Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Kızlar transferimin 7 günü ıdrar testi yaptım 2 silik cizgi çıktı.
Hemen dayanamadaım kanda baktırmak istedim ama eşim izin vermedi onu yolgetirip kanda baktırdım 36.18 çıktı.2 gün sonra 9 günümde yani bu gün testimi tekrarladım.120.1 oldu.Yani anlayacağınız hamileyimmmm.:nazar::nazar:.Darısı bütün isteyen arkadaşların başına inşallah...
Rabbime şükürler olsun..İnşallah bundan sonra sorun yaşamadan kavuşurum artık bebişlerime..:CüvCüv:

Ben demiştim sana :CüvCüv:hihoyyyt

Tebrikler bitanemopuyorumnanaktan :nazar:

arkadaşım senin adına çok sevindim sevincini anlıyorum allahım bizede nasip eder inşallah hangi merkezde yaptırdığını yazmamışsın

Kızlar transferimin 7 günü ıdrar testi yaptım 2 silik cizgi çıktı.
Hemen dayanamadaım kanda baktırmak istedim ama eşim izin vermedi onu yolgetirip kanda baktırdım 36.18 çıktı.2 gün sonra 9 günümde yani bu gün testimi tekrarladım.120.1 oldu.Yani anlayacağınız hamileyimmmm.:nazar::nazar:.Darısı bütün isteyen arkadaşların başına inşallah...
Rabbime şükürler olsun..İnşallah bundan sonra sorun yaşamadan kavuşurum artık bebişlerime..:CüvCüv:

hadi gozun aydin allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin darisi bize insallah

arkadaşım senin adına çok sevindim sevincini anlıyorum allahım bizede nasip eder inşallah hangi merkezde yaptırdığını yazmamışsın

İnşallah canım.Rabbim tüm isteyenleri sevindirir
inşallah.Darısı başına.Ben Bahçeci kliniğinde yaptırdım.Doktorum Halit Fırat Erden.Bir tanecikdir doktorum.İlk tedavimi de ona yaptırmıştım.OPU ve Transferim Umutta ldu.OPU nu Esra hanım transferi ise ULUN bey yaptı.Yani çok başarılı ellerden geçtim...

sagol canım...........ınş ıyı olur eve gelırler canım.............rabbım sana guzel bı hamıişlelık versın ınşşşşşşşşşşş.............

ınşallah hayatım inşallah iyi olucaklar tabi.Rabbim bahtlarını güzel etsin.
Çok teşekkür ederim canım..

Günay çokkkkkkk mutlu oldum, ne güzel bir değerle başlamış hamileliğin. Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.

Amin canım çok teşekkür ederim.Çok iyisiniz canım.Allahım her birimizi sevindirsin inşallahh..

Günaycım çok tebrik ederim , allah inşallah sağlıkla kucağına aldırır...Bugün senin topiğini aradım acaba test günü bugünmüydü diye ama sen bir yaramazlık yapmışsın...ıyi ki de yapmışsın çok sevindim güzel haberine...

Canim gozunaydin, insallah saglikli bir hamilelik gecirip sagsalim kucagina alirsin bebislerini...pozitif olacagi az cok belliydi Allah olmayanlara da nasip etsin insallah..bizlere de sevinmeyi kismet etsin...

Günaycım çok tebrik ederim , allah inşallah sağlıkla kucağına aldırır...Bugün senin topiğini aradım acaba test günü bugünmüydü diye ama sen bir yaramazlık yapmışsın...İyi ki de yapmışsın çok sevindim güzel haberine...
Çok teşekkür ederim Toprakcım.İnşallah senin de yavrum sağ salim kucağına gelir.İsteyen tüm arkadaşlarımıza yaşatsın tanrım bu duyguyu.
İnan keçen seferden gözüm o kadar korkmuş ki çok sevinemiyorum bile.Acaba o olurmu acaba bu olurmu çok korkuyorum...

X