İstanbul'da Fal - Falcılar

selamlar,

dün ayhan'a ulaştım ve randevumu aldım. ulaşamayanlar tekrar denesin derim, eşi hastanede olduğu için yanıt verememiş.

bu arada bu maltepe'deki serkan başka yere geçmişti ve biri yazmıştı, sanırım alevko yazmıştı. yeni yeri neresi olmuş alevko özelden yazar mısın bana, o adamı merak ediyorum tatil dönüşü gitmeyi düşünüyorum.

selamlar,

dün ayhan'a ulaştım ve randevumu aldım. ulaşamayanlar tekrar denesin derim, eşi hastanede olduğu için yanıt verememiş.

bu arada bu maltepe'deki serkan başka yere geçmişti ve biri yazmıştı, sanırım alevko yazmıştı. yeni yeri neresi olmuş alevko özelden yazar mısın bana, o adamı merak ediyorum tatil dönüşü gitmeyi düşünüyorum.

ben de purple cafe gül'den randevu aldım. Bakalım hayırlısı...

binnura gittim. kahve+tarot 20 tl. yarım saat kadar bakıyor.
bugün ve geçmişle ilgili çok şey söylemedi. birkaç yorum yaptı ama onlar da genel burç yorumu gibiydi. gelecekle ilgili çok net tarihler veriyor ama onlar da çok özel bilgiler değil gibi, bekleyip göreceğiz artık. beni tatmin etti diyemem.

katre bana da ayhanın yerini söylermisin ve cep telini özelden atarmısın rica etsem ayhan için ne diyorlardı arkadaşlar hatırlamıyorum

kızlar teyzemin tanıdığı bir teyze varmış,falcı değilmiş ama,çok iyi fal bakıyormuş,teyzem davet etti beni gel sana da baksın diye,işin ticaretini yapmadığı için malesef bilgi veremem size,ama ben gidip memnun kalırsam forumdaki bi şanslı üyeye bu fırsatı vermek isterim.

kızlar ben de bugün dileke gittim kadınlar kahvesi aslında niyetimde inci cafeye gitmek de vardı ama o kadar güzel şeyler söylediki dilek canım başka falcıya gitmek istemedi iyiki de gitmemişim biri gtimiş beğenmemiş
aslına bakarsanız tüm diğerleriyle aynı şeyleri söyledi yine aynı kişileri tarif etti ama sadece diğerleri b şıkkını tercih edeceğimi söylerken bu a şıkkı dedi onun dışında aynı
bunun yanında geçmişe ait uydurmaları da oldu diyebilirim ve de biraz uyanık geldi bana yani ağzından çok laf alıyor sanki daha doğrusu soruyor
ama dedim size bu sondu sıkıldım artık aynı şeyleri duymaktan bekleyip görecem zaten toplamda 10 falcı falan oldu yarısı bi türlü dedi yarısı başka elbet birininki çıkcak
bu çok net tarihler verdi yaz dedi bi de 3 hafta sonra yine gel dedi niyeyse 15 dk falan bakmış

o kadar kadınlar kahvesine gittim, üstüne kuzenleri de götürdüm ama hep remziyeye mafoldumben
bi tane şey bildi diye o da ama çok da sallamış, niye dilek i denememişim hiç yaa:S

kızlar ben de bugün dileke gittim kadınlar kahvesi aslında niyetimde inci cafeye gitmek de vardı ama o kadar güzel şeyler söylediki dilek canım başka falcıya gitmek istemedi iyiki de gitmemişim biri gtimiş beğenmemiş
aslına bakarsanız tüm diğerleriyle aynı şeyleri söyledi yine aynı kişileri tarif etti ama sadece diğerleri b şıkkını tercih edeceğimi söylerken bu a şıkkı dedi onun dışında aynı
bunun yanında geçmişe ait uydurmaları da oldu diyebilirim ve de biraz uyanık geldi bana yani ağzından çok laf alıyor sanki daha doğrusu soruyor
ama dedim size bu sondu sıkıldım artık aynı şeyleri duymaktan bekleyip görecem zaten toplamda 10 falcı falan oldu yarısı bi türlü dedi yarısı başka elbet birininki çıkcak
bu çok net tarihler verdi yaz dedi bi de 3 hafta sonra yine gel dedi niyeyse 15 dk falan bakmış

canım sen onun verdiği tarihler pek ümitşlenme. her zaman tutmuyor. bana baştan dediği tarihler hep tuttu. ama sonrasında aynı başarıyı gösteremedi. yinede bana dediği çıkan tek falcı o.

o kadar kadınlar kahvesine gittim, üstüne kuzenleri de götürdüm ama hep remziyeye mafoldumben
bi tane şey bildi diye o da ama çok da sallamış, niye dilek i denememişim hiç yaa:S

remziyeyi çok öven vardı bende gitmiştim. ama kadının baktığı fal hayatımın en kötü falıydı. çok kötü şeyler demesinden değil negaif elektrik aldım. patır patır anlattı. hiç yorum yapmama bile müsade etmeden. hani fal ne zamana bitecekte gideceğim o kadar çabuk gitmek istedim yanından. bir daha asla baktırmam dediğim biri varsa o da remziyedir.

dediği çıksın da tarihinde değilim ama hemen hemen hepsinin verdiği tarih aynı iştede aşktada çok ilginç
inşallah dedikleri çıkar ama açıkçası mükemmel falcı diyemeyecem dileke de
çünkü geçmişle ilgili bazı komik şeyler söyledi

kızlar teyzemin tanıdığı bir teyze varmış,falcı değilmiş ama,çok iyi fal bakıyormuş,teyzem davet etti beni gel sana da baksın diye,işin ticaretini yapmadığı için malesef bilgi veremem size,ama ben gidip memnun kalırsam forumdaki bi şanslı üyeye bu fırsatı vermek isterim.

kızlar gelmek isteyen özel mesaj atsın,yaşını ve semtini belirtsin. (gideceğimiz yer bakırköyde)

katre bana da ayhanın yerini söylermisin ve cep telini özelden atarmısın rica etsem ayhan için ne diyorlardı arkadaşlar hatırlamıyorum

yazz12 özelden mesaj yazamıyorum, alevko ve telrun da vardı ama o da pek yok ortalarda. giden olursa paylaşsın ayhan için görüşlerini. bana %100 çıkaran tek falcıydı, pardon bir de symbol levent

sürekli bu ayhanın telefonu özelden isteniyor. ayhanın tam olarak nerede çalıştığını hala anlamış değilim. ne falı bakıyor, kaça bakıyor? ben mi kaçırdım yoksa. :sm_confused:

merhaba kızlar...

rahşana baktıran var mı?telefon ile bakıyodu sanırım...
ponpons..sen tavsiye etmştin sanırım...nasıl ulaşabilirim rahşan hanıma:)?

X