Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

merhaba dr gunay inş. sonucun pozitif olur bende 2. denememi istte üşünüyordum senin yazdıklarını okuduktan sonra bahçeciden başka hiç biyere gitmem artık kib

Yeşekkür ederim hayatım.Nereye giidersen git zafer seninle olsun bebeişlerini kazan inşallah...
Ay bir koik şey daha oldu ya.Transferimi Ulun bey yaptı.Dur sana bir azeri şarkısı söğleyim dedi.Ve okuya okuya işleme başladı :KK70:...Çok şeker bir insan hatta çokkkk başarılı...

GÜnaycım ınŞallah rabbım saĞlıkla ve hayırlısı ıle kucaĞına alacaĞın evlat hamılleıĞı nasıp eder...
,kalan embrıyoalrın donduruldumu?

GÜnaycım İnŞallah rabbİm saĞlıkla ve hayırlısı İle kucaĞına alacaĞın evlat hamİlleİĞİ nasİp eder...
,kalan embrİyoalrın donduruldumu?

Çok teşekür ederim hayatım benim .Aynı dilekleri ben de sana diliyorum canım..Wvwt canım geriye 8 embriyon kaldı onları da dondurdular..

Yeşekkür ederim hayatım.Nereye giidersen git zafer seninle olsun bebeişlerini kazan inşallah...
Ay bir koik şey daha oldu ya.Transferimi Ulun bey yaptı.Dur sana bir azeri şarkısı söğleyim dedi.Ve okuya okuya işleme başladı :KK70:...Çok şeker bir insan hatta çokkkk başarılı...mrb canım..ulun bey gercekten ısınde cok basarılı bır doktor.ınsanı rahatlatan bı yapısı var.ıyıkı benım doktorum o.hıc cekınmeden sorularımı sorabılıyorum.kızlar bu arada ben14+2 hamıleyım.sızlere bısey soracagım.bende hala akıntılar devam edıyo bu normalmıdır??
beyaz renktte bazen sankı aet olacakmısım gıbı kasıklarımda bır agrı oluyor.sonra bakıyorum akıntı baslıyo.doktora 1ay once dedıgımde olur demıstı kahverengı ve kırmızı olmadıkca korkma demıstı .23aralıkta kontrolum var bakalım ne dıcek.boyle bı problemı olan varsa paylaşırsa sevınırım

Ay bir koik şey daha oldu ya.Transferimi Ulun bey yaptı.Dur sana bir azeri şarkısı söğleyim dedi.Ve okuya okuya işleme başladı :KK70:...Çok şeker bir insan hatta çokkkk başarılı...mrb canım..ulun bey gercekten ısınde cok basarılı bır doktor.ınsanı rahatlatan bı yapısı var.ıyıkı benım doktorum o.hıc cekınmeden sorularımı sorabılıyorum.kızlar bu arada ben14+2 hamıleyım.sızlere bısey soracagım.bende hala akıntılar devam edıyo bu normalmıdır??
beyaz renktte bazen sankı aet olacakmısım gıbı kasıklarımda bır agrı oluyor.sonra bakıyorum akıntı baslıyo.doktora 1ay once dedıgımde olur demıstı kahverengı ve kırmızı olmadıkca korkma demıstı .23aralıkta kontrolum var bakalım ne dıcek.boyle bı problemı olan varsa paylaşırsa sevınırım

Bence de kahverengi ve ya kan rengi olmadıkca korkma.o kramplarda kas tonusundan ola bilir.Gidince doktorun ultrasonda görür eğer varsa.Yani korkma korkulucak bir şey yok bence..Bir de akıntında mukus yoksa süt rengindeyse vajinal mantar da ola bilir..

dur cnm daha ne oldu tv yi aç yan gel yat izle bol bol dua et rabbim çarçabuk günlerin geçmesini nasip etsin inşallah

kalan embriyolarınla ilgili ne bilgi verdiler cnmcım kaç hücreliler kaliteyle ilgili bişey dedilermi bakalım benim dondrulmuşlarım çözününce ne olucak rabbimden hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
bu arada ne zaman dönücen evine ?

yok canıım dondurulmuşlar hakta bir bilgi vermediler.Ya bir şey sorayım illaki sırtüstemi yatmak gerek.Valla ben her tarafım üste yatıyorum.Birde progesteron iğnesin
i her gün aynı saatdemi yaptırmam gerekli canım bilgin varmı?

Cnm benım bu konuda tam bılgım yok ama bence doktorunu bı ara sor bakalım ne dıcekler senın dondurulmuŞalrında muhtemelen umutta dımı bahÇeÇı gurubu orda olduĞu ıÇın bılgı vermemelerıde Çok ılgınÇ
rabbım bu yolda hepımızın yardımcısı olsun ınŞallah...

yok canıım dondurulmuşlar hakta bir bilgi vermediler.Ya bir şey sorayım illaki sırtüstemi yatmak gerek.Valla ben her tarafım üste yatıyorum.Birde progesteron iğnesin
i her gün aynı saatdemi yaptırmam gerekli canım bilgin varmı?

mrb canım .ignelerı ben sabah 8aksam 20de yaptırıyordum.aynı saatlerde oluyordum.yyatıs pozısyonu da genelde sırt ustu yattım
arada gezındım.ama yıne de dıkkat et canım.

Kızlar transferimin 7 günü ıdrar testi yaptım 2 silik cizgi çıktı.
Hemen dayanamadaım kanda baktırmak istedim ama eşim izin vermedi onu yolgetirip kanda baktırdım 36.18 çıktı.2 gün sonra 9 günümde yani bu gün testimi tekrarladım.120.1 oldu.Yani anlayacağınız hamileyimmmm.:nazar::nazar:.Darısı bütün isteyen arkadaşların başına inşallah...
Rabbime şükürler olsun..ınşallah bundan sonra sorun yaşamadan kavuşurum artık bebişlerime..:CüvCüv:

Dayanamıdın yaptırdın iyide ettin hihoyyyt çok sevindim Canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah.

Amin canım kim istiyorsa :Saruboceq:
Değer maşallah çokta iyi gibi 9. günse ikizdir inşallahhh

X