İstanbul'da Fal - Falcılar

selam kızlar..

geçenlerde Burcu'nun söylediği birşey çıktı...zamanı nasıl vermişti ..hatırlamıyorum...ama gerçekleşti:)
bide Dileğin dedikleri kısmen çıktı...yani...şu an ikis, kendini kanıtladılar (tam değil amaa:)

ben bu hafta sonu...vakit bulursan...ya Purpel..Güle veya İnci Binnue'a gideceğim...nedense..yeni listemizde...bunlar ilgimi çekti:)...gidersem...düşüncelerimi paylaşırım...

herkese iyi geceler...

neyse birisi sonunda bir şey çıktı dedi.. Nasıl bir şeydi pekı ?

ya ben burcuya daha önce deneyenlerden referans alarak gittim açıkçası ilk çıktığımda bir daha falcıya gitmerme gerek yok demiştim güncel durumu bildiği gibi kişi tarifleri bile yaptı bir iki harf hatası oldu o kadar bir de başta uyarmam gereken bi karışıklık ki onu tüm falcılar yaptı zaman konusunda da olacak dediği birşey oldu ama diğerlerinin daha zamanı var
ama falcının bilmediği birşeyi onu denemek için sorunca mecburen atmak zorunda kalmış olabilir kendini kanıtlamak için aslında yazmak lazım çıkanı da işaretlemek ben bu gece bu işi yapayım bari

ya ben burcuya daha önce deneyenlerden referans alarak gittim açıkçası ilk çıktığımda bir daha falcıya gitmerme gerek yok demiştim güncel durumu bildiği gibi kişi tarifleri bile yaptı bir iki harf hatası oldu o kadar bir de başta uyarmam gereken bi karışıklık ki onu tüm falcılar yaptı zaman konusunda da olacak dediği birşey oldu ama diğerlerinin daha zamanı var
ama falcının bilmediği birşeyi onu denemek için sorunca mecburen atmak zorunda kalmış olabilir kendini kanıtlamak için aslında yazmak lazım çıkanı da işaretlemek ben bu gece bu işi yapayım bari

evet yani burcu başarılı bence belki elektrik tutmamıştır.. Birde bana karşımdaki kişi kasarsa ya da ukala bır sekılde yaklasırsa bakama demıstı

Kızlar maltepe de bir tarot falı baktırmıştım arkadaşım götürmüştü beni, bir erkek bakmıştı fazla uzun değil hatta 5 dakika falan baktı ama bilemediği yoktu. Ağzım açık ayrılmıştım yanından. O zaman şuanki ilişkimi bilmişti. İsminin içindeki harfleri, bahar aylarında tanışacağımı, kışın evleneceğimi herşeyi ama herşeyi söyledi, adını arkadaşımdan öğrenip yazacağım size. İstanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz kimler var bu arada?

falcıların kralı izmitte niye istanbula geliyorsun ki
bu arada evleneceğimi demişsin ama evlendinmi peki ya da plan var mı ve en önemli soru bu kişi hayatında veya çevrende miydi yoksa birdenbire mi çıktı

neyse öğrendim yerini, bu arada symbol de bir tek leventten bahsediliyor ama araştırdığıma göre symbol de bir sürü fal bakan kişiler var, leventin haricinde diğerlerine baktıran oldu mu hiç...ya da aralarında en iyisi levent olduğu için mi yoksa..fisfisfis

Son düzenleme:
levent symbol şaşkınbakkalda mı? symbol şaşkınbakkalın tam neresinde, cadde üzerindemi, bugün ordan geçtim ama göremedim..daha önce gidenler yerini tarif edebilir mi..fisfisfis

maltepeden kadıköy tarafına doğru caddede ilerlediğini düşün sol taraftaki kaldırımdan boynerin olduğu sokaktan sonra 376 numaraya bak cadde üstünde göremezsin ama bi araay giriyorsun dar bi sokak gibi hemen sol kolunun üstünde bi cafe var isim cisim yazmıyor ama fal falan yazıyor diye burasıdır die giriyorsun bakıyorsun ki symboldesin ben öyle buldum:emir_bebek:

maltepeden kadıköy tarafına doğru caddede ilerlediğini düşün sol taraftaki kaldırımdan boynerin olduğu sokaktan sonra 376 numaraya bak cadde üstünde göremezsin ama bi araay giriyorsun dar bi sokak gibi hemen sol kolunun üstünde bi cafe var isim cisim yazmıyor ama fal falan yazıyor diye burasıdır die giriyorsun bakıyorsun ki symboldesin ben öyle buldum:emir_bebek:

sağol alevko . symbolde tarığa baktırdıı mı hiç. biraz önce facebook sayfalarına göz attım 22 yıldır fal bakıyormuş, ama yazılan yorumlarda iyi olmadığı için sanırım tarıktan pek bahsedilmemiş..

