İstanbul'da Fal - Falcılar

Dilayc, verdiğin puanlardan anladığım kadarıyla 14 Şubat-Melda'yi beğenmemişsin. Doğru anladım değil mi ona göre listeden çıkaracağım.

birde benden bırtane mulaka ve mutlaka deneyın gülşen..kokoş cafe taksımde MİS sokakta sag kolda ..deneyın şaşırcaksınız..herkese cıkıyormus ben beklemedeyım
fıyatı 15 lıra

O ''herkes''in içine ben girmiyorum herhalde. 2,5 ay önce kendine baktırmıştım tavsiye üzerine. Hoş sohbet, tatlı bir bayan. Çok güzel şeyler söyledi, sanki baktırdığım günden itibaren bir anda sihirli değnek değecekmiş gibi. Ertesi günden itibaren gelecek yorumlarında bulundu. Hiçbir dediği çıkmadı.Kendisine baktırırken demiştim;''çok güzel şeyler söylüyorsunuz ama bunlar bu kısacık tarihlerde olma ihtimali yok.'' O da ''bak göreceksin, çıkacak'' dedi. Fakat çıkmadı.

canım ya ben bu liste ve puanlamadan birşey anlamadım :S biraz açıklama yapar mısın ?mesela 1ler 2ler puan mı?

Dilayc, verdiğin puanlardan anladığım kadarıyla 14 Şubat-Melda'yi beğenmemişsin. Doğru anladım değil mi ona göre listeden çıkaracağım.

yok galiba bir ben gittim ,puanı ondar 1 ama zaten tatilde eylüle kadar burda değilmiş çıkartabilirsin. Ama bana söyledikleri çıkıyordu:):1closedeyes:

canım ya ben bu liste ve puanlamadan birşey anlamadım :S biraz açıklama yapar mısın ?mesela 1ler 2ler puan mı?

sayılar iyi fena değil kötü diye sıralanıyor. Ama devamlı yeni isimler geliyor ve iyi kötü diye yorum yapılmadığı için listeden vazgeçtim. Aslında 3 gündür liste tutmuyorum yorumlar coştu.delikafadulden

purple cafe'yi aradım. Hergün oradaymış ama 4'den 5'den sonra geliyor dediler haberiniz olsun.

Denenecekler Listesi:

1-Bakırköy purple cafe gül
2-Üsküdar- arzu (ayna falı)
3-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
4-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep

Son düzenleme:
nostradamus- arzu hanımı biliyorum. daha önce kadıköy bahariye caddesindeydi, şimdi şaşkınbakkal şubesinde. ben baktırmıştım bir kaç kez, ama gelecekle ilgili söyledikleri tutmadı. şu anki yaşadıklarınızı güzel yorumluyor, ama gelecekteki söyledikleri bana tutmadı. Bu arada iskambil kartları ile bakıyor.

Denenecekler Listesi:

1-Bakırköy purple cafe gül
2-Üsküdar- arzu (ayna falı)
3-Beyoğlu-inci cafe- binnur, nesrin
4-Beyoğlu-Amon Ra Cafe- Zeynep
5-Nostradamus-Şaşkınbakkal-Arzu

chloes'cim purple için cevap yazmışsın saol canım demek adları aynıymış.Birde ben taksimde amon ra'yı aramış bulamamıştım mısırlı zeynep adında biri bakıyormuş hatta bülent ersoyun falcısıymış sen bu cafenin yerini biliyormusun? internet sitesinde ne tel var ne bişey bekar sokak yazıyor o kadar oradada bu cafe yok:1no2:

arkadaşlar angels cafenin numarasını bilenler burdan paylaşabilirler mi?

kadıköy/angels burcuya mı? gideceksin ben ona KK'da çok övüldüğü için gitmiştim ama malesef benimkilerin hiç biri tutmadı bir daha gitmem başkalarına bilmem ama bana hep salladı.Kendisini denemek için fal esnasında sence mesleği ne dedim ''inşaatcı'' dedi çok gülmüştüm çocuğun mesleği sporcu yahu bu kadarda kötü atılır mı hiç
Ayrıca fal 17,5 TL tüm fal cafeler 12,5TL -15TL arasında değişirken bu niye böyle onuda bilmiyorum???

Son düzenleme:

burcu mevcut durumuda mı bılemedı????

Görüldüğü üzere birinin iyi dediğine diğeri kötü diyor. Bu nedenle ben artık yorumcu.com sanal kahve falı ve tarot bkıcam aynı şey:)))Ama yarın dayanamayım purple cafe gül'e gidebilirim.

evet güncel durumuda bilemedi dediğim gibi sporcuyu inşaatcı olarak gördü his diye birşeyde yok kızda zaten öğrenciymiş kendisi radyo - tv gibi bir bölümde okuyormuş ses teknikerliği sanırım okul harçlığı için çalışıyor galiba ben part tıme falcı falan istemiyorum bu işin erbabını arıyorum.Cafe hikaye ama yinede insan kendini alamıyor.

purple ın facede sayfası var kızlar oradan bakabilirsin teline. istanbul caddesinde kolay bulunabilir. şahsen ben sea gardenı kolay buldum hiç aramadan yani.
bu arada istanbul caddesini kuzenin gayet iyi anlatmış lethem :)))

haha :) walla ne yazdıysa aynen yazdım size, ben ist dışında olduğum için bana anlatır gibi yazmış sanırım bilmeyene göre:)

merak ediom şu gülü ya, sizden giden olur heralde benden önce. ben ayın ortasında gelebilcem. bakalım kuzene mi tutturdu sadece yoksa iimiymiş bilmiyorumkismile

Smile24'le ben Zeynep'in peşindeyiz. Smile24 o sokağa gitmiş ama bulamamış. Smile24'e Amon Ra diye Yenikapı'da bir yerin numarsını vermiştim oradan belki izini sürer diye. Şimdilik bir ses yok.

ponponun rahşanına baktıran var mı eğer bugun ararsa ve beğenirsem başkalarıyla uğraşmayayım diyorum

Smile24'le ben Zeynep'in peşindeyiz. Smile24 o sokağa gitmiş ama bulamamış. Smile24'e Amon Ra diye Yenikapı'da bir yerin numarsını vermiştim oradan belki izini sürer diye. Şimdilik bir ses yok.

anlaşıldı tamam choles haber alınsın derhal mısırlı zeynebin yanındayım. Dört koldan taarruza devam ,doğru falcıyı her nerede ise bulacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…