir daha gitmeyeceğim diye. Bir nevi adak gibi oldu....

Bakırköy İstanbul Caddesinde Porple Cafe de Gül isimli bir bayan var. mutlaka gidin. tanımanızda fayda var

bakırköyde Gül adında bir bayan tanıdım. bu aralar fal baktırmak istiyorsan mutlaka git. telefonu xxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha öncede bir kaç kez yazdım msn adresi telefon numarası kişisel adres forum içinde verilmesi yasaktır.
Devamı halinde uyarı alırsınız ..

Bakırköy İstanbul Caddesinde Porple Cafe de Gül isimli bir bayan var. mutlaka gidin. tanımanızda fayda var

burdan gidenler oldu, bende gittim, memnun kalmışsın sanırım önerdiğine göre. kaydirigubbakcemile2

Canım rica ederim umarım memnun kalrsın.Daha sonra burada paylaşım yaparsan çok memnun olurum.

Özeline telefonunu yazdım canım.

elmakurdumsun banada nilüfer hnm numarasını gönderebilir misin yeni üye olduğum için özel msj atamıyorum. şimdiden çok teşekkür ederim.

yerimseni

Arkadaşlar herkese merhaba,
Gördüğünüz gibi Kadınlar Klübüne yeni üye oldum,sitede üye çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde birkaç gündür yazışmalarınızı takip ediyorum.
Falla ilgili enteresan yorumlarınızı birer birer okudum.Bence hepsinde bir sürü öğrenecek detay ve değerli yorum var.
Bu konuyla ilgili kişisel deneyimimi paylaşmak istedim:
2006 dan beri eski eşimle ilgili bir sorun yüzünden zaman zaman hatta düzenli olarak fal baktırdım.Şu an sorun kalmadı ama önceleri gırgırına başlayan fal macerası tabii zamanla alışkanlığa dönüştü.Daha önce sinema,konser,spora zaman ayıran ben,fallara dalıp 1-2 sene bu işten cidden zarar gördüm.(maddi ve manevi)
Evet falcılar birçok şeyi tutturuyorlar,evet hemen hemen hepsinin geçmişle ilgili oldukça önemli tespitleri var,ama geleceği bire bir bilene hiç rastlamadım.
Kısa dönem belki çıkan bişeyler oluyor ama 100% bilen bence yok.
Fal baktırmak insana günlük meşgale oluyor ama gerçekten fallarla ilgili pozitif ne gördüğümü sorarsanız:
muhattablarımızın o dönem bizimle ilgili düşünceleri ve başka kişilerle olan ilgi veya beraberlikleri,diyebilirim.Hoşlandığımız kişinin yada erkek arkadaşımızın yanında birisi var mı,bizimle ilgili ciddi bir düşüncesi var mı,vs..genelde fallarda çıkıyor.
Yani şu anla ilgili sorularımız varsa fal tatmin edici olabiliyor.Ama gelecek yok...
Çok uzun yazdım,sıkıcı gelebilir,ben de Gül'ün müşterisiyim fakat onunla ilgili şunu söylemek lazım,kendisinin falı çıkıyor mu bilen yok,sebebi de bana söylediği kadarıyla Almanyadan Türkiyeye yeni gelmiş olması...ben de sonuç bekleyenlerdenim.

Onun dışında merak eden varsa tecrübe ettiğim ve bugünü iyi bilen falcılar bence şöyle:
Bakırköy DEJAVU cafede Nagehan,Taksim Sembol'de Bora,Taksim Bir Melek te Sevgi ve Rahşan diyebilirim.
Gül için beklemedeyim,bugün ve dünü süper biliyor ama düşünce mi okuyor,yoksa 3 harfli arkadaşlarıyla mı irtibatta anlamadım.O yüzden referans olamıyorum,tek bildiğim fal bahane,biz herşeyi bilsek te kabul etmekten kaçıyoruz...
Herkese sevgiler ve bol şans!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…