sağol alevko . symbolde tarığa baktırdıı mı hiç. biraz önce facebook sayfalarına göz attım 22 yıldır fal bakıyormuş, ama yazılan yorumlarda iyi olmadığı için sanırım tarıktan pek bahsedilmemiş..

ben baktırdım tarık a. geçmişi ve bugünü biliyor ama beni şaşırtacak bir şey söylemedi hiç. bir şeyler eksik kaldı sanki. o yüzden bir daha gideceğimi sanmıyorum.

amon ra cafe' yi taksimde bulan var mı? mısırlı zeynep bende duydum ama cafe nerede?

gecenlerde ben amon ra cafeyı aradım ınternet adresınde verdıgı bekar sokak oraya gıttım ama ole bıyer yok .bu arada zeynep için tanıyan bırı fos dedı .reklam yapıyor dedı resmen souyomus bulent ersoy falan baktıgı hıkayee mış ..ben boyl duydum.ıyı degıl dıyorlar

O ''herkes''in içine ben girmiyorum herhalde. 2,5 ay önce kendine baktırmıştım tavsiye üzerine. Hoş sohbet, tatlı bir bayan. Çok güzel şeyler söyledi, sanki baktırdığım günden itibaren bir anda sihirli değnek değecekmiş gibi. Ertesi günden itibaren gelecek yorumlarında bulundu. Hiçbir dediği çıkmadı.Kendisine baktırırken demiştim;''çok güzel şeyler söylüyorsunuz ama bunlar bu kısacık tarihlerde olma ihtimali yok.'' O da ''bak göreceksin, çıkacak'' dedi. Fakat çıkmadı.

banada ole dedı. bende beklemedeyım.gelenlerle konustum herkes cıkıyor falan dedı.bundan sonra baska bırıne gıtmıyoruz dedıler..ama bana daha cıkmadı bılmıyorum zaman ı var ..ama geçmısı ve bugunu bıldı..üzülüm şimdi.. neyse herkes cok metetti bana..herkesın cıkmıs ama bende beklemedeyım.bana da kısa zamanda bısey olucak dedı olmadı. bazılarınında zamanı var foss ozaman ..sagol cnm

wuvvv lindra burcu sana fena gönderme yapmışÇok üzgünüm çoook

boşver canım zaten bişey bilemediklerinde ilk sığınakları '' elektrik tutmadı'', '' kastı beni'' cümleleridir :KK1: :KK1: yahu bahaneden bol ne var hem biz falda gayet iyiydik güle eğlene baktı öyle kasılma falan yoktu sadece burcu falda kötü o kadar bunuda kabul etsin.

kızlar ben dün akşam serkana fal baktırdım.
Bana erkek bebek gözüktüğünü söyledi.Buarada 2 aylık hamileyim ancak anlamasına imkan yok henüz göbişim çıkmadı.Şubatta da doğum yapacağımı söyledi.Aynen öyle erken doğum vs olmazsa şubatta doğuruyorum.Eşimin işleriyle ilgili bir iki şey söyledi.Oda doğru.Ben şahsen çok memnun kaldım

Izmitte falcıların kralı var diyorsunuz bana özelden tellerini ve isimlerini yazarmısınız
ayrıca mısırlı zeynep reklam boşa para harcamayın derim..

Izmitte falcıların kralı var diyorsunuz bana özelden tellerini ve isimlerini yazarmısınız
ayrıca mısırlı zeynep reklam boşa para harcamayın derim..

mısırlı zeynep için senin gibi düşünen birkaç kişi daha var bende vazgeçtim gitmekten, uyarı için teşekkürler

kızlar ben dün akşam serkana fal baktırdım.
Bana erkek bebek gözüktüğünü söyledi.Buarada 2 aylık hamileyim ancak anlamasına imkan yok henüz göbişim çıkmadı.Şubatta da doğum yapacağımı söyledi.Aynen öyle erken doğum vs olmazsa şubatta doğuruyorum.Eşimin işleriyle ilgili bir iki şey söyledi.Oda doğru.Ben şahsen çok memnun kaldım

Bu Serkan hangi Serkan? Kahve mi tarot mu baktı?

X